Leśniczówka streszczenie odcinków 831, 832, 833. Powtórki i odcinki na VOD

Serial Leśniczówka telewizja TVP 1 emituje pięć razy w tygodniu. Odcinki można oglądać również w internecie w formie VOD. W naszym serwisie poznasz obsadę serialu, a także przeczytasz streszczenia odcinków Leśniczkówki.

Serial Leśniczkówka. Kiedy leci w TVP 1

Leśniczówka to serial, który w telewizji TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:25. Nie jest to największy hit w ramówce TVP, ale produkcja ta zbiera bardzo dobre opinie i o oglądalność martwić się nie musi.

Już w poniedziałek 12 lutego premiera Leśniczówka odc. 831. W kolejnych dniach obejrzeć będzie można odcinki 832, 833, 834.

Powtórki serialu w TV nie są dostępne, ale oczywiście wszystkie odcinki można znaleźć w internecie.

Leścznikówka na VOD TVP PL. Jak oglądać serial online za darmo

Jeśli przegapiliście ostatni odcinek Leśniczówka, to możecie przeczytać streszczenia lub obejrzeć powtórkę. Leśniczówka VOD to możliwość darmowego oglądania serialu w internecie. Odcinki dostępne są za darmo, bez logowania i rejestracji. Trafiają tam po premierze w TVP1.

Leśniczówka ile odcinków ma serial?

Fani serialów często zadają pytania ile odcinków ma Leśniczówka. Na to pytanie nie da się odpowiedzieć, ale nie ma powodów do obaw. Do tej pory wyemitowano prawie 800 odcinków i wciąż powstają nowe odcinki.

Leśniczówka streszczenie odcinków

Leśniczówka odc. 831streszczenie

Podczas imprezy w Borowiku Horacy Szyk obściskuje Mariannę w tańcu. Widzi to Wiesiek. Wyrywa żonę z objęć redaktora i prowadzi do domu. Burmistrz wychodzi z aresztu. Karcz nasyła na niego Łysego, aby go zastraszyć. Magda zastaje w domu wygłupiających się Jacka i Pati. Niesłusznie oskarża męża, że jest pijany. Córka się na nią wścieka, a Mondrasiuk obraża. Olga przychodzi do Kasi upewnić się, że rozstała się z Konradem. Lesiński przychodzi do Borowika przeprosić Jasińską za swoje zachowanie. Olga proponuje wspólny obiad.

Leśniczówka odc. 832 streszczenie

Tomek przekonuje Jacka, aby przed rozwodem zatrudnił prawnika. Mondrasiuk kontaktuje się z kancelarią. Magda proponuje Jackowi, aby Kasia była ich wspólnym świadkiem. Burmistrz zostaje odwołany w referendum. Janusz i Tamara z radości rzucają się sobie w ramiona. Kobieta liczy na pocałunek, ale Karcz markotnieje i ucieka. Stańczyk jest wściekła. Konrad informuje Olgę, że nie będą się już widywać. Dziewczyna jest rozczarowana. Obserwuje Lesińskiego, gdy w towarzystwie Eweliny idzie przez las.

Leśniczówka odc. 833 streszczenie

Tamara informuje Janusza, że wojewoda chce się z nim widzieć. Daniel próbuje tłumaczyć Stańczyk, z czego wynika zachowanie jego ojca. Apeluje do Janusza, żeby zakończył żałobę. Misia udaje, że chce się zaprzyjaźnić z Robertem. Gdy spędzają razem czas w parku, nastolatka kradnie Matyskowi telefon. Krzysztof proponuje Ewie wspólny spacer i obiad. Horacy wyznaje Kurkowej, że jest dla niego ideałem kobiecości. Wiesiek znów ogląda nagrania z Marianną. Nie widzi jednak wypowiedzi Szyka o tym, że wystawi Kurkową widzom na pożarcie.

Fabuła i obsada

Leśniczówka to serial emitowany od 2018 roku i jak wiadomo obsada ulega zmianie. Obecnie występują m.in. Sambor Czarnota ( leśniczy Konrad Lesiński), Anna Seniuk (dr Ździebłowska ), Arkadiusz Janiczek (mecenas Krawczyk), Beata Fido (Magda Ździebłowska), Henryk Talar (Bogdan Karcz ), Jolanta Fraszyńska ( Katarzyna Ruszczyc), Marek Bukowski ( Krzysztof Majewski), Maria Pawłowska (Ewa Płoska ), Marta Chyczewska ( Beata Jedynak), Przemysław Bluszcz (Janusz Karcz), Weronika Książkiewicz (Lidia Banach).

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo