Mia i ja kolorowanki do druku. 17 kolorowanek za darmo

Kolorowanki Mia i ja do druku. Pobierz jeden z wielu szablonów. Każda kolorowanka dostępna jest do wydruku oraz malowania online.

Kolorowanki Mia i ja do wydruku

Mia i Ja kolorowanka

Każda kolorowanka Mia i Ja zawiera bohaterów z tej bajki animowanej, która może nie należy do najpopularniejszych produkcji dla dzieci, ale ma swoich zwolenników. O czym opowiada?

Mia to 12-letnia dziewczynka. Po śmierci rodziców trafiła do internatu. Tam w momencie otwarcia książki o jednorożcach, którą od niego otrzymała, trafia do innego świata – Centopii i zostaje Elfką. W Centopii panuje zła królowa o imieniu Panthea, która stwarza zagrożenie dla jednorożców. Dzięki ich rogom Panthea się nie starzeje. Mia wraz z Mo i Yuko walczy o dobro jednorożców.

W naszym serwisie znajdziesz kolorowanki Mia i ja, a także z jednorożcami i innymi bohaterami tego filmu animowanego. Mia i Ja odcinek 1 premierę miał 19 grudnia 2011 roku we Francji. Kilka miesięcy później serial trafił również do Polski. Można go było oglądać m.in. na TeleTOON+, TV Puls i TVP ABC.

Obecnie Mia i Ja online po polsku dostępna jest na TVP VOD oraz Netflixie. Dla wszystkich fanów tej bajki przygotowaliśmy kolorowanki do druku. Odcinki można znaleźć również na Youtube.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo