La Bandida streszczenia, ile odcinków. Gdzie obejrzeć powtórki VOD online?

La Bandida ile odcinków w Polsce? Prezentujemy streszczenia szczegółowe tego meksykańskiego serialu. Zobacz kiedy oglądać odcinki w TVP 2 lub powtórki w internecie w formie VOD.

Serial La Bandida ile odcinków?

La Bandida to popularny meksykański serial, który w 2020 roku można było oglądać w telewizji TVP 1. Mając na uwadze dużą oglądalność, zdecydowano się na ponowną emisję w telewizji TVP 2. Odcinki można oglądać w poniedziałki, wtorki oraz środy o godzinie 22:35.

Serial La Bandida ile odcinków w Polsce? Całość składa się z 62 odcinków. Będą więc one emitowane przez najbliższe kilka miesięcy.

W środę 6 czerwca premiera La Bandida odc. 47. W kolejnych dniach obejrzeć można odcinek 48, 49, 50.

,

La Bandida VOD gdzie obejrzeć powtórki?

Nie każdy może zasiąść przed telewizorem wieczorem, aby obejrzeć wszystkie odcinki La Bandida. Nie ma się jednak co przejmować. Serial można obejrzeć również w internecie. W porze emisji można skorzystać z WP Pilot lub aplikacji TVP GO i włączyć darmowy i legalny live streaming.

Jeśli przegapicie ostatni odcinek, to powtórki La Bandida dostępne są za darmo i bez rejestracji na platformie TVP VOD. Co ciekawe, można tam obejrzeć wszystkie 62 odcinki.

La Bandida streszczenia odcinków

La Bandida odc. 47 streszczenie

Max powiadamia Pedro, że ma zamiar odbić mu Bandidę. Salvador za wszelką cenę stara się umknąć swoim oprawcom. Dla niepoznaki postanawia przebrać się za kobietę. Księżniczka zaczyna tracić włosy. Czuje się też coraz gorzej w towarzystwie Teresy. Antonio wyznaje Marinie miłość. Damin, zafascynowany inną kobietą, zostawia Edith. Graciela przyjmuje do pracy nową kucharkę, Altagracię. Marina odkrywa, czym tak naprawdę zajmuje się jej matka.

La Bandida odc. 48 streszczenie

Marina jest nieustannie poniżana przez Edith i jej koleżanki. Dziewczyna czuje, że bliscy ją oszukali. Guero odnajduje Teresę na bazarze. Kobieta musi ratować się ucieczką. Dochodzi do ponownego spotkania Daniela i Nimfy. Blondi poznaje plan zabicia Salvadora. Maria dowiaduje się o uczuciu, którym jej syn obdarzył córkę Bandidy. Graciela podejmuje próbę rozmowy z córką. Marina odtrąca jednak jej gest.

La Bandida odc. 49 streszczenie

Benjamin próbuje wpłynąć na Marinę, która jest zła na matkę. Dziewczyna nie daje się przekonać i postanawia odciąć się od rodziny. Blondi stara się zapewnić bezpieczeństwo Salvadorowi. O pomoc zwraca się do Guera i Artura. Dochodzi do bójki pomiędzy broniącym Nimfy Danielem i Ulisesem. Teresa mówi Consuelo w jaki sposób może rzucić czar na Gracielę. Catalina i jej mąż decydują się powiedzieć Esperanzie prawdę. Dyrektorka szkoły jest naciskana przez członkinie Ligi Obrony Przyzwoitości, które żądają usunięcia Mariny z internatu.

Fabuła serialu

Meksykański serial La Bandida opowiada historię Gracieli Olmos, znaną także jako La Bandida – meksykańskiej liderki grupy narkotykowej. Jej życie nie było łatwe, ponieważ w młodym wieku straciła rodziców i została wdową. Rozpoczyna swoją drogę przestępczą od małych kradzieży i handlu alkoholem. W serialu prezentowana jest historia jej życia, począwszy od dzieciństwa, gdy trafiła do sierocińca po ślubie z rewolucjonistą, a następnie została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki handlowi narkotykami udało jej się zdobyć fortunę i otworzyć kabaret Calle de la Condesa w Durango, który cieszył się popularnością wśród ważnych polityków, artystów i intelektualistów.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo