Miłość i przeznaczenie 140, 141. Ile odcinków, streszczenia, powtórki VOD

Miłość i Przeznaczenie odc. 140, 141 streszczenia. Ile odcinków ma serial, kiedy i gdzie oglądać powtórki? Zobacz również streszczenia odcinków serialu emitowanego w TVP2.

Serial Miłość i Przeznaczenie po polsku w TVP

Miłość i Przeznaczenie w TVP 2 można oglądać od grudnia 2021 roku, gdy wyemitowany został odc. 1. Odcinki po polsku w TV lecą od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w TVP2.

Miłość i przeznaczenie odc. 140 obejrzeć będzie można w poniedziałek 27 czerwca i będzie to ostatni odcinek – finał. Na odc. 141 nie ma co oczekiwać.

Miłość i Przeznaczenie ile odcinków?

Turecki serial Miłość i Przeznaczenie to kolejny film, który po polsku z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie. Oryginalny tytuł to „Doğduğun Ev Kaderindir”.

,

Ile odcinków ma Miłość i Przeznaczenie? Wiadomo, że w Turcji serial składał się z 43 odcinków, a każdy trwał ponad dwie godziny. W Polsce wyemitowane zostaną 140 odcinki.

Wszystkie wyemitowany odcinki jako powtórki można oglądać na TVP VOD.

Streszczenie odcinków Miłość i Przeznaczenie

Miłość i przeznaczenie 138 streszczenie

Gulbin zgadza się spędzić noc w domu Zejnep. Wszyscy wspominają dawne czasy. Nazajutrz okazuje się, że Gulbin zniknęła.

Miłość i przeznaczenie 139 streszczenie

Zejnep i Barysz odnajdują Gulbin i ku radości Sakine sprowadzają ją do domu. Nermin przekazuje Sakine swe udziały w restauracji, a Ali Ryza – Sultan. Sawasz bez powodzenia usiłuje wyznać Emine miłość.

Miłość i przeznaczenie 140 streszczenie (ostatni odcinek)

Zejnep bierze ślub z Baryszem. Dżemile zachodzi w ciążę. Emine proponuje Sawaszowi wspólne mieszkanie. Zejnep otwiera z Gulbin fundację wspierającą młode kobiety.

Fabuła serialu

O czym opowiada serial? Poznamy w nim losy młodej i ślicznej dziewczyny o imieniu Zeynep, w rolę której wcieliła się Demer Ozdemir. Zeynep pochodzi z biednej rodziny, lecz w wieku siedmiu lat ojciec oddał ją do zamożnej rodziny, która zajęła się jej wychowaniem.

Zgodziła się na to również jej biologiczna matka o imieniu Sakine, mając na uwadze dobro córki. Miało to pozwolić jej zyskać odpowiednie wykształcenie i godnie żyć. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu ludzi, którzy zajęli się wychowaniem jej córki.

Towarzystwo z wyższych sfer, w którym obracają się adopcyjni rodzice Zeynep, sądzą że są oni Nermin i Ekrem są biologicznymi rodzicami dziewczyny. Zeynep spotyka się z Farukiem i po czasie przyjmuje jego oświadczyny. Wtedy do akcji wkracza Sakine, która postanawia zeswatać swoją rodzoną córkę z sąsiadem Mehdim.

milosc i przeznacenie streszczenia
milosc i przeznaczenie
milosc i przeznaczenie odc
serial milosc i przeznaczenie

Obasada

W roli głównej występuje Demer Ozdemir, doskonale znana polskim widzom z bardzo popularnego serialu „Wymarzona Miłość”. Zyskała w nim dużą popularność grając Sanem. Z pewnością wiele fanek i fanów tureckich seriali ucieszy się, że znów pojawi się ona na ekranach TVP.

W obsadzie serialu Miłość i Przeznaczenie zobaczymy również takich aktorów jak: Engin Hepileri (Faruk), Zuhal Gencer (Sakine), Ibrahim Celikkol (Mehdi), Senen Kera (Nermin), Nail Kirmizigul (Ekrem), a także wiele innych postaci.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo