Mieszkańcy Łąki – karty pracy dla dzieci (przedszkole) do druku za darmo

Mieszkańcy Łąki to temat omawiamy w przedszkolu w maju. Przygotowaliśmy darmowe karty pracy do druku dla przedszkolaków, które możecie pobrać poniżej i wykorzystać w pracy z dziećmi.

KUP KARTY PRACY Z SYLABAMI DO NAUKI CZYTANIA

Karty pracy “Mieszkańcy Łąki” dla przedszkola składają się z 15 stron A4. Poniżej udostępniamy je za darmo w pliku PDF do druku.

Co zawiera zestaw kart pracy “Mieszkańcy Łąki”?

Na 15 stronach znajdują się m.in. następujące zadania dla dzieci:

Pobierz również darmowe karty ruchowe

Karty ruchowe do druku

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 27 zł otrzymasz: zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 42 stron nt. Dzieci różnych stron świata, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie

Poniżej możesz pobrać darmowe karty pracy “Mieszkańcy Łąki” dla przedszkola i dzieci w tym wieku. Zapraszamy również do przejrzenia pozostałych kart do druku, które za darmo możesz pobrać na naszej stronie. Link znajduje się poniżej.

Kup na drukatek.pl

Pobierz “Mieszkańcy Łąki - karty pracy” mieszkancy-laki-drukatekPL.pdf – Pobrano 25658 razy – 3 MB

Poniżej można obejrzeć jak wyglądają karty pracy o mieszkańcach łąki.

Karty pracy można wykorzystać w placówkach edukacyjnych. Zgadzamy się również na wysyłanie ich rodzicom dzieci z przedszkola. Będziemy jednak wdzięczni za rozsyłanie w miarę możliwości linka do strony.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.