List lub film spersonalizowany od Mikołaja. Zamów w promocji

List lub spersonalizowany film od Mikołaja to idealny prezent dla dziecka na święta. Zresztą nie tylko dla dzieci, bo istnieje również możliwość zamówienia wersji dla dorosłych. Całość prezentuje się naprawdę efektownie, kosztuje nie wiele, przygotowanie zajmuje tylko kilka minut, a gotowy film otrzymujemy już w ciągu dwóch godzin!


List do Świętego Mikołaja – przynajmniej raz w życiu napisało prawie każde dziecko. Mało które dziecko otrzymało jednak odpowiedź. W formie listu, a co dopiero w formie wideo! Firma Elfi oferuje listy lub spersonalizowany film od Mikołaja za niewielkie pieniądze.

Oferta ta cieszy się niesamowitą popularnością i każdego roku korzystają z niej tysiące ludzi. Obecnie można przeczytać ponad 40 tysięcy pochlebnych opinii. My również zamawialiśmy film od Mikołaja w Elfi i w tym roku na pewno również to zrobimy. Dzieci są zachwycone. A istnieje również wersja dla dorosłych!

Listy od Świętego Mikołaja

Listy od Świętego Mikołaja prezentują się bardzo efektownie. Do wyboru mamy dwie opcje: list standard w cenie 24,99 zł. Do wyboru mamy listy dla chłopca, dziewczynki, nastolatków, dorosłych oraz miłosne. Są również listy poświąteczne.

,

Pocztą otrzymamy efektownie prezentujący się list z ręcznie odciskaną złotą pieczęcią, imieniem dziecka na początku listu. Do wyboru mamy 28 gotowych treści listów, które możemy dowolnie edytować. Na liście znajdziemy również ręcznie malowane dodatki. Co ważne list może zostać wysłany w dowolne miejsce na całym świecie.

W wersji gold oprócz listu od Mikołaja otrzymamy dodatki: dyplom, pocztówkę, naklejkę oraz efektowną kopertę. Po zamówieniu list od Mikołaja powinien dotrzeć do 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

ZAMÓW LIST OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Nowością jest możliwość zamówienia telefonu od Świętego Mikołaja. Jego koszt to 20 zł.

Spersonalizowany film od Świętego Mikołaja

Listy prezentują się świetnie, ale o wiele większą popularnością cieszą się spersonalizowane filmy od Świętego Mikołaja. Wystarczy wgrać do specjalnego panelu kilka zdjęć (dzieci, wymarzonych prezentów), a pojawią się one w filmie. Spersonalizowanie filmu zajmuje kilka minut i jest banalnie proste, a przygotowanie przez firmę Elfi trwa do dwóch godzin!

Zamówić można film dla jednego dziecka, rodzeństwa lub wersję dla dorosłych. Obecnie do wyboru jest dziewięć filmów: Sekret Mikołaja, Dom Mikołaja, Pierwsza Gwiazdka, Choinka Mikołaja, Elf Fajtłapa, Dom Mikołaja, Taniec Elfów oraz wersja dla dorosłej osoby. Wszystkie obejrzeć można na stronie ElfiW każdym filmie możesz wybrać imię dziecka, czy było grzeczne oraz życzenia. Zazwyczaj filmy trwają kilka minut.

ZAMÓW SPERSONALIZOWANY FILM OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Cennik filmów od Św. Mikołaja:

  • Dla jednego dziecka 39,99 zł (minus kody rabatowe)
  • Dla rodzeństwa 49,99 zł (minus kody rabatowe)
  • Dla dorosłych 29,99 zł (minut kody rabatowy).

Kupon na list lub film możesz zakupić już teraz, a wykorzystać go dopiero przed świętami!

Darmowy zwrot listów i filmów od Mikołaja

Firma Elfi wykazała się dużym zaufaniem do swoich klientów. W przypadku niezadowolenia oferuje zwrot pieniędzy aż przez 180 dni. Produkt jest jednak na tyle satysfakcjonujący, że nawet osoby, które szukają największych promocji i możliwości zaoszczędzenia pieniędzy w sposób nie do końca moralny, nie będą miały chęci zwrotu produktu.

Listy i filmy od Świętego Mikołaja – opinie o Elfi

Z każdym rokiem produkt filmy Elfi zyskuje na popularności. Mnóstwo pochlebnych opinii można przeczytać zarówno na stronie producenta, jak i Facebooku. Listy i filmy od Św. Mikołaja sprawiają mnóstwo atrakcji dzieciom. Zarówno najmłodszym, jak i starszym, a co najważniejsze również dorosłym. Z pewnością będzie to kapitalny dodatek do prezentów na święta.

ZAMÓW LIST LUB FILM OD ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Listy i filmy od Św. Mikołaja – przykłady

Zobacz jak prezentuje się list oraz przykładowe filmy od Świętego Mikołaja. Szczegóły na stronie Elfi.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo