Na Wspólnej 3802, 3803, 3804 streszczenia. Odcinki online za darmo?

Na Wspólnej streszczenia odcinków. Gdzie obejrzeć serial online za darmo bez logowania i rejestracji. Co wydarzy się w serialu? Zobacz streszczenia nowych odcinków Na Wspólnej 3802, 3803, 3804.

Na Wspólnej online za darmo. Gdzie oglądać powtórki w TV i VOD?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do środy w telewizji TVN. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 20:15. Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to warto przeczytać streszczenia, ale zaległości można nadrobić. Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia można obejrzeć w soboty około południa w TVN, a także online w formie VOD.

W najbliższych dniach można obejrzeć Na Wspólnej odcinek 3802, 3803, 3804. Streszczenie odcinków znajdują się poniżej.

Na Wspólnej online za darmo można obejrzeć jako live stream, czyli w momencie emisji w TVN. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą oglądać serial wieczorami lub w sobotę, a nie mogą zasiąść przed telewizorem. TVN stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

,

Gdzie oglądać powtórki w internecie w VOD? Nie trzeba ich szukać na Youtube, Dailymotion lub CDA. Serial Na Wspólnej online można oglądać na Player. Do niedawna wszystkie odcinki dostępne były za darmo bez logowania. Obecnie trzeba wykupić specjalny pakiet na Playerze.

Dużym plusem takiego pakietu jest fakt, że nowe odcinki można obejrzeć przed premierą w TV. Ciekawość można więc zaspokoić nie tylko czytaniem streszczenia odcinków Na Wspólnej, ale również wcześniejszym dostępem do serialu.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Jeśli przegapiliście np. ostatni odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych odcinkach, to poniżej prezentujemy streszczenia odcinków serialu.

Na Wspólnej 3801 streszczenie odcinka

Hoffer i Nalepa widzą, że Adamski nie zamierza jednak odejść. Proponują Ostrowskiemu, żeby objął funkcję tymczasowego dyrektora. Tylko czy Arkowi wzrok na to pozwoli?! Tymczasem Tosia mówi Uli, że poznała przez internet fajnego chłopaka. Hofferówna prosi ją, żeby była ostrożna. Niebawem okazuje się, że to Ula powinna się bać – chłopaka, którego właśnie poznała w barze Ziębów!

Żbik proponuje Tadeuszowi, żeby był jego asystentem w sprawie znanego boksera, który pobił kibica. Tadek chwali się awansem Darii, a ta rewanżuje się wiadomością, że przyjęto ją na staż w Warszawie! Ich szczęście burzy pojawienie się Łukasza. Dawny kumpel młodego Zakościelnego chce więcej pieniędzy! Dziwnie uległy Tadeusz oferuje mu nocleg w domu rodziców.

Gosia ma ciągły problem z klasą w której zaczęła uczyć niemieckiego – większość uczniów przepisała zadanie od kolegi, który zna biegle ten język. Nauczycielka oznajmia klasie, że nie będzie tolerować oszustwa! Konflikt narasta… Tymczasem Bednarczuk dowiaduje się, że Patryk kradnie w szpitalu! Próbuje powstrzymać lekarzy od powiadomienia opieki społecznej. Chłopak to słyszy.

Na Wspólnej 3802 streszczenie odcinka

Tadeusz daje telefon i pieniądze przyjacielowi, którego w tajemnicy przenocował. Gdy Łukasz zostaje sam w domu Tadka, znajduje portfel Zakościelnego! Andrzej jest bardzo zdenerwowany, gdy nie może znaleźć swojej własności. Za to Tadeusz wie, kto jest złodziejem – przeprowadza trudną rozmowę z przyjacielem.

Cieślikowie dowiadują się od Żbika, że Kajtek prosił go, by nie dopuścił do rozwodu rodziców. Darek doradza parze, żeby szukali pomocy u mediatora. Damian odmawia – nie widzi szans dla ich małżeństwa! Monika jest zdruzgotana a Kajtek zrozpaczony i wściekły… Tymczasem Damian ma w planach wieczór z Martyną!

Danka dowiaduje się, że Patryk uciekł ze szpitala. Bednarczuk próbuje się dodzwonić do chłopaka… Tymczasem Gosia Zimińska ma plan jak się dogadać z krnąbrną klasą – oznajmia im, że odpuszcza sprawdziany i chce tylko, żeby uważali na lekcjach. Reakcja i zachowanie uczniów dobija nauczycielkę!

Na Wspólnej 3803 streszczenie odcinka

Robert otrzymuje zgłoszenie o nożowniku grożącym ludziom w parku. Potrzebne jest wsparcie – zgłasza się Sławek. Na miejscu dochodzi do strzelaniny – Dziedzica paraliżuje lęk! Jego życie jest w zagrożeniu… Sławek długo nie może ochłonąć i bardzo późno wraca do domu. Tam czeka go kolejny szok – Renata wyprowadza się z Zosią do swoich rodziców!

Tosia chce wyciągnąć Ulę na imprezę. Potrzebuje wsparcia – będzie tam chłopak, w którym się zakochała! Ula wymiguje się… Jednak nie odmawia Natanowi – chłopakowi, którego ostatnio poznała. Kiedy razem przychodzą na domówkę, okazuje się, że Natan jest tym, w którym kocha się Tosia! Wzburzona dziewczyna wyzywa Hofferównę od najgorszych!

Stefanek martwi się o dziadka, który jest bezdomny. Chłopiec ma żal do taty, że nie obchodzi go los ojca. Trafiony tym Mikołaj jeździ po mieście i szuka Edwarda. Znajduje go grzebiącego w śmietniku… W domu ciepło wita dziadka Stefanek, a Marta zaprasza do stołu. Edwarda czeka jednak trudna rozmowa z Mikołajem!

Na Wspólnej 3804 streszczenie odcinka

Zuza robi Uli niespodziankę – przylatuje do Warszawy. Dziewczyna jest przeszczęśliwa! Zuza wyznaje córce, że się zaręczyła i planuje zostać w Hiszpanii na stałe. Proponuje Uli, żeby po maturze rozpoczęła studia w Barcelonie! Jak na te rewelacje zareaguje Kamil?!

Sławek ląduje na dywaniku u Kai – szefowa już wie, jak zachował się na wczorajszej akcji. Komendantka stanowczo każe Dziedzicowi pójść na terapię leczenia stresu pourazowego! Renata jest równie kategoryczna – nie wróci do Sławka, jeśli będzie nadal oszukiwał ją i siebie samego!

Weronikę i Lwa budzi rano łomotanie w drzwi! Okazuje się, że Nalepę niespodziewanie  postanowiła odwiedzić dawna koleżanka ze studiów – Olga. Atrakcyjna, pewna siebie kobieta mówi o Lwie, jak o byłym partnerze! A wobec Roztockiej jest bardzo kąśliwa.

Serial Na Wspólnej ile odcinków i od kiedy leci?

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Emitowany jest od stycznia 2003 roku. Ile ma odcinków? Do tej pory wyemitowano już niespełna 3600 odcinków. Akcja toczy się wokół dawnych wychowanków domu dziecka. Oczywiście przez blisko 20 lat do serialu dołączyło sporo nowych głównych bohaterów.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo