Lech – Raków transmisja online. Gdzie oglądać finał Pucharu Polski na żywo za darmo?

Lech – Raków online za darmo. Lech Poznań i Raków Częstochowa na PGE Narodowym w Warszawie zagrają 2 maja o Puchar Polski. Kto wygra finał? Przekonaj się oglądając transmisję z Lech – Raków na żywo w TV lub online. Zobacz gdzie obejrzeć mecz.

Finał Pucharu Polski 2022 na żywo na PGE Narodowym

Od kilku lat finał Pucharu Polski zawsze odbywa się 2 maja. Po rocznej przerwie rozgrywki znów wracają na stadion PGE Narodowy w Warszawie, a już dziś wiadomo, że mecz Lech Poznań – Raków Częstochowa na żywo z wysokości trybun obejrzy ponad 45 tysięcy kibiców.

Finał Pucharu Polski to prawdziwe święto. Emocji nie brakuje zarówno na boisku, jak i na trybunach, gdzie fani obu drużyn zawsze prezentują efektowne oprawy.

W 2021 roku Puchar Polski zdobyła drużyna Rakowa Częstochowa. Teraz chciałaby go obronić, ale jego plany zamierza pokrzyżować Lech Poznań. Kolejorz ostatni raz w finale grał w 2017 roku i przegrał wtedy niespodziewanie z Arką Gdynia. Wcześniej dwukrotnie przegrywał z Legią Warszawa. Czy tym razem w końcu się przełamie?

,

Lech – Raków transmisja w TV i online za darmo

Finał Pucharu Polski na żywo można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie. Lech – Raków transmisja znajduje się w programie kanału Polsat Sport oraz Polsat. Początek spotkania w poniedziałek 2.05.2022 o godzinie 16:00,

Gdzie obejrzeć transmisje online? Lech – Raków w internecie obejrzeć można na WP Pilot, jako darmowy i legalny live stream, który dostępny jest również za granicą. Ponadto dostęp do telewizji Polsat Sport online można aktywować na platformie streamingowej Polsat BOX Go.

Rywalizacja Lecha Poznań z Rakowem Częstochowa zapowiada się bardzo ciekawie. Obie drużyny walczą również o mistrzostwo Polski,a obecnie mają tyle samo punktów, ale to zespół z Częstochowy jest liderem, dzięki lepszemu bilansowi meczów bezpośrednich.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo