Miłość i medycyna ile odcinków? Streszczenie odc. 24 (ostatni)?

„Miłość i medycyna” ile odcinków ma sezon 3 i 4? Zobacz o czym opowiada serial, jaka jest fabuła i zobacz streszczenie Miłość i medycyna odc. 24.

Miłość i medycyna ile odcinków?

Pierwsze dwa sezony serialu duńskiego „Miłość i medycyna” w TVP 2 oglądać można było w 2021 roku. z kolei w październiku 2022 premierowo emitowany jest sezon 3 i 4. Odcinki lecą o godzinie 21:55 od poniedziałku do czwartku. Live stream z TVP 2 w internecie można oglądać za darmo na WP Pilot.

Miłość i medycyna ile ma odcinków? Pierwsze dwa sezony składały się łącznie z 12 odcinków. W październiku TVP 2 wyemituje sezon 3 oraz 4, co oznacza, że można obejrzeć 24 odcinki.

Ostatni odcinek, czyli 24, poleci w czwartek. W najbliższym czasie nie ma co liczyć na sezon piąty i Miłość i Medycyna odc. 25.

Kiedy lecą odcinki Miłość i medycyna?

  • Miłość i Medycyna odc. 23 – środa 19.10
  • Miłość i Medycyna odc. 24 (ostatni odcinek) – czwartek 20.10

Miłość i medycyna VOD

Powtórki serialu Miłość i medycyna w TVP 2 nie są dostępne. Jeśli przegapiliście ostatni odcinek, to oczywiście można przeczytać jego szczegółowe streszczenie, a także obejrzeć serial w internecie. Wszystkie odcinki w formie VOD udostępnia za darmo i bez rejestracji platforma TVP VOD (vod.tvp.pl).

Streszczenia odcinków Miłość i medycyna

Akcja serialu „Miłość i medycyna” rozgrywa się w Danii w latach 50. Niedostateczna liczba wyszkolonych pielęgniarek skłania władze do wdrożenia nowych rozwiązań – od tej pory mężczyźni także mogą pracować w tym zawodzie. Erik i Anna są jednymi z pierwszych, którzy zostali przyjęci do szkoły pielęgniarskiej, gdzie mężczyźni i kobiety szkolą się razem. Ze względu na brak wyszkolonych pielęgniarek, rząd duński podejmuje próbną decyzję, że mężczyzna może pracować jako pielęgniarka. Mężczyznom nie jest łatwo objąć stanowisko pielęgniarki w środowisku pracy, w którym obowiązuje staromodna hierarchia oraz surowa etyka pracy.

Miłość i medycyna odc 21 streszczenie

Matka z wielodzietnej rodziny trafia do szpitala po pechowym upadku z drabiny tuż przed powrotem męża po kilku miesiącach nieobecności. Andrea jest zmęczona i wygłodzona. Poznawszy sytuację kobiety i prawdziwą przyczynę wypadku, Anna postanawia jej pomóc. Nina odrzuca przestarzały podręcznik i prowadzi zajęcia związane z seksualnością na podstawie najnowszych badań naukowych, wywołując oburzenie siostry Elisabeth. W porozumieniu z dyrekcją, Bent przystępuje do przetestowania posiłku leczniczego na pacjentach – ochotnikach. Nieoczekiwana wizyta, która zaburzyła życie osobiste jednej z pielęgniarek, prowadzi do groźnych następstw dla pacjenta. Christian, którego wkład w badania pominięto, zaczyna myśleć o przejściu na chirurgię. Anna, która już nie ma złudzeń co do siostry Elisabeth, idzie do przełożonej poskarżyć się na jej zachowanie. Podczas dyżuru, Marie odbiera telefon ze Sztokholmu.

