Miraculum kolorowanki do druku – Biedronka i Czarny Kot

Miraculum kolorowanki do druku. Bajka Miraculum: Biedronka i Czarny Kot dostępna jest na Netflixie i ma wielu fanów. Doskonałą zabawą dla dzieci będą więc kolorowanki z bajki Miraculum. Malowanki można pobrać za darmo do wydruku w PDF.

Kolorowanki do druku Miraculum

Wybierz jedną z poniższych kolorowanek z bajki Miraculum: Biedronka i Czarny Kot, aby je pobrać i wydrukować.

Marinette kolorowanka Miraculum
Biedronka i Czarny kot kolorowanka urodzinowa
Miraculum kolorowanki do druku
Miraculum kolorowanki do druku
Miraculum kolorowanki do druku
Miraculum kolorowanki do druku
Miraculum kolorowanki do druku
Miraculum kolorowanki do druku

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot kolorowanki do druku

Miraculum kolorowanki do druku za darmo można pobrać i wydrukować. Malowanki to świetna zabawa, która rozwija motorykę małą i ćwiczy cierpliwość, precyzję i kreatywność.

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot to bajka produkcji japońsko-francusko-koreańskiej. Premierę miała w 2015 roku. Do tej pory ukazały się cztery sezony, które można obejrzeć na platformie Netflix.

,

Bohaterami bajki Miraculum: Biedronka i Czarny Kot są nastoletnia dziewczyna Marinette Dupain-Cheng oraz bogaty i popularny chłopak, w którym się zakochała – Adrien Agreste. Otrzymują oni Miraculum – gdy dzieje się zło, to zamieniają się w superbohaterów: Biedronkę i Czarnego Kota. Ich zadaniem jest chronienie Paryża przed czającym się złem.

Kolorowanki Miraculum do druku mogą być również świetnym sposobem, aby dziecko oderwało się od telewizora, a jednocześnie mogło bawić się z Marinette (Biedronka) i Adrienem (Czarny Kot) – bohaterami Miraculum.

1 Komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo