Linette Sabalenka online za darmo. Mecz Linette dzisiaj na żywo w internecie (transmisja Eurosport)

Mecz Linette online za darmo gdzie oglądać? Polka dość niespodziewanie dotarła do półfinału Australian Open 2023 i dzisiaj na żywo można obejrzeć jej mecz z Aryną Sabalenką. Transmisję przeprowadzi Eurosport 1. O której mecz Magdy Linette na żywo?

Linette – Sabalenka na żywo. Gdzie oglądać transmisję w TV?

Jeśli chodzi o Australian Open 2023 to w Polsce wszyscy kibice tenisa liczyli przede wszystkim na Igę Świątek, która była oczywiście stawiana w roli faworytki do zwycięstwa w Wielkim Szlemie. Niestety Polka nie sprostała dobrze dysponowanej Erynie Rybakinie i w niedzielę odpadła z Australian Open.

Świetnie radziła sobie za to Magda Linette, która dotarła aż do półfinału. To zdecydowanie jej największy sukces w karierze, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Dzisiaj Linette zagra o finał! W półfinale jej rywalką będzie Aryna Sabalenka. Gdzie oglądać? Transmisję przeprowadzi telewizja Eurosport 1. Mecz Linette – Sabalenka na żywo rozpocznie się po godzinie 11:30.

Mecz Linette dzisiaj na żywo za darmo. Live stream online

Nie każdy może obejrzeć mecz Linette dzisiaj na żywo. Pora meczu jest taka, że sporo osób będzie w szkole, na uczelni lub w pracy, dlatego w takich sytuacjach bardzo przydaje się dostęp do telewizji Eurosport na żywo w internecie. Można go wykupić na platformie Player.pl. Oprócz live streamingu otrzymujemy również bogatą bibliotekę VOD Playera, czyli np. seriale.

Mecz Linette na żywo skomentują w Eurosporcie 1 Marek Furjan i Dawid Celt.

Jeśli i tak nie możecie obejrzeć streamu, to mecz Linette – Sabalanka online za darmo można śledzić jako relację live za free.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo