M jak Miłość 1608. Odcinki online za darmo i streszczenia

M jak Miłość 1608 online za darmo. Serial w VOD bez rejestracji można oglądać na TVP VOD, a nie na Dailymotion czy Youtube. Prezentujemy streszczenia odcinków tego najpopularniejszego polskiego serialu.

Serial M jak Miłość cieszy się bardzo dużą oglądalnością. Każdy odcinek gromadzi przed telewizorami ponad dwa miliony widzów, a sporo osób ogląda go także online za darmo bez rejestracji.

M jak Miłość odcinek 1608

M jak Miłość 1608 wyemitowany zostanie w poniedziałek 25 października, a we wtorek odcinek 1609. Wcześniej (w sobotę i niedzielę) powtórka odcinków 1606 i 1607.

M jak Miłość online za darmo w porze emisji można oglądać na WP Pilot. Jest to darmowa i legalna platforma, która umożliwia oglądanie telewizji w internecie. TVP 2 znajduje się w darmowym pakiecie.

Kiedy są powtórki odcinków emitowane są obecnie tylko w sobotę i niedzielę przed godziną 7:00. Na szczęście wszystkie odcinki M jak Miłość online za darmo bez rejestracji można znaleźć w internecie. Po każdym odcinku internauci szukają M jak Miłość na Dailymotion, ale serial legalnie publikowany jest na VOD TVP (vod.tvp.pl). Posiadacze “Strefy ABO” mogą obejrzeć tam już również odcinek M jak Miłość 1606 i 1607.

M jak Miłość streszczenia odcinków

M jak Miłość 1606 streszczenie

Patrycja wciąż leży w szpitalu, cały czas zastraszana przez męża, który nie chce zgodzić się na ich rozwód. A gdy przyjaciółkę odwiedza Marta, Argasińska wyznaje jej w końcu prawdę o dziecku i niebezpieczeństwie, które grozi Łukaszowi. Tymczasem Aneta zaprzyjaźnia się z Karoliną, zaprasza dziewczynę do domu i odkrywa, jak wiele obie mają wspólnego. Ania wspólnie z Basią i Jaśkiem wciąż próbuje za to odnaleźć Damiana, który po ucieczce z domu nie daje znaku życia.

M jak Miłość 1607 streszczenie

Iza i Marcin jadą na pierwszą rozprawę rozwodową i i choć oboje cierpią, nadal nie potrafią się porozumieć. Joanna zdesperowana, by zdobyć pieniądze na spłatę gigantycznego długu we Francji prosi za to w końcu o pomoc Michała. A do tego odkrywa przypadkiem, że Leszek ma nową ukochaną: piękną Luizę, która jest gwiazdą mediów. Tymczasem Ostrowski spotyka się z biznesmenem z Hiszpanii, który chce odkupić od niego wydawnictwo.

M jak Miłość 1608 streszczenie

Zduńscy mają ciężki dzień, bo ich pies Saper nagle znika. A po kilku godzinach Piotrek odkrywa, że zwierzaka porwał ich sąsiad. Kamil podejrzewa za to, że do jego domu nocami zagląda nieproszony gość i zmienia zamki. A gdy po kilku godzinach ktoś naprawdę do willi się włamuje, Olszewska ostrzega prawnika, że intruzem może być morderca, który zabił poprzedniego właściciela. Tymczasem Anita znów zostaje bez dachu nad głową i kolejną noc spędza właśnie na Wietrznej, przyjmując w końcu zaproszenie Gryca.

M jak Miłość 1609 streszczenie

Badania wykazują, że Dawid nie jest poważnie chory i Jaszewscy oddychają z ulgą. Tymczasem Basia próbuje odkryć, co wydarzyło się między chłopakiem i Kają. Tadeusz wciąż myśli o Oli i by to uczucie zagłuszyć, umawia się z jedną ze swoich przyjaciółek, Edytą. A Leon postanawia poznać w końcu bliżej swoją córkę Gabrysię, ale podczas spotkania z małą znów jest o krok od paniki. Kiemlicz proponuje poza tym Uli i Bartkowi, by weszli z nim w spółkę. Marzenka i Andrzejek mają za to trudny dzień, bo najpierw do Grabiny zagląda Beata, przyrodnia siostra Lisieckiej, która poluje na spadek po ich babci – a później Jacek postanawia sprzedać siedlisko.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.