Na jakiego producenta baseny stelażowe się zdecydować?

Na jakiego producenta basenu stelażowego się zdecydować?        

Na basenowym rynku od lat dominują dwie firmy: Bestway i Intex. Obydwie oferują wysokiej jakości baseny stelażowe w przystępnych cenach, w różnych kształtach i rozmiarach. Basen stelażowy Bestway kontra Intex – na jakiego producenta się zdecydować?

Baseny stelażowe Intex

Intex to marka, której nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, kto kiedykolwiek kupował stelażowy basen ogrodowy (i nie tylko). Cieszy się opinią jednego z najbardziej profesjonalnych producentów basenów na świecie. Asortyment Intex obejmuje, oprócz basenów ogrodowych – stelażowych i rozporowych, także pontony, materace, przydomowe SPA, akcesoria basenowe oraz wiele innych produktów do wypoczynku. Zbiorniki są dostępne w szerokiej gamie rozmiarowej i wyposażeniowej. Baseny Intex słyną z bardzo wysokiej jakości i wytrzymałości. Mają stelaż wykonany z grubych rur galwanizowanych oraz nieckę ze wzmocnionych stalowymi elementami włókien polipropylenowych. Taki basen stelażowy w ogrodzie posłuży Ci przez co najmniej kilka sezonów. Kupuj śmiało!

,
Basen stelażowy Intex – zestaw 16 w 1

Baseny stelażowe Bestway

Bestway to drugi czołowy gracz w segmencie dmuchanych produktów do wypoczynku i rekreacji. Firma istnieje od 1994 roku. Oferuje m.in. artykuły do sportów wodnych, baseny ogrodowe stelażowe z pompą, baseny SPA oraz zabawki. Basen stelażowy Bestway można obecnie kupić w ponad 110 krajach świata.

Każdy basen stelażowy z pompą marki Bestway jest łatwy w montażu, przystępny cenowo i wyposażony w mocny, stalowy stelaż. Firma rozwija kilka linii basenów stelażowych ogrodowych, różniących się designem, dodatkowym wyposażeniem oraz technologiami zwiększającymi wytrzymałość i trwałość. Wyjątkowo atrakcyjnie zaprezentuje się w ogrodzie basen stelażowy z serii Swim Vista. Wykończony jest nadrukiem imitującym naturalny rattan. Dodatkowo ma przezroczyste podwodne okna, które zwiększają przyjemność wodnej zabawy, na polskim rynku takie baseny stelażowe sprzedaje Dollo.

Basen stelażowy Bestway z serii Swim Vista

Bestway kontra Intex – jakiego producenta basenów stelażowych wybrać?

Zarówno baseny stelażowe Bestway, jak i Intex to produkty wysokiej jakości, spełniające niezbędne normy europejskie oraz posiadające stosowne certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo. Obie marki zapewniają bardzo zróżnicowaną ofertę, która obejmuje produkty od bazowych po premium. W asortymentach obu marek można znaleźć baseny stelażowe dla dzieci. Dlatego sam producent, w oderwaniu od innych kryteriów, nie powinien stanowić czynnika wyłącznie decydującego o zakupie danego basenu.

Aby podjąć właściwą decyzję, warto skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy – niezależnie od tego, czy odwiedzasz sklep stacjonarny, czy dokonujesz zakupu przez Internet. Dodatkowo możesz poczytać opinie innych klientów o modelu, który wpadł Ci w oko. Jednak koniecznie zwróć uwagę na wiarygodność źródła!

Czym jeszcze się kierować, kupując basen stelażowy do ogrodu?

Segment basenów stelażowych jest mocno rozbudowany i dynamicznie się rozwija. Dostępne produkty, poza marką, różnią się przede wszystkim:

  • rozmiarem – długości modeli prostokątnych dochodzą nawet do 12 metrów;
  • kształtem – do wyboru pozostają baseny prostokątne, kwadratowe i owalne;
  • zastosowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi – w niektórych modelach stelaż jest dodatkowo wzmocniony;
  • zawartością zestawu – popularnością cieszą się zestawy typu 16 w 1 czy 17 w 1, ponieważ wraz ze zbiornikiem otrzymujesz kilkanaście akcesoriów zwiększających komfort i bezpieczeństwo korzystania z basenu;
  • dodatkowym wyposażeniem – baseny z „wyższej półki” mogą mieć m.in. wbudowane dysze masujące czy okna podwodne;
  • designem – zdecydować możesz się na basen klasycznie niebieski, biały, szary czy kolorowy albo wykończony nadrukiem imitującym cegłę, rattan lub drewno;
  • ceną.
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo