Miłość i przeznaczenie odc. 3, 4, 5. Ile odcinków, streszczenia, powtórki VOD

Serial Miłość i Przeznaczenie w TVP 2 można oglądać już od początku grudnia. Wtedy właśnie nastąpi premiera odcinka 1. Ile odcinków ma serial, kiedy i gdzie oglądać powtórki? Zobacz również streszczenie odcinków.

Serial Miłość i Przeznaczenie po polsku w TVP

Miłość i Przeznaczenie w TVP 2 można oglądać od grudnia 2021 roku. Odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w TVP2.

Miłość i przeznaczenie odc. 4 obejrzeć będzie można w środę 8 grudnia. W kolejnym tygodniu premiera odcinka 5, 6, 7 i 8.

Miłość i Przeznaczenie ile odcinków?

Miłość i Przeznaczenie to kolejny turecki serial, który po polsku z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie. Oryginalny tytuł to „Doğduğun Ev Kaderindir”.

Ile odcinków ma Miłość i Przeznaczenie? Obecnie liczba nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że w Turcji serial składał się z 43 odcinków, a każdy trwał ponad dwie godziny. Nie wiadomo jak dokładnie podzieli je TVP, ale można zakładać, że serial będzie liczył około 150 odcinków.

Streszczenie odcinków Miłość i Przeznaczenie

Już wkrótce w naszym serialu będzie można śledzić streszczenia odcinków tego serialu. O czym opowiada serial? Poznamy w nim losy młodej i ślicznej dziewczyny o imieniu Zeynep, w rolę której wcieliła się Demer Ozdemir. Zeynep pochodzi z biednej rodziny, lecz w wieku siedmiu lat ojciec oddał ją do zamożnej rodziny, która zajęła się jej wychowaniem.

Zgodziła się na to również jej biologiczna matka o imieniu Sakine, mając na uwadze dobro córki. Miało to pozwolić jej zyskać odpowiednie wykształcenie i godnie żyć. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu ludzi, którzy zajęli się wychowaniem jej córki.

Towarzystwo z wyższych sfer, w którym obracają się adopcyjni rodzice Zeynep, sądzą że są oni Nermin i Ekrem są biologicznymi rodzicami dziewczyny. Zeynep spotyka się z Farukiem i po czasie przyjmuje jego oświadczyny. Wtedy do akcji wkracza Sakine, która postanawia zeswatać swoją rodzoną córkę z sąsiadem Mehdim.

Miłość i przeznaczenie odc. 1 streszczenie

Zejnep po latach znajduje się w swojej starej dzielnicy. Tu z uszkodzoną oponą auta trafia do pewnego warsztatu. Poznaje przystojnego właściciela Mehdiego, któremu wpada w oko. Tymczasem matka Mehdiego szuka dla syna odpowiedniej kandydatki na żonę. Swatka prezentuje różne kobiety, lecz uwagę matki zwraca właśnie Zejnep, która przed laty była ich sąsiadką i siostrą kolegi Mehdiego.

Miłość i przeznaczenie odc. 2 streszczenie

Faruk oświadcza się Zejnep na przyjęciu urodzinowym. Zejnep ma wyrzuty sumienia w stosunku do swej matki. Matka Mehdiego prosi swatkę Sultan o znalezienie kandydatki na żonę dla syna. Mehdi nie pamięta Zejnep i ma za złe matce, że w ogóle chce go ożenić.

Miłość i przeznaczenie odc. 3 streszczenie

Warsztat Mehdiego nachodzi Dżelal i jego ludzie. Termin chce udobruchać Sajine, lecz ta w końcu wyrzuca z siebie wszystkie żale. Matka Mehdiego, Zeliha, ma zawał. Mehdi zaczyna myśleć o ożenku. Przypadkiem na ulicy znów spotyka Zejnep.

Miłość i przeznaczenie odc. 4 streszczenie

Mehdi ulega matce w sprawie ożenku i decyduje się na spotkanie z Zejnep. Zejnep i Mehdi od razu przypadają sobie do gustu, świetnie się rozumieją. Dziewczyna jednak odmawia. Matka Mehdiego robi mu wyrzuty, że się nie spisał. Podobnie matka Zejnep nie może się pogodzić z decyzją córki.

Miłość i przeznaczenie odc. 5 streszczenie

Zejnep spędza pierwszą noc w rodzinnym domu i oddaje się wspomnieniom. Gdy spotyka się z Farukiem, ten robi jej wyrzuty, że nie przyszła na spotkanie. Zejnep idzie na grób brata i znów spotyka Mehdiego. Uświadamia sobie, że on zjawia się zawsze, gdy ona ma jakiś kłopot. Postanawia przyjąć oświadczyny.

Miłość i przeznaczenie odc. 6 streszczenie

Mehdi nie może zrozumieć, dlaczego Zejnep w koncu przyjęła jego oświadczyny. Mehdi oznajmia Benal, że bierze ślub z inną. Sakine i Bajram zamieszkają w domu Mehdiego. Zaręczyny Mehdiego z Zejnep zostają zawarte.

Obasada

W roli głównej występuje Demer Ozdemir, doskonale znana polskim widzom z bardzo popularnego serialu „Wymarzona Miłość”. Zyskała w nim dużą popularność grając Sanem. Z pewnością wiele fanek i fanów tureckich seriali ucieszy się, że znów pojawi się ona na ekranach TVP.

W obsadzie serialu Miłość i Przeznaczenie zobaczymy również takich aktorów jak: Engin Hepileri (Faruk), Zuhal Gencer (Sakine), Ibrahim Celikkol (Mehdi), Senen Kera (Nermin), Nail Kirmizigul (Ekrem), a także wiele innych postaci.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.