Milionerzy: Jaka jest graniasta krowa? Pytanie z odcinka z 23.11

Kółko graniaste jest czworokanciaste, jak pamiętamy z dzieciństwa, a jaka jest graniasta krowa? Takie nietypowe pytanie padło w najnowszym odcinku popularnego programu telewizyjnego „Milionerzy” na antenie TVN, podczas odcinka 693. Zobaczmy, jakie możliwości odpowiedzi zaskoczyły uczestniczkę i jakie rozwiązanie okazało się prawidłowe.

Milionerzy pytanie i odpowiedź (23.11)

Jednym z pytań w czwartkowych Milionerach, które usłyszała pani Maria, było: Kółko graniaste jest czworokanciaste, jak pamiętamy z dzieciństwa, a jaka jest graniasta krowa?

Oto proponowane odpowiedzi:

A – z ciasta i jednokanciasta
B – z przygranicznego miasta
C – w różnobarwne łaty
D – przyobleczone w szmaty

,

Jaka jest prawidłowa odpowiedź? Graniasta krowa była w różnobarwne łaty. Czyli należało wskazać odpowiedź C.

Było to pytanie za 120 tysięcy złotych. „Graniasta krowa?” złapała się za głowę pani Maria. Początkowo skłaniała się ku odpowiedzi B. Długo analizowała również inne propozycje. „Ryzyk fizyk, ostatecznie B. Najwyżej trudno. W razie czego 40 tysięcy to też dobra kwota”. A czy Ty znalałaś/znałeś prawidłową odpowiedź?

Hubert Urbański nie miał dobrych wieści. Ostatecznie pani Maria wygrała 40 tysięcy, co zakończyło czwartkowy program.

W historii programu Milionerzy, główna wygrana padła już pięć razy. Ostatnim szczęśliwcem, który opuścił studio jako milioner, był Tomasz Orzechowski z Łodzi, zwycięzca odcinka numer 565 12. sezonu, wyemitowanego 19 września 2022 roku.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo