M jak Miłość 1719, 1720 online za darmo. Streszczenia odcinków

M jak Miłość 1719, 1720 online za darmo. Serial w VOD bez rejestracji można oglądać na TVP VOD, a nie na Dailymotion czy Youtube. Prezentujemy streszczenia odcinków tego najpopularniejszego polskiego serialu.

Serial M jak Miłość cieszy się bardzo dużą oglądalnością. Każdy odcinek gromadzi przed telewizorami ponad dwa miliony widzów, a sporo osób ogląda go także online za darmo bez rejestracji.

M jak Miłość odcinki 1719, 1720

M jak Miłość 1718 obejrzeć można w poniedziałek 21 marca. Dzień później premiera odcinka 1719. W następnym tygodniu emisja odcinków M jak Miłość 1720, 1721. Powtórki M jak Miłość można obejrzeć w sobotę i niedzielę w telewizji oraz w dowolnym momencie w internecie. Zarówno ostatni, dzisiejszy, jak i kolejne odcinki.

M jak Miłość online za darmo w porze emisji można oglądać na WP Pilot. Jest to darmowa i legalna platforma, która umożliwia oglądanie telewizji w internecie. TVP 2 znajduje się w darmowym pakiecie.

Kiedy są powtórki odcinków emitowane są obecnie tylko w sobotę i niedzielę przed godziną 7:00. Na szczęście wszystkie odcinki M jak Miłość online za darmo bez rejestracji można znaleźć w internecie. Po każdym odcinku internauci szukają M jak Miłość na Dailymotion, ale serial legalnie publikowany jest na VOD TVP (vod.tvp.pl). Posiadacze „Strefy ABO” mogą obejrzeć tam nie tylko ostatni odcinek, dzisiejszy odcinek, ale również te z przyszłego tygodnia, czyli M jak Miłość 1720, 1721.

OGLĄDAJ SERIAL M JAK MIŁOŚĆ NA TVP VOD

M jak Miłość streszczenia odcinków

M jak Miłość odc. 1718 streszczenie odcinka

Oskar odkrywa, że Weronika znalazła dla niego „zastępstwo” i zaczyna ją szantażować. Grozi, że jeśli nie odda mu pieniędzy do końca tygodnia, zdradzi jej nowemu partnerowi, że padł ofiarą oszustwa. A matka Poli w końcu łamie się i wyznaje Wernerowi, że dziecko wcale nie jest jego. Milena sąsiadka rodziców Nadii z Ukrainy informuje Budzyńskiego, że spotkała koleżankę, która na własne oczy widziała śmierć matki dziewczynki. Andrzej z Magdą postanawiają jednak, że mała pozna złą nowinę dopiero, gdy spotka się z ojcem. Budzyński dowiaduje się od Marty, że Julia ma w pracy poważne problemy. Gdy prawnik oferuje Malickiej pomoc, ta jednak ostro ją odrzuca. Sylwia, widząc rosnącą nienawiść, jaką jej przyjaciółka czuje do byłego kochanka, zaczyna na nowo się o nią niepokoić. Tymczasem Magda z Marią zostają w Siedlisku brutalnie zaatakowane przez jednego z gości pensjonatu, damskiego boksera, który wcześniej pobił także swoją żonę.

M jak Miłość odcinek 1719 streszczenie odcinka

Ula kolejny raz sprzecza się z Bartkiem i później wraca samotnie do Australii, żegnając się jedynie z Barbarą, a dla męża zostawia jedynie krótki list. Ewa odmawia wypłacenia części wynagrodzenia Klaudii, skoro nie nakłoniła Łukasza do zdrady. Uwodzicielka postanawia ją za to ukarać. Kobieta donosi o intrydze lekarki i Argasińskiego. A gdy o podstępie Kalinowskiej dowiaduje się również Maria, otwarcie grozi koleżance. Kisielowa z Żakiem, widząc później na twarzy Rogowskiej ślady pobicia, dochodzą do wniosku, że przyjaciółka padła ofiarą przemocy domowej, a damskim bokserem jest Artur. Marta wyznaje siostrze, że wróciła do prokuratury i prowadzi jedno z poważniejszych śledztw. Tymczasem bandyci, których ściga, postanawiają wpłynąć na prawniczkę poprzez jej rodzinę i zastawiają sprytną pułapkę na Anię.

M jak Miłość odcinek 1720 streszczenie odcinka

Radek przed wyjazdem z Gródka kolejny raz wyznaje Izie miłość, a Marcin prosi w końcu żonę, by była z nim szczera. Gdy zdaje sobie sprawę, jak bardzo się zbliżyła do kolegi, jest w szoku. Aneta wyznaje Iwonie i Aleksandrze, że jest zazdrosna o motocykl Olka. Seniorki radzą dziewczynie, by znalazła z mężem hobby, które ich połączy zamiast rozdzielać. I Chodakowska postanawia w końcu odwiedzić Olka w garażu. Jakub wraca po chorobie do pracy i odkrywa, że Kasia dotąd go okłamywała zapewniając, że jest jedynaczką. W agencji zjawia się nagle młodsza siostra lekarki Justyna Stawska która wyznaje, że są od lat ze soba skłócone i prosi detektywa, by pomógł jej naprawić relacje. Kolejnym gościem agencji zostaje striptizerka Kama. Dziewczyna na nowo prosi Marcina oraz Kubę o pomoc, skarżąc się na prześladującego ją stalkera.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo