Mata Hari ile odcinków? Streszczenia odc. 12 – ostatni. Czy będzie odcinek 13? Oglądaj na VOD TVP

Mata Hari ile odcinków ma serial? Prezentujemy streszczenie odc. 12 – ostatni. Zobacz fabułę serialu i gdzie oglądać powtórki po polsku ma VOD TVP. Ostatni odcinek już 20 kwietnia. Czy będzie Mata Hari odc. 13?

Serial Mata Hari to kolejna nowa produkcja historyczna, który wieczorami można oglądać po polsku w telewizji TVP 2.

Mata Hari ile odcinków?

Mata Hari to serial, który telewizja TVP 2 emituje od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:40. W internecie live stream można znaleźć na WP Pilot.

Mata Hari ile ma odcinków? Cały serial składa się z 12 odcinków. Ostatni wyemitowany zostanie 20 kwietnia.

,

Mata Hari odc. 12 wyemitowany we wtorek. Odcinek 13 nie powstał. W przyszłym tygodniu Mata Hari zastąpi serial Miłość i medycyna.

Mata Hari VOD

Serial Mata Hari można oglądać nie tylko na żywo w TVP 2, jak również w internecie. I wcale nie trzeba szukać odcinków z napisami PL, ponieważ wszystkie odcinki Mata Hari online zostaną opublikowane na VOD TVP PL. Platforma ta udostępnia online za darmo bez rejestracji wszystkie seriale, które można oglądać w TVP 1 i TVP 2.

Powtórki Mata Hari w telewizji nie są dostępne, więc jeśli przegapiło się ostatni odcinek, to zostają streszczenia odcinków lub powtórki VOD.

Mata Hari streszczenie odcinków

O czym opowiada fabuła serialu? Serial opowiada ostatnie 15 lat życia Maty Hari (Vahina Giocante). Porzucona przez męża i pozbawiona prawa do opieki nad jedyną córką, Margaret McLeod zostaje bez środków do życia. Zdesperowana kobieta postanawia przenieść się do Paryża, gdzie podejmuje pracę tancerki egzotycznej ukrywającej się pod pseudonimem Mata Hari.

Wkrótce zdobywa sławę wśród europejskiej elity, a drzwi luksusowych rezydencji i willi stoją przed nią otworem. Każdy występ tworzy niesamowite wrażenie. Ale w 1913 roku, kiedy świat staje w obliczu zbliżającej się I wojny światowej, kariera kobiety traci impet. Margaret zaczyna spotykać się z politykami, wojskowymi i wpływowymi ludźmi z różnych krajów, co stwarza zupełnie nowe możliwości.

Mata Hari odc. 11 streszczenie

Schragmüller, która przybyła na ratunek, martwi się wizytą swojej podopiecznej w biurze, Ladoux. Margaret pojechała tam po przepustkę do szpitala wojskowego, w którym przebywa ranny Masłow. Mata Hari dowiaduje się o szokującym zabójstwie jej służącej Anny. Dociera do niej, że jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wyrusza w podróż do Vittel, gdzie w szpitalu leży ranny Władimir Masłow. Czy Ladoux uda się osiągnąć cel i aresztować Matę Hari?

Mata Hari odc. 12 streszczenie

Udaje się aresztować Matę Hari. Zostaje uwięziona w Saint – Lazare i oskarżona o szpiegostwo. Tancerka je odrzuca, żądając tylko jednego – spotkania z Masłowem. Mata Hari czeka w areszcie na proces. Odwiedza ją tam Masłow i podpisuje in blanco zobowiązanie do zachowania tajemnicy, które Ladoux podstępem przerabia na zeznanie obciążające Matę Hari. Sąd wymierza jej karę śmierci. Mata Hari zostaje rozstrzelana.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo