Masterchef online za darmo. Gdzie oglądać całe odcinki i powtórki VOD?

Masterchef całe odcinki online za darmo. Gdzie obejrzeć program jako live stream z TVN oraz powtórki VOD?

Gdzie obejrzeć Masterchef za darmo?

Masterchef to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych przez telewizję TVN. Jesienią 2023 można oglądać sezon 12, w którym dorośli kucharze (w TVN można oglądać również Masterchef Junior) przygotowują najlepsze przepisy kulinarne, tworząc z jedzenia prawdziwe arcydzieła.

Odcinki Masterchef można oglądać w niedziele o godzinie 20:00 w telewizji TVN. Każdy z nich trwa około 65 minut (nie licząc reklam w TV). Już 3 września premiera nowego sezonu Masterchef 2023 odc. 1.

Masterchef całe odcinki online

Nie każdy może oglądać program Masterchef w TVN w niedzielne wieczory i szuka możliwości oglądania całych odcinków online. Gdzie oglądać Masterchef za darmo w internecie? W porze emisji w TVN można skorzystać z platformy WP Pilot. Live stream dostępny jest tam za free.

,

Powtórki Masterchef Polska. Kiedy lecą w TV i jak oglądać Masterchef 2023 w VOD?

Ostatni odcinek Masterchef można zawsze obejrzeć jako powtórka w TV. Cały odcinek z niedzieli emitowany jest w następną sobotę o godzinie 13:25 w telewizji TVN. Ponadto wszystkie odcinki Masterchef Polska sezon 12 publikowane są na platformie Player. Dostęp do nich nie jest jednak darmowy i wymaga wykupienia specjalnego pakietu (najkorzystniej w opcji rocznej).

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo