Węgry – Polska transmisja w TV na żywo. Oglądaj live stream online

Reprezentacja Polski w czwartek rozpocznie eliminacje MŚ 2022. Gdzie oglądać transmisję z meczu Węgry – Polska w TV i online? Live stream dostępny będzie za darmo.

Transmisje z meczów reprezentacji Polski przyciągają przed TV nie tylko kibiców piłki nożnej, ale również większość Polaków, którzy na codzień nie interesują się meczami na żywo.

Węgry – Polska transmisja. Gdzie obejrzeć w TV?

Reprezentacja Polski rozpoczyna nowy rozdział. Wciąż czekamy na mistrzostwa Europy, które zostały przeniesione na 2021 rok, ale najpierw Polaków czekają eliminacje do mistrzostw świata.

Jeszcze w marcu odbędą się trzy spotkania. Już w czwartek o godzinie 20:45 rozpocznie się mecz Węgry – Polska. Transmisję można obejrzeć w telewizji TVP 1 oraz TVP Sport.

,

Węgry – Polska online stream

Transmisja z meczu Węgry – Polska będzie cieszyć się olbrzymią oglądalnością. Bardzo często przed TV zasiadają całe rodziny. Czasami zdarzają się jednak sytuacje, że jest „walka o pilota” lub po prostu nie każdy może akurat obejrzeć transmisję w TVP 1 czy TVP Sport.

Co wtedy? Alternatywą jest mecz Węgry – Polska online. Transmisja w internecie dostępna jest legalnie i za darmo. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Live stream z meczów reprezentacji Polski udostępniany jest na sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Osoby przebywające za granicą mogą skorzystać również z WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 na żywo online za darmo.

Na każdej z tych platform będzie można obejrzeć mecz Węgry – Polska live za darmo. Podobnie zresztą jak późniejsze spotkania z Andorą i Anglią.

Transmisja z Węgry – Polska będzie tym bardziej interesująca, że po raz pierwszym w meczu Polaków poprowadzi Paolo Sousa. W styczniu zastąpił on na posadzie selekcjonera reprezentacji Jerzego Brzęczka.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo