Miraculum sezon 5. Biedronka i Czarny Kot gdzie obejrzeć? [Disney+, Canal+ Online]

Miraculum sezon 5 kiedy na Disney+? Sporo fanów tego serialu animowanego, który przedstawia historie Biedronki i Czarnego Kota czeka na nowe odcinki. Póki co na Disney+ nie są dostępne, ale wiemy gdzie można obejrzeć Miracolous: Biedronka i Czarny Kot sezon 5.

Biedronka i Czarny Kot sezon 5 na Disney+? Kiedy i gdzie obejrzeć?

Miraculum to bardzo popularny serial animowany opowiadający o Marinette i Adrienie, czyli Biedronce i Czarnym Kocie. Pod koniec 2022 roku rozpoczęła się emisja sezonu 5. Pojawiały się one w Disney Channel. Wszystkie odcinki Miracolous nie są jeszcze dostępne. Do tej pory ukazały się odcinki do 122. Kiedy kolejne?

Sezon 5 Miraculum będzie kontynuowany od 20 listopada 2023 roku.

Oczywiście nie każdy ogląda serial w TV, szczególnie dzieci i młodzież, dlatego Miraculum sezon 5 online w VOD jest bardzo popularny. Niestety na Disney+ dostępne są na razie tylko cztery sezony.

,

Nie oznacza to jednak, że Miraculum: Biedronka i Czarny Kot przez internet nie jest dostępny. Wszystkie wyemitowane odcinki w Disney Channel dostępne są na platformie Canal+ Online.

Miraculum sezon 5 ile odcinków?

Minie trochę czasu zanim będzie można obejrzeć wszystkie odcinki. Miraculum sezon 5 ile ma odcinków? Cały sezon ma się składać z aż 27 epizodów. Pierwszy odcinek piątego sezonu to ogólnie 105 odcinek. Do tej pory ukazało się więc 18 odcinków. Kolejne wyemitowane będą od 25 września.

Sięgnij po kolorowanki z Biedronką i Czarnym Kotem

Jeśli jesteś fanem Marinette i Adriena, to świetną rozrywką może być nie tylko oglądanie sezonu 5 Miraculum, ale również sięgnięcie po kolorowanki z Biedronką i Czarnym Kotem. W naszym serwisie znajdziesz darmowe obrazki Miracuum do wydrukowania.

O czym opowiada Miracolous sezon 5?

Biedronka straciła Miraculum i kwami. Ona i Czarny Kot zostali już tylko ze swoimi szkatułami Miraculum. Mroczna Ćma, który teraz nosi imię Monarcha, nigdy nie był tak bliski zwycięstwa. Może teraz nadać moce Miraculum swoim zainfekowanym akumą ludziom, aby stworzyć ultrapotężnych złoczyńców. Ale nasi bohaterowie, pracując w duecie, zjednoczą się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Film Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Na początku lipca 2023 roku ukazał się również pełnometrażowy film animowany Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Trwa on 1 godzinę i 45 minut i zbiera bardzo dobre opinie.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo