Love Island 4 online. Gdzie oglądać powtórki za darmo?

Love Island 4 online za darmo. Gdzie oglądać? Kiedy leci w TV? Oglądaj odcinki w internecie lub powtórki na VOD.

Love Island 4 kiedy leci i gdzie obejrzeć?

To jeden z najpopularniejszych programów Polsatu – Love Island Wyspa Miłości zyskała wielką grupę fanów. Dotychczasowe trzy sezony okazały się strzałem w dziesiątkę i z pewnością podobnie będzie z sezonem 4. O co chodzi i jakie są zasady tego reality show?

Na Wyspie Miłości w luksusowej willi zamieszka 10 uczestników: 5 singli i 5 singielek. Podczas programu łączą się w pary, nie do końca mając wpływ na to, jak się dopasowują. W trakcie programu uczestnicy są eliminowani, a w ich miejsce pojawiają się również nowe osoby, co doprowadza do kolejnych przetasowań w parach. W finale można wygrać 100 tysięcy złotych.

Love Island 4 można oglądać od niedzieli do piątku o godzinie 22:10 w telewizji Polsat. Odcinki online za darmo jako live stream znaleźć można na WP Pilot. Opcja ta działa również za granicą.

Kiedy lecą nowe odcinki?

  • Love Island 141 – 7.10
  • Love Island 142 – 8.10
  • Love Island 143 – 9.10

Love Island online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki?

Wiadomo jednak, że trudno obejrzeć wszystkie odcinki Love Island na żywo, dlatego sporo osób szuka powtórek w formie VOD. Nie trzeba korzystać z CDA, Dailymotion czy Youtube, ponieważ Love Island online za darmo dostępny jest na Polsat BOX (dawniej IPLA TV).

OGLĄDAJ LOVE ISLAND NA IPLA TV

Odcinki Love Island 4 trafiają tam po premierze w Polsacie. Sporo materiałów zza kulis znajdziecie oczywiście w mediach społecznościowych.

Program Love Island prowadzi Karolina Gijon. Powtórki w telewizji Polsat nie są dostępne.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general