Miłość i medycyna ile odcinków? Streszczenie odc. 12 ostatni. Czy będzie odcinek 13?

„Miłość i medycyna” ile odcinków ma serial, który TVP 2 można oglądać pod koniec kwietnia zamiast mata Hari. Zobacz o czym opowiadać będzie serial, jaka jest fabuła i zobacz streszczenie streszczenie Miłość i medycyna odc. 12 to ostatni odcinek.

Miłość i medycyna ile odcinków?

Serial duński „Miłość i medycyna” w TVP 2 oglądać będzie można od poniedziałku 26 kwietnia. Zastąpi on „Mata Hari”. Odcinki lecieć będą o godzinie 21:40 od poniedziałku do czwartku. Live stream z TVP 2 w internecie można oglądać za darmo na WP Pilot.

Miłość i medycyna ile ma odcinków? Cały serial składa się z 12 odcinków. Ostatni odcinek wyemitowany zostanie 17 maja.

Kiedy lecą odcinki Miłość i medycyna?

  • Miłość i Medycyna 11 – czwartek 14.05
  • Miłość i Medycyna 12 ostatni odcinek – poniedziałek 17.05
  • Miłość i Medycyna odc. 13 – brak informacji

Miłość i medycyna VOD

Powtórki serialu Miłość i medycyna w TVP 2 nie są dostępne. Jeśli przegapiliście ostatni odcinek, to oczywiście można przeczytać jego szczegółowe streszczenie, a także obejrzeć serial w internecie. Wszystkie odcinki w formie VOD udostępnia za darmo i bez rejestracji platforma TVP VOD (vod.tvp.pl).

OGLĄDAJ MIŁOŚĆ I MEDYCYNA NA TVP VOD ZA DARMO

Streszczenia odcinków Miłość i medycyna

Akcja serialu „Miłość i medycyna” rozgrywa się w Danii w latach 50. Niedostateczna liczba wyszkolonych pielęgniarek skłania władze do wdrożenia nowych rozwiązań – od tej pory mężczyźni także mogą pracować w tym zawodzie. Erik i Anna są jednymi z pierwszych, którzy zostali przyjęci do szkoły pielęgniarskiej, gdzie mężczyźni i kobiety szkolą się razem. Ze względu na brak wyszkolonych pielęgniarek, rząd duński podejmuje próbną decyzję, że mężczyzna może pracować jako pielęgniarka. Mężczyznom nie jest łatwo objąć stanowisko pielęgniarki w środowisku pracy, w którym obowiązuje staromodna hierarchia oraz surowa etyka pracy.

Miłość i medycyna odc 11 streszczenie

Anna, która wciąż nie dostała listu od Erika, spotyka w szpitalu Olego, przystojnego kolegę z liceum. Bjorn zajmuje się młodym, ociężałym umysłowo mężczyzną, przyjętym w celu wycięcia wyrostka robaczkowego. Erling nie ma jednak typowych objawów zapalenia wyrostka, a próbując nauczyć go czytać Bjorn dochodzi do wniosku, że główne rozpoznanie też jest fałszywe. Christian mówi Lis, że czysty seks nie jest w porządku i zasięga rady w sprawach sercowych u Benta oraz u Anny. Prestiżowe czasopismo chce opublikować artykuł o roli bakterii w chorobie wrzodowej, ale Bent nie nadąża z pisaniem angielskiej wersji. Margrethe bardzo życzliwie przyjęła postulaty stowarzyszenia uczniów.

Miłość i medycyna 12 ostatni odcinek

Aby uniknąć plotek, Christian postanawia wyprawić przyjęcie i oficjalnie ogłosić zaręczyny z Lis. Anna ulega prośbie młodej epileptyczki, która woli pójść do toalety, niż skorzystać z basenu. W drodze panna Holm dostaje napadu. Na oddziale żeńskim nie ma nikogo, pomocy może udzielić tylko przechodzący w pobliżu Bjorn. Pozostawiona bez opieki pacjentka dostaje kolejnego napadu. Oddziałowa nie godzi się, żeby pilnował jej kontuzjowany Bjorn i dziewczyna zostaje ubrana w kaftan bezpieczeństwa. Peter proponuje Annie, żeby poszła razem z nim na spotkanie z dyrektorem. Stremowany przewodniczący gubi się w szczegółach, na szczęście Anna ratuje sytuację jasno przedstawiając propozycję uczniów. W klubie jazzowym Anna spotyka Olego. Koleżanki namawiają ją, żeby została z muzykiem. A tuż przed przyjęciem zaręczynowym Lis i Christiana, Margrethe odwiedzają córka i wnuczka.

Miłość i Medycyna 12 to ostatni odcinek. W najbliższym czasie nie ma szans na sezon 3 i odcinek 13.

2 komentarze
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Dodaj swoją opinię
  1. Puszczają film Miłość i medycyna bez dalszych losów .Urywa się jak Anna dostaje listy od Erica I co dalej .Albo wyświetla się wszystkie sezony albo wcale

  2. Witam ten serial jest bez końca.Nie wiem dlaczego puszczane są takie seriale bo to nie pierwszy taki.Pozdrawiam

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general