M jak Miłość 1620, 1621. Odcinki online za darmo i streszczenia

M jak Miłość 1620, 1621 online za darmo. Serial w VOD bez rejestracji można oglądać na TVP VOD, a nie na Dailymotion czy Youtube. Prezentujemy streszczenia odcinków tego najpopularniejszego polskiego serialu.

Serial M jak Miłość cieszy się bardzo dużą oglądalnością. Każdy odcinek gromadzi przed telewizorami ponad dwa miliony widzów, a sporo osób ogląda go także online za darmo bez rejestracji.

M jak Miłość odcinek 1620, 1621

M jak Miłość 1619 obejrzeć można w poniedziałek 6 grudnia. We wtorek premiera odcinka 1620. Powtórki M jak Miłość można obejrzeć w sobotę i niedzielę w telewizji oraz w dowolnym momencie w internecie.

M jak Miłość online za darmo w porze emisji można oglądać na WP Pilot. Jest to darmowa i legalna platforma, która umożliwia oglądanie telewizji w internecie. TVP 2 znajduje się w darmowym pakiecie.

Kiedy są powtórki odcinków emitowane są obecnie tylko w sobotę i niedzielę przed godziną 7:00. Na szczęście wszystkie odcinki M jak Miłość online za darmo bez rejestracji można znaleźć w internecie. Po każdym odcinku internauci szukają M jak Miłość na Dailymotion, ale serial legalnie publikowany jest na VOD TVP (vod.tvp.pl). Posiadacze „Strefy ABO” mogą obejrzeć tam już również odcinek M jak Miłość 1618, 1619.

M jak Miłość streszczenia odcinków

M jak Miłość 1619 streszczenie

Kamil przed rozprawą sądową o prawo do opieki nad Polą usiłuje dogadać się z Weroniką. Bardzo zależy mu na córce i prosi dawną partnerkę o to, by dała za wygraną i pozwoliła mu zaopiekować się dzieckiem. Matka dziewczynki odrzuca jednak ofertę ugody. Zamierza wraz z Polą wrócić do Londynu. Na sali sądowej adwokat Weroniki oskarża Kamila o to, że znęcał się psychicznie nad swoją partnerką oraz ma romans z opiekunką dziecka. Tymczasem Asia i Leszek wracają do siebie. Są na nowo szczęśliwi. Ponadto Krajewski przygotowuje się do oświadczyn.

Zadowolenie mężczyzny znika, gdy do kraju wraca Luiza. Kobieta dowiaduje się, że biznesmen ją zostawił. Postanawia więc zemścić się na Asi za to, że ta ukradła jej narzeczonego. Zraniona Luiza udaje się na Wietrzną, by osobiście rozmówić się z rywalką. Proponuje Asi pieniądze w zamian za to, by ona się wycofała. Zakochana w Leszku kobieta nie przystaje na jej propozycję. Luiza nie daje jednak za wygraną. Kilka godzin później próbuje przekonać Krajewskiego, że ich związek wciąż można uratować. Mężczyzna otwarcie mówi jej, że kocha Joannę. Jeszcze tego samego dnia wyznaje Chodakowskiej miłość i prosi ją o rękę. Zaskoczona kobieta zgadza się zostać żoną Leszka.

M jak Miłość 1620 streszczenie

Po tragicznej śmierci Lisieckich Ula oraz Bartek postanawiają zaopiekować się osieroconą Kalinką. Wspierają ich przy tym członkowie rodziny. Beata, przyrodnia siostra Marzenki, chce odebrać im dziecko. W rezultacie w dniu pogrzebu w domu Mostowiaków dochodzi do konfliktu, w wyniku którego Artur zostaje zabrany do szpitala. Gdy o zajściu i chorobie ojczyma dowiaduje się Paweł, od razu odwołuje swój ślub w Bukowinie. Tymczasem Jaszewski, sprawca wypadku samochodowego, w dalszym ciągu ukrywa się. Odczuwa silne wyrzuty sumienia. O tym, co wydarzyło się tamtej nocy, wie jedynie lokalny ksiądz. Mężczyzna ma nadzieję, że duchowny dochowa tajemnicy spowiedzi.

1 komentarz
  1. Ania mówi

    Ja bym wolała jak by były powtórki m jak miłość tak jak kiedyś w telewizji we wtorek i środę po południu a nie jak teraz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.