Mask Singer online za darmo. Powtórki całych odcinków

Mask Singer online za darmo można oglądać jako live stream TVN. Powtorki wszystkich odcinków dostępne są na platformie Player. Zobacz gdzie i kiedy leci Mask Singer i co wydarzy się w odc. 2.

Mask Singer kiedy leci i co to za program?

Show Mask Singer było bardzo wyczekiwane i oglądalność odcinka 1 potwierdziła duże zainterosowanie. Co to za program? „Mask Singer” to muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, polskimi i światowymi przebojami, ale przede wszystkim to szukanie odpowiedzi na pytanie – kto kryje się pod maską?

OGLĄDAJ MASK SINGER NA PLAYER.PL

W show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, jednak ich tożsamość jest ukryta pod oszałamiającymi przebraniami.  Szczegółowe zasady znajdują się w dolnej części artykułu. Kiedy leci Mask Singer? Nowe odcinki można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20:00.

,

19 marca premiera odcinka 3.

Mask Singer online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki?

Nie każdy może obejrzeć program w TV, dlatego poszukiwany jest Mask Singer online za darmo. Odcinki na żywo – czyli w porze emisji w telewizji – można skorzystać z platformy WP Pilot, która oferuje dostęp do telewizji TVN na żywo w internecie za free. Również za granicą.

Jeśli natomiast przegapiliście jakiś odcinek, to wszystkie odcinki dostępne są oczywiście na platformie Player. Niestety już nie za darmo, ale w bardzo atrakcyjnych cenach. A oprócz programu Mask Singer online możemy oglądać również inne programy, seriale i wiele innych ciekawych materiałów w VOD. Często jeszcze przed premierą w TV.

OGLĄDAJ MASK SINGER NA PLAYER.PL

Ponadto powtórka ostatniego odcinka emitowana jest w niedzielę o 13:20 w TVN.

Mask Singer zasady

W programie bierze udział dwunastu uczestników. Każdy z nich otrzymuje imponujący kostium,  wykonany z największą dbałością o detal. Przebrania mają za zadanie ukryć prawdziwą tożsamość gwiazd. Program prowadzi Michał Meyer, który zapowiada muzyczne występy zamaskowanych postaci. Oglądają je widzowie, publiczność w studio i czterech „detektywów”. W tej roli zobaczymy Julię Kamińską, Joannę Trzepiecińską, Kubę Wojewódzkiego oraz Kacpra Rucińskiego.

Detektywi prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania, typują, kto ich zdaniem kryje się pod maską. Starają się też rozszyfrować tropy, pojawiające się w filmach, przed występami gwiazd. Wskazówki dotyczące zamaskowanych postaci na pewno pomogą tym, którzy dobrze znają życiorysy osób z pierwszych stron gazet, przebieg ich karier czy śledzą show-biznesowe nowinki.

W każdym odcinku publiczność i „detektywi” głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów ujawnia swoją tożsamość, zdejmując maskę. Na ten ekscytujący moment czekają widzowie. Przy wtórze okrzyków „zdejmij maskę!”, gwiazda odsłania swoją twarz. Zwycięzcą programu zostaje uczestnik, którego personalia najdłużej pozostaną tajemnicą. Nagrodą jest statuetka Złotej Maski!

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo