Polska – Szwecja transmisja online za darmo. Gdzie oglądać mecze Polski?

Polska – Szwecja online za darmo. Mecze Polski na żywo za free można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie. Transmisje przeprowadza telewizja TVP 1 i TVP Sport. We wtorek Polacy zagrają ze Szwecją o awans na mistrzostwa świata.

Transmisja TV z meczu Polska – Szwecja

Przed nami spore emocje związane z meczami polskiej reprezentacji w piłce nożnej. We wtorek 29 marca biało-czerwoni wystąpią w finale baraży mistrzostw świata, które pod koniec 2022 roku odbędą się w Katarze.

Polska jako jedyna reprezentacja zagra tylko jeden mecz barażowy. Wszystko przez to, że los przydzielił Polakom Rosjan, a ci zostali wykluczeni z rozgrywek, co zresztą jest w dużej mierze zasługą przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zamiast meczu Rosja – Polska odbyło się towarzyskie spotkanie ze Szkocją, które zakończyło się remisem 1:1. Bramkę dla Polski zdobył Krzysztof Piątek z rzutu karnego. Kiedy i o której można oglądać baraż Polski? Gdzie go oglądać?

Polska – Szwecja na żywo już we wtorek 29.03 o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Transmisję przeprowadzą dwa kanały TV: TVP 1 i TVP Sport. Transmisję wzbogaci komentarz Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow.

Polska – Szwecja online za darmo

Polska – Szwecja transmisja za darmo dostępna będzie również w internecie. I to zarówno w Polsce, jak i za granicą. Gdzie oglądać legalny live streaming? Można go znaleźć na sport.tvp.pl i aplikacji TVP Sport. Ponadto mecz Polska – Szwecja online za darmo obejrzeć można na WP Pilot. Ta opcja działa również dla kibiców przebywających za granicą.

Jeśli nie możecie obejrzeć transmisji ze spotkania Polska – Szwecja w TV lub online, to można też śledzić darmowe relacje live.

Będzie to doskonała okazja do rewanżu na Szwedach. Przypomnijmy, że Polacy przegrali z nimi 2:3 na Euro 2020 i nie wyszli z grupy. Reprezentacja Szwecji w pierwszym spotkaniu barażowym wygrała z Czechami 1:0 po dogrywce,

FAQ: Polska – Szwecja na żywo

  • Gdzie i o której obejrzeć mecz Polski?

Mecz Polska – Szwecja na żywo już 29.03. Transmisja dostępna będzie w dwóch kanałach TV.

  • Czy można obejrzeć mecz Polska – Szwecja online za darmo?

Tak, legalny live stream online za darmo udostępnia kilka platform.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general