Masza i niedźwiedź po polsku. Gdzie oglądać online i w TV?

Masza i niedźwiedź po polsku w internecie jest dostępne za darmo. Bajkę można oglądać nie tylko na Youtube czy CDA, ale również na VOD, Netflix oraz HBO Go.

Masza i niedźwiedź to jedna z najpopularniejszych bajek. Uwielbiają ją nie tylko najmłodsi, ale również starsze dzieci, a i rodzice często potrafią zasiąść przed telewizorem, aby obejrzeć przygody Maszy i Niedźwiedzia po polsku.

Gdzie oglądać bajkę „Masza i niedźwiedź” po polsku? Najłatwiej uczynić to w telewizji. Prawda do pokazywania tej bajki posiada w Polsce TVP ABC. W 2020 roku odcinki emitowane są codziennie rano (godzina 8:35), przedpołudniem (godzina 11:45) oraz wieczorem (godzin 20:05).

Masza i Niedźwiedź online po polsku

Obecnie coraz częściej bajki dzieci oglądają w internecie. Masza i niedźwiedź online za darmo można znaleźć m.in. na Youtube czy CDA. Nie zawsze są to jednak legalne filmiki i często są usuwane z tych platform.

,

Masza i niedźwiedź po polsku w internecie dostępna jest m.in. na TVP VOD (vod.tvp.pl). Odcinki publikowane są tam za darmo, ale oglądać można je tam przez ograniczony czas od emisji w TV.

Sezon 1 i sezon 2 bajki w legalny sposób można oglądać również na Netflixie oraz HBO Go.

W związku z dużą popularnością bajki Masza i niedźwiedź powstały dwa spin-offy: Bajeczki Maszy oraz Straszne historie Maszy.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo