Mecz Mołdawia – Polska online za darmo. Transmisja TV, live stream [20.06 – gdzie oglądać dzisiaj?]

Transmisja z meczu Mołdawia – Polska na żywo w TV i internecie. Gdzie oglądać mecz Polaków za free? Mołdawia – Polska online za darmo można obejrzeć legalnie i w wysokiej jakości.

Reprezentacja Polski kontynuuje eliminacje do Euro 2024. Dzisiaj o godzinie 20:45 w Kiszynowie Polacy zagrają z Mołdawią. Gdzie obejrzeć transmisję? Mecz Mołdawia – Polska na żywo pokaże telewizja TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1.

Studio przed meczem w TVP Sport rozpocznie się o godzinie 18:15, a poprowadzi je Jacek Kurowski. Spotkanie komentować będą Mateusz Borek oraz Robert Podoliński (TVP 1, TVP Sport) i Bożydar Iwanow oraz Andrzej Niedzielan (Polsat Sport Premium 1).

Gdzie oglądać mecz Mołdawia – Polska online za darmo? Live stream działa również za granicą

Po porażce w 1. kolejce eliminacji Euro 2024 z Czechami nastroje wokół reprezentacji Polski nie były zbyt dobre. Zwycięstwo z Albanią oraz w piątkowym towarzyskim spotkaniu z Niemcami znacznie je poprawiły. W przypadku zwycięstwa z Mołdawią sytuacja w grupie będzie dobra.

Mecz Mołdawia – Polska online za darmo można dziś obejrzeć legalnie. Transmisja na żywo w internecie dostępna jest na sport.tvp.pl oraz aplikacjach mobilnych TVP Sport. Ponadto TVP 1 stream udostępnia na WP Pilot i tam transmisja z Mołdawia – Polska aktywna będzie również dla wielu kibiców oglądających mecz na żywo za granicą.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo