Lato – gra „Ja mam, kto ma?” na wakacje do druku

Wakacyjna gra „Ja mam, kto ma?” to coś co latem przyda się zarówno w przedszkolu, jak i domowym zaciszu. Udostępniamy darmowy plik PDF z tą niezwykle popularną grą do druku.

I choć trwają wakacje, to wciąż sporo dzieci uczęszcza do przedszkoli lub na półkolonie. W tym okresie bardzo potrzebne są różnego rodzaju gry i zabawy zapewniające dodatkową rozrywkę. Jednym z materiałów do druku, który może się znakomicie sprawdzić są gry „Ja mam, kto ma?”.

Przygotowaliśmy więc wakacyjną wersję na lato. Plik PDF można pobrać za darmo. W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl dostępne są również inne darmowe wersje gry „Ja mam, kto ma?”.

Gra na wakacje składa się z 26 kart, dzięki czemu nada się zarówno w domu, jak i dla całej grupy przedszkolnej.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą na 10 edukacyjnych zestawów gry „Ja mam, kto ma?”, które można nabyć w cenie 10 zł za całość.

10 zestawów „Ja mam, kto ma?” w PDF

10 zł 15 zł
Tylko 1 zł za jeden zestaw w PDF do druku
10 zestawów gier „Ja mam, kto ma?”: Litery, Sylaby, Owoce, Warzywa, Zwierzęta, Dodawanie, Odejmowanie, Dodawanie i odejmowanie, Przedmioty, Ogólna tematyka. Łącznie to aż 224 karty!

Wakacyjny zestaw za darmo możesz pobrać poniżej. W rodzicielskieinspiracje.pl udostępniamy również wiele innych materiałów do druku na wakacje, jak np. kolorowanki, szlaczki, sudoku, karty pracy.

Pobierz „Ja mam, kto ma?” na wakacje

Pobierz “Wakacje Ja mam, kto ma?”

wakacje-ja-mam-kto-ma.pdf – Pobrano 3573 razy – 4,10 MB
Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo