M jak Miłość 1805, 1806 online za darmo. Streszczenia odcinków

M jak Miłość 1805, 1806 online za darmo. Serial w VOD bez rejestracji można oglądać na TVP VOD, a nie na Dailymotion czy Youtube. Prezentujemy streszczenia odcinków tego najpopularniejszego polskiego serialu.

Serial M jak Miłość cieszy się bardzo dużą oglądalnością. Każdy odcinek gromadzi przed telewizorami ponad dwa miliony widzów, a sporo osób ogląda go także online za darmo bez rejestracji.

M jak Miłość odcinki 1805, 1806

M jak Miłość 1805 obejrzeć można w poniedziałek 13 maja. Dzień później premiera odcinka 1806. W następnym tygodniu emisja odcinków M jak Miłość 1806, 1807. Powtórki M jak Miłość można obejrzeć w telewizji oraz w dowolnym momencie w internecie. Zarówno ostatni, dzisiejszy, jak i kolejne odcinki.

Serial M jak Miłość online za darmo w porze emisji można oglądać na WP Pilot. Jest to darmowa i legalna platforma, która umożliwia oglądanie telewizji w internecie. TVP 2 znajduje się w darmowym pakiecie.

,

Powtórka M jak Miłość z poniedziałku dostępna jest we wtorek o 11:25 w TVP Seriale i 15:05 w TVP 2, a także w sobotę o 6:35. Z kolei powtórka w wtorku leci w środę i niedzielę. Na szczęście wszystkie odcinki M jak Miłość online za darmo bez rejestracji i logowania można znaleźć w internecie. Po każdym odcinku internauci szukają M jak Miłość na Dailymotion, ale serial legalnie publikowany jest na VOD TVP (vod.tvp.pl). Posiadacze „Strefy ABO” mogą obejrzeć tam nie tylko ostatni odcinek, dzisiejszy odcinek, ale również te z przyszłego tygodnia, czyli M jak Miłość 1806, 1807.

OGLĄDAJ SERIAL M JAK MIŁOŚĆ NA TVP VOD

M jak Miłość streszczenia odcinków

M jak Miłość odcinek 1805 streszczenie odcinka

Dorota wyznaje Bartkowi, że jest w nim naprawdę zakochana. Tymczasem jej były mąż robi wszystko, by ich związek zniszczyć. Przyjaciółka Kaweckiej – Ada – za namową Tomasza próbuje uwieść Bartka, a sam biznesmen zeznaje na komisariacie w Lipnicy, że stalkerem milionerki może być właśnie jej kochanek. Kilka godzin później Kawecki pada ofiarą brutalnego napadu i na nowo oskarża Lisieckiego. A Bartek zostaje przez to aresztowany przez Natalię i Karskiego. Modry ma powód do radości, bo razem z Żakiem i Leonem sprzedaje recepturę nalewki, dzięki czemu zwraca Jagodzie i Tadeuszowi połowę pieniędzy, które utracili przez kradzież sprzętu. Barbara wyznaje Marii, jak bardzo pragnie choć raz porozmawiać z Małgosią, a Rogowska prosi o pomoc Marcina, który obiecuje seniorce, że spróbuje jej córkę odnaleźć. Mostowiakowa wspiera poza tym Basię i Michała, gdy ci szukają domu dla kolejnego psiaka. Tymczasem Rogowscy poznają w końcu Jolę oraz Marka Kędzierskich, rodziców Michała. A sam piłkarz proponuje nagle Basi wyjazd do SPA – w tajemnicy przed jej rodzicami.

M jak Miłość odcinek 1806 streszczenie odcinka

Klientka Siedliska – znana tarocistka – na prośbę Magdy zagląda do kart i w pracy wróży jej sukces, ale w życiu osobistym zapowiada kryzys oraz trudne decyzje związane z Nadią. Z kolei Budzyńskiego czeka w sądzie spora niespodzianka, bo w trakcie procesu Rotkiewicza barman nagle odwołuje swoje zeznania, bo przekupił go Poręba. Filarska kompletnie się załamuje – po wizycie u lekarza – i w końcu zdradza Kindze oraz Piotrowi, że grozi jej kalectwo i musi przejść operację kręgosłupa. Werner okazuje się prawdziwym bohaterem, bo gdy w jego domu zjawia się włamywacz i atakuje panią Olę, nie tylko udaje mu się seniorkę obronić, ale też obezwładnia bandytę i oddaje w ręce policji. Prawnik organizuje także uroczystą kolację, podczas której prosi Sylwię, by na nowo z nim zamieszkała.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo