Na Wspólnej 3694, 3695, 3696 streszczenia. Odcinki online za darmo?

Na Wspólnej streszczenia odcinków. Gdzie obejrzeć serial online za darmo bez logowania i rejestracji. Co wydarzy się w serialu? Zobacz streszczenia nowych odcinków Na Wspólnej 3694, 3695, 3696.

Na Wspólnej online za darmo. Gdzie oglądać powtórki w TV i VOD?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do środy w telewizji TVN. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 20:15. Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to warto przeczytać streszczenia, ale zaległości można nadrobić. Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia można obejrzeć w soboty około południa w TVN, a także online w formie VOD.

W najbliższych dniach można obejrzeć Na Wspólnej odcinek 3694, 3695, 3696. Streszczenie odcinków znajdują się poniżej.

Na Wspólnej online za darmo można obejrzeć jako live stream, czyli w momencie emisji w TVN. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą oglądać serial wieczorami lub w sobotę, a nie mogą zasiąść przed telewizorem. TVN stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

Gdzie oglądać powtórki w internecie w VOD? Nie trzeba ich szukać na Youtube, Dailymotion lub CDA. Serial Na Wspólnej online można oglądać na Player. Do niedawna wszystkie odcinki dostępne były za darmo bez logowania. Obecnie trzeba wykupić specjalny pakiet na Playerze.

Dużym plusem takiego pakietu jest fakt, że nowe odcinki można obejrzeć przed premierą w TV. Ciekawość można więc zaspokoić nie tylko czytaniem streszczenia odcinków Na Wspólnej, ale również wcześniejszym dostępem do serialu.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Jeśli przegapiliście np. ostatni odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych odcinkach, to poniżej prezentujemy streszczenia odcinków serialu.

Na Wspólnej 3693 streszczenie odcinka

Czerski spotyka się z Olą – według niego dowody, które mu dostarczyła świadczą bezsprzecznie o tym, że Alan znęcał się nad młodą Zimińską. Mariusz natychmiast składa wniosek o zakaz zbliżania się narzeczonego do niej! Novak tymczasem ostro działa – rozkleja zdjęcia Oli i ich synka z ogłoszeniem o dużej nagrodzie za pomoc w ich odnalezieniu!

Lew ratuje Dexa, a Ala dowiaduje się o zdradzie ojca! Dex wylatuje z praktyk po samowolnej akcji ratowania pacjentki. Jednak Nalepa interweniuje u dyrektora Adamskiego – ten daje studentowi drugą szansę. Lew powiadamia zrozpaczonego Dexa, żeby wracał – po czym daje mu poważną lekcję pokory… Tymczasem Ala dowiaduje się od mamy o zdradzie ojca! I przypadkiem dowiaduje się od Magdy, że to ona jest kochanką jej taty!

Na Wspólnej 3694 streszczenie odcinka

Marta przerażona – tuż przed wejściem na antenę otrzymuje wiadomość od stalkera. Jest to filmik, na którym widać jak Stefanek wsiada do jego auta! Marta rzuca wszystko i jedzie szukać dziecka… Ekipa jest w szoku, a Brycki decyduje, że awaryjnie z Gębowskim program poprowadzi Roma! Wieczorem Gęba odkrywa, że stalkerem jest… Roma!

Alan zatrudnia detektywów do poszukiwania synka. Żąda, by namierzyli i odebrali dziecko Oli! Novak wraca do mieszkania Zimińskich i słysząc dzwonek telefonu Danki, grzebie w jej torebce. Przyłapuje go Marek – wściekły, wyrzuca Alana z mieszkania!

Darek odnosi sukces – rozwód Anety przebiega gładko. Po rozprawie Żbik oznajmia Anecie, że rezygnuje ze swojego honorarium. Wyznaje, że jutro oświadcza się Kasi! Do Siwek dociera, że Darek chce kupić jej milczenie na temat jego zdrady. Jest załamana i… wściekła! Co zrobi?!

Na Wspólnej 3695 streszczenie odcinka

Marta jest załamana – zawaliła pracę przez jakiegoś psychopatę. Gdy słyszy decyzję prezesa, że ma prowadzić swój program na zmianę z Romą czuje, że to jej koniec. Lenarska zbiera gratulacje i tryumfuje. Nastrój psuje jej Gęba, który… zaczyna ją szantażować!

Darek ostrzega Czerskiego, żeby nigdy więcej nie zbliżał się do Kasi. Mariusz uświadamia rywalowi, że wie o jego zdradzie z Anetą… Tymczasem Kasia przygotowuje się do romantycznego wieczoru z ukochanym – nie wie, że Darek chce się jej oświadczyć. Niespodziewanie odwiedza ją Aneta. Czy Siwek powie dziewczynie prawdę i zniszczy jej szczęście?!

Na Wspólnej 3696 streszczenie odcinka

Dex znowu ma kłopoty – córka pacjentki, którą reanimował straszy szpital sądem! Nalepa tłumaczy kobiecie, że przecież chłopak uratował jej matkę… Tymczasem Karol zamartwia się o Alę po tym, jak ta dowiedziała się o romansie ojca z Magdą. Ala umawia się z tatą – tylko po to, żeby wykrzyczeć mu, że go nienawidzi! Potem Ala… znika!

Kasia i Darek umawiają się z Bogdanem, że wpadną do niego z niespodzianką. Franek zastanawia się, czy tata znowu nie zostanie… dziadkiem! Kiedy Kasia mówi z radością, że Darek się jej oświadczył, Bogdanowi spada kamień z serca. Jednak postanawia poważnie porozmawiać z przyszłym zięciem…

Serial Na Wspólnej ile odcinków i od kiedy leci?

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Emitowany jest od stycznia 2003 roku. Ile ma odcinków? Do tej pory wyemitowano już niespełna 3600 odcinków. Akcja toczy się wokół dawnych wychowanków domu dziecka. Oczywiście przez blisko 20 lat do serialu dołączyło sporo nowych głównych bohaterów.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo