Misja Afganistan sezon 2 kiedy data premiery? Oglądaj serial na Netflix

Misja Afganistan sezon 2 to w ostatnim czasie bardzo wyczekiwana produkcja. Od kiedy serial miał premierę na platformę Netflix, to znów zyskał bardzo dużą oglądalność. Czy jest szansa na kontynuację?

Na Netflixa trafił pierwszy sezon serialu Misja Afganistan

Misja Afganistan to serial, który powstał w 2012 roku. Od daty premiery minęło więc ponad 10 lat, ale serial znów cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ w sierpniu 2023 roku trafił na Netflixa. Opowieść koncentruje się na grupie żołnierzy z drugiego plutonu, należących do pierwszej kompanii piechoty zmotoryzowanej, która zostaje wysłana na misję do Afganistanu. Są pod dowództwem młodego oficera o imieniu Paweł Konaszewicz, zagranej przez Pawła Małaszyńskiego. W trakcie ich służby za granicą, muszą oni zmierzyć się z różnymi wyzwaniami i zagrożeniami, starając się wykonać swoje zadania i wrócić cało do domu.

Serial Misja Afganistan zbierał bardzo dobre opinie, a jego średnia ocena wynosi 7.3.

Misja Afganistan sezon 2. Kiedy i czy się ukaże?

Serial składa się z trzynastu odcinków, a każdy z nich trwa około 45 minut. Od kiedy premiera miała miejsce na Netflix, to pojawia się pytanie o to czy powstanie Misja Afganistan sezon 2. Póki co nic na to nie wskazuje. Nowe odcinki nie powstały przez jedenaście lat i trudno sobie wyobrazić, aby miało się to zmienić. Oczywiście kolejna fala popularności, może sprawić, że osoby odpowiedzialne za tą produkcję zaczną rozważać nakręcenie sezonu 2.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu Misja Afganistan, to polecamy włączyć Netflixa i nadrobić zaległości.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo