Mikołaj – opaska na głowę. Szablon do druku

Opaska Mikołaja z papieru na głowę może być świetnym pomysłem na Mikołajki lub w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowaliśmy kilka szablonów opasek. Zapraszamy do pobierania za darmo.

Niedawno na rodzicielskieinspiracje.pl opublikowaliśmy opaski misia na głowę do druku, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Postanowiliśmy więc podzielić się z Wami również opaskami Mikołaja z papieru. Zapraszamy również do zakupu kart pracy o Mikołaju (42 strony za 5 zł) – KLIKNIJ TUTAJ.

Przygotowaliśmy pięć różnych szablonów do druku, które można pobrać za darmo w pliku PDF. Na każdej stronie znajduje się szablon Mikołaja oraz paski, które należy ze sobą połączyć, aby opaska była odpowiedniej wielkości.

Personalizowany film od Mikołaja dla dzieci lub dorosłych

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Elfi, która przygotowuje personalizowane filmy od Św. Mikołaja. Filmy są profesjonalnie nakręcone i skierowane bezpośrednio do dzieci, których imiona podaje się w zamówieniu. Istnieje możliwość otrzymania filmu dla jednego dziecka, rodzeństwa, grupy przedszkolnej lub nawet dla dorosłego.

Chcę poznać więcej szczegółów.

,

Plik PDF można pobrać za darmo poniżej. Zapraszamy do regularnego odwiedzania rodzicielskieinspiracje.pl, bo już wkrótce pojawi się wiele nowych materiałów o Mikołaju i na Święta Bożego Narodzenia.

Pobierz “Opaski Mikołaj”

Opaski-Mikolaj-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 8388 razy – 812,93 KB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo