Na Wspólnej 3839, 3840, 3841 streszczenia. Odcinki online za darmo?

Na Wspólnej streszczenia odcinków. Gdzie obejrzeć serial online za darmo bez logowania i rejestracji. Co wydarzy się w serialu? Zobacz streszczenia nowych odcinków Na Wspólnej 3839, 3840, 3841.

Na Wspólnej online za darmo. Gdzie oglądać powtórki w TV i VOD?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do środy w telewizji TVN. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 20:15. Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to warto przeczytać streszczenia, ale zaległości można nadrobić. Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia można obejrzeć w soboty około południa w TVN, a także online w formie VOD.

W najbliższych dniach można obejrzeć Na Wspólnej odcinek 3839, 3840, 3841. Streszczenie odcinków znajdują się poniżej.

Na Wspólnej online za darmo można obejrzeć jako live stream, czyli w momencie emisji w TVN. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą oglądać serial wieczorami lub w sobotę, a nie mogą zasiąść przed telewizorem. TVN stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

Gdzie oglądać powtórki w internecie w VOD? Nie trzeba ich szukać na Youtube, Dailymotion lub CDA. Serial Na Wspólnej online można oglądać na Player. Do niedawna wszystkie odcinki dostępne były za darmo bez logowania. Obecnie trzeba wykupić specjalny pakiet na Playerze.

Dużym plusem takiego pakietu jest fakt, że nowe odcinki można obejrzeć przed premierą w TV. Ciekawość można więc zaspokoić nie tylko czytaniem streszczenia odcinków Na Wspólnej, ale również wcześniejszym dostępem do serialu.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Jeśli przegapiliście np. ostatni odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych odcinkach, to poniżej prezentujemy streszczenia odcinków serialu.

Na Wspólnej 3838 streszczenie odcinka

Filmik Gęby powoduje, że przed kebabem zjawiają się tłumy! Tymczasem Ziębowie są załamani, bo ich bar świeci pustkami… Na kebsa przychodzą też jakieś podejrzane typy – chuligani zaczepiają przechodzącą Manię. W jej obronie staje Adam! Do akcji włącza się Muszko – zostaje pobity. Sinan nie wytrzymuje – wyskakuje na bandytów z ogromnym nożem.

Przed studniówką do Grześka przychodzi Hela – dziewczyna wyznaje, że nie potrafi być dziewczyną… Sary! Para jednak idzie razem na bal. Podczas wspólnego tańca Grzesiek wyznaje Heli miłość… Czy ich związek ma szansę przetrwać?!

Patrycja odbiera syna, który spędził noc w areszcie – ostrzega Oskara, że ostatni raz ratuje mu skórę. Chłopak jest zaskoczony stanowczością matki. W pracy dyrektorka ciepło dziękuje Nalepie za mądrą radę wychowawczą w sprawie syna. Słyszy to Weronika, która przyszła przeprosić Lwa za wczorajszy atak… Tymczasem Adamski szuka w internecie informacji o Patrycji i… odkrywa jej tajemnicę!

Na Wspólnej 3839 streszczenie odcinka

Po studniówce Grzesiek ma nadzieję, że ułoży mu się z Helą. Dziewczyna jednak podtrzymuje, że kocha go wyłącznie jako chłopaka – muszą się rozstać! Załamany Grzesiek wyznaje ojcu, że nie ma po co żyć… Przerażony Smolny cały dzień pilnuje syna, żeby nie zrobił sobie krzywdy. Tymczasem Grzesiek podnosi się z rozpaczy – zaczyna oglądać w sieci zdjęcia… trans kobiet!

Ilona jedynie z daleka może popatrzeć na synka, którego Iza odprowadza do szkoły. Zdybicką czeka dziś rozprawa o odebranie praw rodzicielskich. Dzięki Anecie w sądzie pojawia się sekretarka i odwołuje swoje oskarżenia wobec Ilony. Na koniec rozprawy Siwek wygłasza bardzo poruszającą mowę w obronie miłości Ilony do synka! Tylko czy to pomoże Zdybickiej?!

Bójka przed kebabem sprawia, że Mania i Adam mówią swoim rodzicom, że są parą. Do właścicieli kebabu przychodzi Muszko i… przeprasza! Pozytywną atmosferę łamią bandyci, których wczoraj przegonił nożem Sinan – w zemście chcą podpalić jego lokal! Ziębowie ruszają na pomoc sąsiadom…

Na Wspólnej 3840 streszczenie odcinka

Grzesiek w końcu decyduje się na życie jako transkobieta. Wchodzi do poradni psychologicznej, gdzie w poczekalni spotyka Elen, osobę, która przeszła już proces tranzycji. Przerażony młody Smolny dostaje ataku paniki i ucieka. Tymczasem Łucja pojawia się na Wspólnej, szukając mieszkania do wynajęcia. Spotyka Kamila, który właśnie wraca z Anią ze spaceru, i zgadza się pójść do niego na kawę. W trakcie wizyty Kamil dostaje telefon z wiadomością, że jego prelekcja, nad którą pracował od tygodni, została odwołana. Łucja podejrzewa, że to sprawka jej matki. Włodek składa zeznania w sprawie ataku na Wspólnej, dowiadując się, że napastnicy mogą zostać zwolnieni, ponieważ inni świadkowie boją się zeznawać. Maria przekonuje właścicieli kebabu do walki z rasizmem, za co Sinan i jego żona są jej bardzo wdzięczni.

Serial Na Wspólnej ile odcinków i od kiedy leci?

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Emitowany jest od stycznia 2003 roku. Ile ma odcinków? Do tej pory wyemitowano już niespełna 3600 odcinków. Akcja toczy się wokół dawnych wychowanków domu dziecka. Oczywiście przez blisko 20 lat do serialu dołączyło sporo nowych głównych bohaterów.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo