Miłość i przeznaczenie 119, 120, 121. Ile odcinków, streszczenia, powtórki VOD

Miłość i Przeznaczenie odc. 119, 120, 121 streszczenia. Ile odcinków ma serial, kiedy i gdzie oglądać powtórki? Zobacz również streszczenia odcinków serialu emitowanego w TVP2.

Serial Miłość i Przeznaczenie po polsku w TVP

Miłość i Przeznaczenie w TVP 2 można oglądać od grudnia 2021 roku, gdy wyemitowany został odc. 1. Odcinki po polsku w TV lecą od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w TVP2. Miłość i przeznaczenie odc. 119 obejrzeć będzie można w czwartek 24 maja. W kolejnych dniach premiera odcinków 120, 121, 122.

Miłość i Przeznaczenie ile odcinków?

Turecki serial Miłość i Przeznaczenie to kolejny film, który po polsku z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie. Oryginalny tytuł to „Doğduğun Ev Kaderindir”. Ile odcinków ma Miłość i Przeznaczenie? Obecnie liczba nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że w Turcji serial składał się z 43 odcinków, a każdy trwał ponad dwie godziny. Nie wiadomo jak dokładnie podzieli je TVP, ale można zakładać, że serial będzie liczył około 150 odcinków. Wszystkie wyemitowany odcinki jako powtórki można oglądać na TVP VOD.

Streszczenie odcinków Miłość i Przeznaczenie

Miłość i przeznaczenie 117 streszczenie

Ali Ryza prosi Sultan o rękę, jednak nie uzyskuje odpowiedzi. Narasta konflikt między Mehdim a Dżengizem. Barysz i Zejnep odnajdują Benal, która nie chce z nimi rozmawiać. Spędzają noc w hotelu.

Miłość i przeznaczenie 118 streszczenie

Mehdi oznajmia Dżengizowi, że chce się wycofać, lecz ten grozi mu i każe zwrócić dług. Mehdi przenosi się z Nuhem i Dżemile do wynajętego domu. Benal powraca. Ludzie Dżengiza ostrzeliwują dom Zejnep i Barysza.

Miłość i przeznaczenie 119 streszczenie

Mehdi przekonuje Zejnep, że nie on stoi za zamachami. Dżengiz ponownie mu grozi. Mehdi cierpi i nie wie, jak uporać się ze swoim problemem. Ali Ryza prosi o pomoc Sadiego, przyjaciela z młodości.

Miłość i przeznaczenie 120 streszczenie

Sadi chce pomóc Mehdiemu. Meto porywa Zejnep i Mużgan. Sadi opracowuje plan, któremu Mehdi się nie podporządkowuje. Zejnep na próżno próbuje uciec. Mehdi jedzie do porywaczy.

Miłość i przeznaczenie 121 streszczenie

Mehdi rozprawia się z bandą Meto. Zasłania Zejnep uciekającą z małą Mużgan i ginie. Uroczystości pogrzebowe i pochówek Mehdiego. Rodzina i krąg najbliższych wspominają zmarłego.

Miłość i przeznaczenie 122 streszczenie

Emine przekonuje Zejnep, że w tych trudnych chwilach musi z kimś rozmawiać. Sakine uważa, że to przez nią Zejnep doświadcza tylu nieszczęść. Dżemile nie wie, jak o śmierci syna zawiadomić matkę.

Fabuła serialu

O czym opowiada serial? Poznamy w nim losy młodej i ślicznej dziewczyny o imieniu Zeynep, w rolę której wcieliła się Demer Ozdemir. Zeynep pochodzi z biednej rodziny, lecz w wieku siedmiu lat ojciec oddał ją do zamożnej rodziny, która zajęła się jej wychowaniem. Zgodziła się na to również jej biologiczna matka o imieniu Sakine, mając na uwadze dobro córki. Miało to pozwolić jej zyskać odpowiednie wykształcenie i godnie żyć. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu ludzi, którzy zajęli się wychowaniem jej córki. Towarzystwo z wyższych sfer, w którym obracają się adopcyjni rodzice Zeynep, sądzą że są oni Nermin i Ekrem są biologicznymi rodzicami dziewczyny. Zeynep spotyka się z Farukiem i po czasie przyjmuje jego oświadczyny. Wtedy do akcji wkracza Sakine, która postanawia zeswatać swoją rodzoną córkę z sąsiadem Mehdim.

Obasada

W roli głównej występuje Demer Ozdemir, doskonale znana polskim widzom z bardzo popularnego serialu „Wymarzona Miłość”. Zyskała w nim dużą popularność grając Sanem. Z pewnością wiele fanek i fanów tureckich seriali ucieszy się, że znów pojawi się ona na ekranach TVP. W obsadzie serialu Miłość i Przeznaczenie zobaczymy również takich aktorów jak: Engin Hepileri (Faruk), Zuhal Gencer (Sakine), Ibrahim Celikkol (Mehdi), Senen Kera (Nermin), Nail Kirmizigul (Ekrem), a także wiele innych postaci.
RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general