Liście szablony do druku. PDF na rysunek i kolorowanki

Szablon liści do druku to podstawowy element wielu jesiennych prac plastycznych. Pozwala on stworzyć m.in. dekoracje, dowolny rysunek, kolorowankę, wyklejankę i wiele innych ciekawych prac. Szablony do druku pozwalają uruchomić kreatywność i tworzyć wspaniałe rzeczy.

Szablony liści do wydruku

Niedawno udostępniliśmy do pobrania szablony drzew do wydruku, a teraz zachęcamy do pobierania szablonów liści. Dostępnych jest kilkanaście różnych wersji.

Polecamy również:
Wakacyjne karty pracy
5,00
Kup teraz
drukatek.pl drukatek.pl
-30% Cyfry do druku (karty pracy)
7,00 10,00
Kup teraz
drukatek.pl drukatek.pl
-33% 10 gier "Ja mam, kto ma?"
10,00 15,00
Kup teraz
drukatek.pl drukatek.pl
-28% 200 kart do nauki czytania sylabami
10,00 14,00
Kup teraz
drukatek.pl drukatek.pl

Jak pobrać pliki za darmo? Na dole artykułu można pobrać PDF zawierający wszystkie prezentowane szablony liści. Jeśli chcesz wydrukować tylko pojedynczy rysunek, to kliknij na wybrany szablon i skorzystaj z opcji „Pobierz plik do druku”.

Wszystkie liście to szablony przygotowane w wektorach i dużej rozdzielczości, co sprawi, że wydruk będzie dobrej jakości.

Liście do druku – PDF z szablonami

Jeśli chcesz pobrać plik PDF z wszystkimi szablonami liści, to skorzystaj z poniższego przycisku.

Pobierz “Liście do druku” liscie-szablony.pdf – Pobrano 665 razy – 75 KB

Kup na drukatek.pl

Rysunek, kolorowanka, a może inna praca plastyczna?

Jesień to czas w którym można stworzyć wiele pięknych prac plastycznych. Technik jest bardzo dużo i zazwyczaj ogranicza nas tylko wyobraźnia i kreatywność. Prace plastyczne można oczywiście wykonać z darami jesieni jak kasztany, żołędzie czy liście zabrane w parku.

W większości prac plastycznych dla dzieci świetnie sprawdzają się jednak szablony liści do druku. Umożliwiają one stworzenie dowolnego rysunku. Mogą służyć jako kolorowanka, szlaczki, wyklejanka czy nawet jako wzór do wycięcia.

Istnieje wiele inspiracji i pomysłów, które można wykonać mając różne liście do wydruku. Podzielcie się w komentarzach swoimi pracami.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general