Lech – Śląsk na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję i stream online?

Lech Poznań – Śląsk Wrocław na żywo w internecie za darmo. Jak oglądać transmisję w TV i live stream online z hitu 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy?

Walka o lidera?

Rywalizacja Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław zapowiada się niezwykle ciekawie. Jeszcze przed startem rundy wiosennej oba kluby dzieliło osiem punktów, ale po dwóch kolejkach różnica zmalała do dwóch oczek. Stawką dzisiejszego meczu może być nawet pozycja lidera PKO BP Ekstraklasy, choć to akurat zależne jest od Jagiellonii Białystok.

Lech Poznań kalendarz na 2024 rok ma bardzo trudny. Najpierw grał z Zagłębiem Lubin, potem z Jagiellonią Białystok, teraz ze Śląskiem Wrocław, a następnie z Pogonią Szczecin w Pucharze Polski i Rakowem Częstochowa w lidze. Lechici zanotowali udany początek i znów mają bardzo duże szanse na mistrzostwo Polski.

Transmisja z Lech – Śląsk. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Zainteresowanie meczem Lech Poznań – Śląsk Wrocław jest ogromne. W Poznaniu na stadionie mecz na żywo z perspektywy trybun obejrzy ponad 30 tysięcy kibiców, a znacznie więcej osób zasiądzie przed TV. Transmisja z Lech – Śląsk rozpocznie się w sobotę o 17:30, a obejrzeć ją będzie można na Canal+ Sport. Mecz na żywo skomentują Bartosz Gleń i Michał Żewłakow.

,

Lech – Śląsk online za darmo

Jeśli nie możecie obejrzeć transmisji w TV, to z pewnością zastanawiacie się gdzie obejrzeć mecz Lech – Śląsk online za darmo. W naszym serwisie śledzić możecie relację audio, a live stream udostępnia platforma Canal+ Online.

Zapraszamy do transmisji lub śledzenia meczu na żywo w internecie.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo