Młody Sheldon sezon 7. Kiedy data premiery na HBO MAX i Netflix? Smutne wieści dla fanów

Młody Sheldon sezon 7 w Polsce na platformie HBO MAX zadebiutuje najprawdopodobniej w lutym 2024 roku. Data premiery za granicą została ustalona na 15 lutego. Niestety będzie to ostatni sezon, który zakończy ten serial. Z ilu odcinków będzie się składał sezon 7?

Młody Sheldon sezon 7 kiedy data premiery?

Po sukcesie sześciu sezonów „Młodego Sheldona”, fani z niecierpliwością oczekiwali informacji o dacie premiery siódmej serii. Kiedy się ukaże? Młody Sheldon 7, będzie sezonem finałowym i za granicą zadebiutuje na antenie CBS 15 lutego 2024 roku. W Polsce, zgodnie z dotychczasową praktyką, możemy spodziewać się, że odcinki będą dostępne z kilkudniowym opóźnieniem na platformie HBO Max.

Należy jednak pamiętać, że w lutym 2024 premierę będzie miał odcinek 1 sezonu 7, a kolejne będą pojawiać się co tydzień.

Ile odcinków ma sezon 7?

Od premiery szóstego sezonu minęło sporo czasu. Wpływ na to miały m.in. strajki branży telewizyjnej i filmowej. Młody Sheldon 7 ma liczyć czternaście odcinków, czyli mniej, niż poprzednie sezony. Telewizja CBS finałowy odcinek wyemituje 16 maja 2024, co oznacza, że emisja siódmego sezonu trwać będzie trzy miesiące.

Gdzie oglądać Młody Sheldon sezon 7?

W Polsce serial można oglądać na platformie HBO MAX. Od pewnego czasu wszystkie odcinki dostępne są również na Netflixie, ale póki co nie wiadomo, czy trafi tam również sezon 7. Być może nastąpi to po emisji całego sezonu.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście przygód Sheldona i jego rodziny, to zaległości możecie nadrobić właśnie na HBO MAX i Netfliksie.

Co może się wydarzyć w siódmym sezonie?

Siódmy sezon „Młodego Sheldona” zapowiada serię emocjonujących wydarzeń, stanowiących kulminację historii młodego geniusza. W poprzednim finale, Sheldon i jego matka udali się do Niemiec, a rodzina Cooperów zmierzyła się z nadciągającym tornadem. W kontekście tych wydarzeń i faktów z „Teorii wielkiego podrywu”, można przewidywać, że siódmy sezon rozwiąże wiele wątków.

Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów może być ślub starszego brata Sheldona, Georgie’go, z Mandy, o którym dorosły Sheldon wspominał jako swoim pierwszym małżeństwie w wieku 19 lat. Co ciekawe wkrótce powstanie spin-off o tej parze. Dodatkowo, zważywszy na zbliżające się wydarzenia z „Teorii wielkiego podrywu”, widzowie mogą spodziewać się, że siódmy sezon poruszy kwestię śmierci ojca Sheldona.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo