Mieszkańcy Łąki – karty pracy dla dzieci do druku za darmo

Mieszkańcy Łąki to temat omawiamy w przedszkolu w maju. Przygotowaliśmy darmowe karty pracy do druku, które możecie pobrać poniżej i wykorzystać w pracy z dziećmi.

Karty pracy “Mieszkańcy Łąki” składają się z 15 stron A4. Poniżej udostępniamy je za darmo w pliku PDF do druku.

Co zawiera zestaw kart pracy “Mieszkańcy Łąki”?

Na 15 stronach znajdują się m.in. następujące zadania dla dzieci:

Pobierz również darmowe karty ruchowe

Karty ruchowe do druku

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 27 zł otrzymasz: zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 42 stron nt. Dzieci różnych stron świata, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw na Allegro

Poniżej możesz pobrać darmowe karty pracy “Mieszkańcy Łąki”. Zapraszamy również do przejrzenia pozostałych kart do druku, które za darmo możesz pobrać na naszej stronie.

Pobierz “Mieszkańcy Łąki - karty pracy” Mieszkancy-Laki.pdf – Pobrano 16375 razy – 2 MB

Karty pracy można wykorzystać w placówkach edukacyjnych. Zgadzamy się również na wysyłanie ich rodzicom dzieci z przedszkola. Będziemy jednak wdzięczni za rozsyłanie w miarę możliwości linka do strony.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.