Kuchenne Rewolucje online za darmo. Gdzie obejrzeć całe odcinki również za granicą

Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler to jeden z najbardziej popularnych programów telewizji TVN. Gdzie oglądać całe odcinki online za darmo? Jest na to kilka sposobów.

Kuchenne Rewolucje 2022 – gdzie obejrzeć powtórki, kiedy lecą odcinki?

Każdego roku Magda Gessler odwiedza przynajmniej kilkanaście restauracji, aby nadać im nowy styl, blask i prestiż. Nie inaczej jest w 2022 roku. W wiosennej ramówce TVN możemy oglądać Kuchenne Rewolucje sezon 24.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

Całe odcinki emitowane są w czwartki o godzinie 21:35. 5 maja premiera odcinka 10 z miejscowości Tarnów. Rewolucje przejdzie Pizzeria Bujani, znajdująca się obok Bramy Seklerskiej.. „Schowany w piwnicznych czeluściach lokal prowadzą Katarzyna i Krzysztof. Oboje mają gastronomiczne wykształcenie i sukces w prowadzeniu bistro na stacji benzynowej. Tamten lokal musieli jednak opuścić, a nowa lokalizacja okazała się dla nich wyjątkowo pechowa. Trzydzieści najwymyślniejszych rodzajów pizzy nie znalazło tu życzliwych klientów. Czyżby lokalni smakosze nie potrafili docenić pizzy z kapustą kiszoną? Właściciele tak nie uważają i przyczynę kłopotów próbują ustalić, obserwując załogę przez zamontowane na sali i w kuchni kamerki internetowe. A załoga boi się nie tylko podglądających ich pracę szefów, ale też… duchów. Bo w Pizzerii Bujani podobno straszy! Czy Magdzie Gessler uda się przegonić stąd gości z zaświatów, a zaprosić gości z krwi i kości na jedzenie pełne smaku?” – czytamy w zapowiedzi odcinka.

,

Powtórki Kuchennych Rewolucji w TVN dostępne są w soboty o godzinie 18:00 oraz w poniedziałki o godzinie 0:10.

Kuchenne Rewolucje całe odcinki online za darmo

Nie każdy może oglądać program Magdy Gessler w czwartek w telewizji, dlatego sporo widzów szuka Kuchenne Rewolucje online za darmo. Gdzie obejrzeć całe odcinki w internecie za free? W porze emisji w TV można skorzystać z platformy WP Pilot, która udostępnia live streaming z TVN. Jest to legalna opcja i co ważne działa również za granicą!

Ponadto Kuchenne Rewolucje całe odcinki online można znaleźć na platformie PlayerPL. I to nie tylko sezon 24, ale również wszystkie poprzednie. Obecnie nie jest to niestety darmowa opcja, ale już za kilka złotych miesięcznie można nabyć dostęp do całej biblioteki VOD i oglądać programy oraz seriale jeszcze przed premierą w TV.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

Zobacz zwiastun Kuchennych Rewolucji sezon 24 odc. 10.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo