Mam Talent powtórka online. Kiedy leci w TV?

Kiedy leci powtórka Mam Talent? Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki online za darmo? Program emitowany jest w soboty, ale niedziela to dzień, gdy leci powtórka ostatniego odcinka.

Program Mam Talent cieszy się dużą popularnością od wielu lat. W 2022 roku w telewizji TVN emitowana jest czternasta edycja tego show, gdzie ludzie z całej Polski mogą pochwalić się swoim talentem.

Odcinki Mam Talent 2022 emitowane są w soboty o godzinie 20:00. 24 września wyemitowany zostanie odcinek 4.

Mam Talent powtórka w niedzielę w TV?

Jeśli nie możecie oglądać odcinków Mam Talent w sobotę to nic straconego. Zawsze możecie nadrobić zaległości i obejrzeć popisy uczestników w inny dzień. Kiedy powtórka Mam Talent leci w TV i internecie? Niedziela to dzień, w którym powtórka emitowana jest przez telewizję TVN. Ostatni odcinek leci wtedy od 14:05.

,

Mam Talent online. Gdzie i kiedy oglądać za darmo?

Program Mam Talent online za darmo można obejrzeć zarówno na żywo, a także powtórkę w niedzielę. Wszystko dzięki dostępności TVN stream w internecie na platformie WP Pilot. Telewizję na żywo można oglądać tam również za granicą.

A jeśli chcecie obejrzeć Mam Talent powtórka w VOD, to należy skorzystać z Player.pl, aczkolwiek dostęp do tej platformy nie jest obecnie darmowy. Mimo to warto dokonać zakupu, ponieważ możemy oglądać nie tylko powtórkę Mam Talent, ale również inne programu typu Masterchef, a także seriale i to jeszcze przed premierą w TV.

Trzynastą edycję programu Mam Talent wygrał 19-letni Krzysztof Jaros, który oczarował jury i widzów swoim tańcem. 

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo