Maska kota – szablon do druku za darmo

Maska kota to świetny sposób na proste przebranie się na bal karnawałowy lub innego rodzaju imprezę. Może również służyć do codziennej zabawy. Przygotowaliśmy szablony maski kota do druku.

Szablon maski kota może przydać się każdego dnia. Dzieci z pewnością chętnie przebiorą się za kota i sprawi im to dużo przyjemności i świetnej zabawy.

Przygotowaliśmy zarówno efektowniejsze szablony maski kota do druku, które mogą przydać się również na różnego rodzaju imprezy, jak choćby bal dla dzieci czy bal karnawałowy lub po prostu imprezę przebieraną.

Są również prostsze szablony, które dzieci mogą samemu ozdobić i pokolorować, co będzie dla nich dodatkową rozwijającą zabawą.

Maska kota – potrzebne materiały

Aby przygotować maskę kota wydrukuj jeden z poniższych szablonów dostępnych za darmo. W miarę możliwości warto zaopatrzyć się w twardszy papier do drukarki. Co jeszcze będzie Ci potrzebne?

  • Nożyczki lub nożyk do wykrajania
  • Gumka lub tasiemka do zakładania maski kota
  • Klej lub zszywacz, aby przyczepić gumkę lub tasiemkę do maski

Po wydrukowaniu szablonu maski kota, wytnij go precyzyjnie, zrób otwory na oczy, a następnie przyczep gumkę lub tasiemkę. Szablon 1 można w dowolny sposób ozdobić.

Maska kota – szablony do druku za darmo

Aby pobrać szablon maski kota zapisz jeden z poniższych obrazków lub kliknij na niego, aby pobrać plik PDF.

Szablon 1

Szablon 2

Maska kota do druku

Szablon 3

Maska kota szablon do druku za darmo

Poniżej wkrótce zaprezentujemy również szablony maski kota z innych stron, z których również warto skorzystać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.