Miłość i medycyna odc 22 streszczenie

Margrethe udaje się do Szwecji, aby zająć się Birgit, a także przywieźć ją z powrotem do domu. Obowiązki przełożonej ma w tym czasie sprawować siostra Elisabeth, która chce wykorzystać okazję i postanawia wprowadzić w placówce dyscyplinę. Ma pomóc jej w tym pomóc Else, którą zastępczyni złapała na gorącym uczynku podczas kradzieży szpitalnego wyposażenia na potrzeby salonu piękności. Ole zostaje pobity przez wierzyciela. Prosi dziewczynę o pomoc, ale nie mówi jej prawdy. Anna przed założeniem szwów zdejmuje drogi pierścionek. Niespodziewanie biżuteria znika. Tymczasem marynarz przyprowadza do szpitala Niemca, który rzekomo uciekł z NRD. Nikt jednak nie wierzy w opowieść mężczyzny. Pomimo grożącej amputacji, pacjent ucieka z kliniki tuż przed pojawieniem policji. Anna ma pretensje do Marie o to, że bawi się uczuciami Bjorna.

Miłość i medycyna odc 23 streszczenie

Słynny zawodowy bokser, Kurt Nielsen, ulega na treningu kontuzji niedługo przed ważnym pojedynkiem. Ordynator uznaje go za zdrowego i wydaje świadectwo dopuszczające do walki, ale Liz dostrzega niepokojące objawy i próbuje powstrzymać Kurta. On sam też ma wątpliwości, ale postanawia spełnić marzenie swojego życia i zostać Mistrzem Europy. Także Aksel zauważa, że Kurt nie jest w najlepszej formie i dzieli się z kolegami opinią, że warto postawić u bukmacherów (nielegalnych) na jego przegraną. Ole, który wcześniej wyznał Annie prawdę, postanawia w ten sposób rozwiązać swoje problemy. Anna namawia Marie, żeby opowiedziała przełożonej o zgwałceniu i o tym jak zachowała się siostra Elisabeth. Ta jednak, uprzedzona przez Else, wkracza i uniemożliwia szczerą rozmowę. Jednocześnie, podstępnie stara się usunąć Margrethe i zająć jej miejsce. Na wieść o przerwaniu finansowania badań Benta, panna Madsen przyznaje się do pomylenia pacjentów i ukrycia próbki.

Miłość i medycyna odc 24 streszczenie

Siostra Elisabeth obejmuje stanowisko przełożonej. Tuż przed końcowym egzaminem daje Else zestaw pytań, w zamian za informację, która pozwoli usunąć Annę ze szkoły. Ale Liz daje do zrozumienia, że nie zda. Ta, załamana, ledwie daje się Christianowi przekonać, by jednak przystąpiła do egzaminu. Pannie Madsen mówi, że uzna przyobiecany jej przez Margrethe awans, pod warunkiem, że Ruth zacznie stosować jej metody. Tymczasem do szpitala przychodzi utalentowana plastycznie, niepełnoletnia dziewczyna, która ma problemy natury psychicznej. Na życzenie rodziców chirurdzy mają dokonać u niej lobotomii, która w tamtym czasie była uznaną metodą leczenią. Bjorn, którego ciotka została poddana temu zabiegowi, ze wszelkich sił stara się nakłonić rodziców Mette do zmiany decyzji. Ole zwraca Annie ukradziony pierścionek. Ta wybacza mu i wpada na pomysł, skąd wziąć pieniądze na spłacenie bandytów. Załamana Birgit nie chce ćwiczyć. W parku dochodzi do dramatycznej rozmowy między nią a Peterem. Nina i Bent udają, że się pogodzili. Wzbudza to podejrzenia Johna. Podczas egzaminu dyplomowego, w obecności dyrektora szpitala, dochodzi do ostatecznego starcia siostry Elisabeth i Anny.

2 komentarze
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
  1. Puszczają film Miłość i medycyna bez dalszych losów .Urywa się jak Anna dostaje listy od Erica I co dalej .Albo wyświetla się wszystkie sezony albo wcale

  2. Witam ten serial jest bez końca.Nie wiem dlaczego puszczane są takie seriale bo to nie pierwszy taki.Pozdrawiam

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo