Liście do druku. Szablony w PDF na rysunek i kolorowanki

Liście do druku to podstawowy element wielu jesiennych prac plastycznych. Szablon pozwala stworzyć m.in. dekoracje, dowolny rysunek, kolorowankę, wyklejankę i wiele innych ciekawych prac. Szablony do druku pozwalają uruchomić kreatywność i tworzyć wspaniałe rzeczy.

Szablony liści do wydruku

Niedawno udostępniliśmy do pobrania szablony drzew do wydruku, a teraz zachęcamy do pobierania szablonów liści. Dostępnych jest kilkanaście różnych wersji.

Jak pobrać pliki za darmo? Na dole artykułu można pobrać PDF zawierający wszystkie prezentowane szablony liści. Jeśli chcesz wydrukować tylko pojedynczy rysunek, to kliknij na wybrany szablon i skorzystaj z opcji „Pobierz plik do druku”.

Wszystkie liście do druku to szablony przygotowane w wektorach i dużej rozdzielczości, co sprawi, że wydruk będzie dobrej jakości.

,

Liście do druku

Liście do druku na kartce A4
Szablony liści na kartce A4
lisc rysunek
rysunek liscie do druku
szablon liści
liść do druku
liście szablon do wydruku
lisc
Szablon liścia kolorowanka
liscie do wydruku

Liście do druku – PDF z szablonami

Jeśli chcesz pobrać plik PDF z wszystkimi szablonami liści, to skorzystaj z poniższego przycisku.

Pobierz “Liście do druku”

liscie-szablony.pdf – Pobrano 6757 razy – 75,24 KB
Kup na drukatek.pl

Rysunek, kolorowanka, a może inna praca plastyczna?

Jesień to czas w którym można stworzyć wiele pięknych prac plastycznych. Technik jest bardzo dużo i zazwyczaj ogranicza nas tylko wyobraźnia i kreatywność. Prace plastyczne można oczywiście wykonać z darami jesieni jak kasztany, żołędzie czy liście zabrane w parku.

W większości prac plastycznych dla dzieci świetnie sprawdzają się jednak szablony liści do druku. Umożliwiają one stworzenie dowolnego rysunku. Mogą służyć jako kolorowanka, szlaczki, wyklejanka czy nawet jako wzór do wycięcia.

Istnieje wiele inspiracji i pomysłów, które można wykonać mając różne liście do wydruku. Podzielcie się w komentarzach swoimi pracami.

Dekoracje na jesień, czyli liście do wydruku

Szukasz zabawnego i łatwego sposobu na dekorację na jesień? Dlaczego nie spróbować użyć szablonów liści do wydrukowania! Możesz znaleźć liście do nadruku w różnych kolorach i stylach w Internecie, a nawet stworzyć własne. Wszystko czego potrzebujesz to drukarka i trochę papieru i gotowe!

Jeśli chcesz być naprawdę kreatywny, możesz nawet wykorzystać te liście do drukowania w ramach większego projektu. Na przykład możesz stworzyć baner lub girlandę, łącząc je ze sobą.

Bez względu na to, jak zdecydujesz się ich użyć, szablony liści do wydrukowania to świetny sposób na dodanie dodatkowej osobowości do wystroju domu, sali przedszkolnej lub klasy szkolnej, tej jesieni. Dlaczego więc nie spróbować w ten sposób wykorzystać liście do druku w PDF?

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo