Rozrywka

La Promesa odc. 98 streszczenie, powtórka VOD. Mara nie ustaje w poszukiwaniach Salvadora

La Promesa – Pałac Tajemnic odc. 98 streszczenie szczegółowe. Gdzie oglądać odcinki serialu w TV i na VOD za darmo? Zobacz co wydarzy się w odcinku, który można obejrzeć we wtorek.

La Promesa – Pałac Tajemnic to hiszpański serial, który po polsku emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 15:05 w TVP 2.

La Promesa odc. 98 obejrzeć można we wtorek. Powtórki serialu w TV nie są dostępne. Ale jeśli przegapiliście ostatni odcinek, to serial La Promesa 98 w VOD za darmo po polsku udostępniany jest na TVP VOD (vod.tvp.pl).

La Promesa – pałac tajemnic odc. 98 streszczenie szczegółowe

Zaniepokojona Mara wciąż dopytuje Gregoria o listy od Salvadora. Pa prosi majordomusa, żeby traktował dziewczynę z większą wyrozumiałością. Lope mówi Simonie, że Salvador prawdopodobnie trafił do niewoli. Curro zwierza się Janie, że Lorenzo nie jest jego ojcem. Markizostwo rozmawiają z parą książęcą – ci wyjawiają, że wiedzą o bankructwie rodziny de Lujan.

Co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

W ostatnim odcinku (97) Cruz wyjawia Curro, że Lorenzo nie jest jego prawdziwym ojcem. Markiz postanawia nie zwalniać kucharzy, co budzi niezadowolenie jego żony. Catalina wyznaje Martinie, że Cruz kazała sprzedać broszkę po jej matce, żeby urządzić przyjęcie urodzinowe. Pa i Rómulo przekonują Janę, żeby nie podżegała służby do buntu. Gregorio opowiada Pi o swojej przeszłości. Mara niepokoi się brakiem wieści od Salvadora. Curro mówi Manuelowi, że między kuzynem a Jimeną nie było głębokiego uczucia.

Co wydarzy się w następnym odcinku?

Streszczenie odcinka 99: Lorenzo żąda otwarcia testamentu barona, stawia sprawę na ostrzu noża. Markiza szuka kruczków prawnych, żeby pozbawić męża siostry udziału w spadku. Wśród służby panuje radość po decyzji markiza, który odwołał karne zwolnienie z pracy kucharek i Lopego. Catalina nie może wybaczyć markizie sprzedaży cennej broszy po jej zmarłej matce. Razem z Martiną omawiają plan zemsty. Księżna De los Infantes i Cruz forsują swoją wizję ślubu Jimeny z Manuelem. Don Rómulo nie może znieść prześladowań ze strony Gregorio, nowego szefa służby. Postanawia zapytać go wprost o ich powód. Otrzymuje przerażającą odpowiedź.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *