Leśniczówka streszczenie odcinków 782, 783, 784. Powtórki i odcinki na VOD

Serial Leśniczówka telewizja TVP 1 emituje pięć razy w tygodniu. Odcinki można oglądać również w internecie w formie VOD. W naszym serwisie poznasz obsadę serialu, a także przeczytasz streszczenia odcinków Leśniczkówki.

Serial Leśniczkówka. Kiedy leci w TVP 1

Leśniczówka to serial, który w telewizji TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:25. Nie jest to największy hit w ramówce TVP, ale produkcja ta zbiera bardzo dobre opinie i o oglądalność martwić się nie musi.

Już w poniedziałek 20 listopada premiera Leśniczówka odc. 782. W kolejnych dniach obejrzeć będzie można odcinki 783, 284.

Powtórki serialu w TV nie są dostępne, ale oczywiście wszystkie odcinki można znaleźć w internecie.

Leścznikówka na VOD TVP PL. Jak oglądać serial online za darmo

Jeśli przegapiliście ostatni odcinek Leśniczówka, to możecie przeczytać streszczenia lub obejrzeć powtórkę. Leśniczówka VOD to możliwość darmowego oglądania serialu w internecie. Odcinki dostępne są za darmo, bez logowania i rejestracji. Trafiają tam po premierze w TVP1.

Leśniczówka ile odcinków ma serial?

Fani serialów często zadają pytania ile odcinków ma Leśniczówka. Na to pytanie nie da się odpowiedzieć, ale nie ma powodów do obaw. Do tej pory wyemitowano prawie 800 odcinków i wciąż powstają nowe odcinki.

Leśniczówka streszczenie odcinków

Leśniczówka odc. 782 streszczenie

Edytka chce zawieźć Bartusia na lotnisko przed wylotem do Szwecji, ale burmistrz cofa jej urlop. Gałkowa musi prosić o przysługę teścia i pożegnać się z synem kilka godzin wcześniej. Krzysztof prosi Ewę o więcej czasu, aby uporać się z kryzysem. Płoska nie zamierza czekać w nieskończoność. Matyska odwiedza w biurze uczestniczka konkursu dla licealistów. W Leśniczówce zjawia się Szczepaniak. Na plebanii opowiada księżom o fikcyjnym długu, jaki gangster Żaba naliczył Błażejowi za przegraną w turnieju pokera.

Leśniczówka odc. 783 streszczenie

Filip zamierza jechać do Warszawy, żeby spotkać się z Żabą. Dostaje jego adres od Szczepaniaka. Okazuje się, że prezes jest w stałym kontakcie z gangsterem i wykonuje jego polecenia. Edytka wydzwania do Bartusia, który jest w drodze na lotnisko. W pewnym momencie traci z nim kontakt. Po południu Gałkowa otrzymuje fatalną wiadomość. Pola odwiedza Krzysztofa, żeby dowiedzieć się, co się dzieje w jego relacji z Ewą. Po otrzymaniu kilku wskazówek dziewczyna domyśla się, że ojciec wciąż kocha jej mamę.

Leśniczówka odc. 784 streszczenie

Po wypadku Gałek leży nieprzytomny w szpitalu. Nie wiadomo jednak, gdzie jest Bartuś. Edytka przeżywa koszmar. Po jakimś czasie okazuje się, że do wypadku doszło, gdy teść wracał z lotniska. Małgosia pod pozorem wywiadu spotyka się w lesie z Michałem, sprawcą wypadku Stanisława. Mężczyzna nie ma dobrych zamiarów, a dziewczynę ratuje z opresji Aniela. Pola odwiedza Ewę i zdradza się, że zna powód, dla którego jej tata wstrzymuje się z decyzją o ślubie. Wściekła Płoska dzwoni do Krzysztofa i oznajmia mu, że jej cierpliwość się skończyła.

Fabuła i obsada

Leśniczówka to serial emitowany od 2018 roku i jak wiadomo obsada ulega zmianie. Obecnie występują m.in. Sambor Czarnota ( leśniczy Konrad Lesiński), Anna Seniuk (dr Ździebłowska ), Arkadiusz Janiczek (mecenas Krawczyk), Beata Fido (Magda Ździebłowska), Henryk Talar (Bogdan Karcz ), Jolanta Fraszyńska ( Katarzyna Ruszczyc), Marek Bukowski ( Krzysztof Majewski), Maria Pawłowska (Ewa Płoska ), Marta Chyczewska ( Beata Jedynak), Przemysław Bluszcz (Janusz Karcz), Weronika Książkiewicz (Lidia Banach).

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo