M jak Miłość 1690, 1691 online za darmo. Streszczenia odcinków

M jak Miłość 1690, 1691 online za darmo. Serial w VOD bez rejestracji można oglądać na TVP VOD, a nie na Dailymotion czy Youtube. Prezentujemy streszczenia odcinków tego najpopularniejszego polskiego serialu.

Serial M jak Miłość cieszy się bardzo dużą oglądalnością. Każdy odcinek gromadzi przed telewizorami ponad dwa miliony widzów, a sporo osób ogląda go także online za darmo bez rejestracji.

M jak Miłość odcinki 1690, 1691

M jak Miłość 1690 obejrzeć można w poniedziałek 5 grudnia. Dzień później premiera odcinka 1691. W następnym tygodniu emisja odcinków M jak Miłość 1691, 1692. Powtórki M jak Miłość można obejrzeć w sobotę i niedzielę w telewizji oraz w dowolnym momencie w internecie. Zarówno ostatni, dzisiejszy, jak i kolejne odcinki.

M jak Miłość online za darmo w porze emisji można oglądać na WP Pilot. Jest to darmowa i legalna platforma, która umożliwia oglądanie telewizji w internecie. TVP 2 znajduje się w darmowym pakiecie.

Kiedy są powtórki odcinków emitowane są obecnie tylko w sobotę i niedzielę przed godziną 7:00. Na szczęście wszystkie odcinki M jak Miłość online za darmo bez rejestracji można znaleźć w internecie. Po każdym odcinku internauci szukają M jak Miłość na Dailymotion, ale serial legalnie publikowany jest na VOD TVP (vod.tvp.pl). Posiadacze „Strefy ABO” mogą obejrzeć tam nie tylko ostatni odcinek, dzisiejszy odcinek, ale również te z przyszłego tygodnia, czyli M jak Miłość 1691, 1692.

OGLĄDAJ SERIAL M JAK MIŁOŚĆ NA TVP VOD

M jak Miłość streszczenia odcinków

M jak Miłość 1688 streszczenie odcinka

Franka przechodzi zabieg usunięcia torbieli i udrożnienia jajowodów, wspierana przez Pawła i całą rodzinę. W związku Anety i Olka pojawia się za to kolejny kryzys, bo Chodakowska, przemęczona pracą, zaczyna okazywać mężowi chłód, a zatrudniona przez nich niania Paulina uznaje chirurga za apetyczny kąsek i wyraźnie próbuje oczarować swego mocodawcę. Tymczasem Marcin czuje ukłucie zazdrości, gdy Iza przedstawia mu swojego nowego kolegę z redakcji – Radka. A gdy Chodakowska odwołuje przez pracę rodzinny wyjazd nad morze, jej mąż nawet nie próbuje ukryć irytacji.

M jak Miłość 1689 streszczenie odcinka

Dawid oznajmia Basi, że udało mu się wygrać w konkursie fotograficznym roczne stypendium w prestiżowej szkole artystycznej w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna załamuje się na myśl o jego wyjeździe na rok. Chłopak pociesza ukochaną i zapewnia, że czas szybko zleci.

Wspieranej przez Tadeusza Jagodzie udaje się zatrzymać włamywacza, który ostatnimi czasy grasował w Grabinie. Ponadto oferuje Kiemliczowi, że pieniądze, które zdobyła dzięki mafii, zainwestuje w jego firmę. Mężczyzna z entuzjazmem zgadza się na propozycję współpracy. Po chwili młodzi całują się namiętnie.

Tymczasem Marcin wraz z Izą wybierają się w odwiedziny do Kisielowej. Robią na seniorce piorunujące wrażenie. Ewa krytykuje pracę prawie wszystkich kolegów z lokalnej przychodni. Wytyka błędy również Rogowskim. Później wychodzi na jaw, że doktor Kalinowska znajomą Argasińskiego, który zwrócił się do niej z prośbą o przysługę, która ma związek z Łukaszem.

M jak Miłość 1690 streszczenie odcinka

Jakub po chemioterapii czuje się fatalnie i ma złe wyniki badań, ale próbuje ukryć to przed Kasią, pragnąc spędzić z ukochaną choć parę szczęśliwych chwil w domu. Po kilku godzinach jego stan pogarsza się jednak na tyle, że Karski musi wrócić do szpitala i na nowo zacząć walkę o życie. W związku Anety i Olka trwa kryzys, a Paulina już nawet nie próbuje ukrywać, że ma ochotę na romantyczną „przygodę” i to nie tylko z przystojnym lekarzem, ale także z Marcinem. Tymczasem Chodakowski funduje w końcu żonie wieczór w hotelu, by mogła porządnie się wyspać i odzyskać dawną radość życia.

M jak Miłość 1691 streszczenie odcinka

Julia nadal próbuje zbliżyć się do Budzyńskiego, ale ten znów nieświadomie ją rani mówiąc, że pragnie jedynie odzyskać serce Magdy. Tymczasem Budzyńska nadal chce rozwodu i w końcu prosi Kamila, by to właśnie on reprezentował ją w sądzie. Wieczorem Siedlisko wypełniają goście zaproszeni przez Magdę z okazji ponownego otwarcia pensjonatu. Imprezę pomagają przygotować Kinga z Piotrem, którzy przy okazji wybierają się też na romantyczny spacer do lasu. A Kisielowa bawi wszystkich. dając z mężem szalony pokaz flamenco.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general