La Bandida streszczenia, ile odcinków. Gdzie obejrzeć powtórki VOD online?

La Bandida ile odcinków w Polsce? Prezentujemy streszczenia szczegółowe tego meksykańskiego serialu. Zobacz kiedy oglądać odcinki w TVP 2 lub powtórki w internecie w formie VOD.

Serial La Bandida ile odcinków?

La Bandida to popularny meksykański serial, który w 2020 roku można było oglądać w telewizji TVP 1. Mając na uwadze dużą oglądalność, zdecydowano się na ponowną emisję w telewizji TVP 2. Odcinki można oglądać w poniedziałki, wtorki oraz środy o godzinie 22:35.

Serial La Bandida ile odcinków w Polsce? Całość składa się z 62 odcinków. Będą więc one emitowane przez najbliższe kilka miesięcy.

W środę 24 maja premiera La Bandida odc. 39. W kolejnych dniach obejrzeć można odcinek 40, 41, 42.

La Bandida VOD gdzie obejrzeć powtórki?

Nie każdy może zasiąść przed telewizorem wieczorem, aby obejrzeć wszystkie odcinki La Bandida. Nie ma się jednak co przejmować. Serial można obejrzeć również w internecie. W porze emisji można skorzystać z WP Pilot lub aplikacji TVP GO i włączyć darmowy i legalny live streaming.

Jeśli przegapicie ostatni odcinek, to powtórki La Bandida dostępne są za darmo i bez rejestracji na platformie TVP VOD. Co ciekawe, można tam obejrzeć wszystkie 62 odcinki.

La Bandida streszczenia odcinków

La Bandida odc. 39 streszczenie

Raquel i Güero pomagają Nimfie w powrocie do zdrowia. Dziewczyna mimo wszystko decyduje się zrezygnować ze studiów. Żegna się z Danielem. David Tovar sprzedaje połowę domu La Bandidy i część swoich interesów Ordonezowi. Graciela, by skompromitować nowego wspólnika, publicznie nazywa go gwałcicielem i mordercą. Wkrótce zostaje ciężko ranna i trafia do szpitala. Siostra Mercedes powiadamia matkę Alicię, że w sierocińcu bywają nieodpowiednie osoby. Javier wyznaje Esperanzie, że chce z nią chodzić. Tovar jest zły na Ordoneza, który zaczyna podejmować samodzielne decyzje.

La Bandida odc. 40 streszczenie

Matka Alicia odmawia przyjmowania datków na sierociniec od Gracieli. Bandida przechodzi operację. Podczas zabiegu jej dusza odłącza się od ciała i spotyka z duszami José i Tommy’ego. Marina podejrzewa, że Pedra i Gracielę coś łączy. Catalina widzi Javiera z inną kobietą. Daniel i Ulises idą zabawić się do domu publicznego. Dochodzi do awantury z Nimfą i pobicia. Tovar zwalnia Güero z pracy. Interweniuje Księżniczka. Teraz to David zostaje wyrzucony przez Ordoneza.

Fabuła serialu

Meksykański serial La Bandida opowiada historię Gracieli Olmos, znaną także jako La Bandida – meksykańskiej liderki grupy narkotykowej. Jej życie nie było łatwe, ponieważ w młodym wieku straciła rodziców i została wdową. Rozpoczyna swoją drogę przestępczą od małych kradzieży i handlu alkoholem. W serialu prezentowana jest historia jej życia, począwszy od dzieciństwa, gdy trafiła do sierocińca po ślubie z rewolucjonistą, a następnie została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki handlowi narkotykami udało jej się zdobyć fortunę i otworzyć kabaret Calle de la Condesa w Durango, który cieszył się popularnością wśród ważnych polityków, artystów i intelektualistów.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo