Na Wspólnej streszczenia. Odcinki online za darmo?

Na Wspólnej streszczenia odcinków. Gdzie obejrzeć serial online za darmo bez logowania i rejestracji. Co wydarzy się w serialu? Zobacz streszczenia odcinków Na Wspólnej 3307, 3308, 3309.

Na Wspólnej online za darmo. Gdzie oglądać powtórki?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do czwartku w telewizji TVN. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 20:15. Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to warto przeczytać streszczenia, ale zaległości można nadrobić. Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia można obejrzeć w soboty od 12:30 do 14:20 w TVN, a także online.

OGLĄDAJ SERIAL NA WSPÓLNEJ NA PLAYER.PL

W najbliższych dniach można obejrzeć Na Wspólnej odcinek 3307, 3308, 3309. Streszczenia odcinków znajdują się poniżej.

Na Wspólnej online za darmo można obejrzeć jako live stream, czyli w momencie emisji w TVN. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą oglądać serial wieczorami lub w sobotę, a nie mogą zasiąść przed telewizorem. TVN stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

Gdzie oglądać powtórki w internecie w VOD? Nie trzeba ich szukać na Youtube, Dailymotion lub CDA. Serial Na Wspólnej online można oglądać na Player. Do niedawna wszystkie odcinki dostępne były za darmo bez logowania. Od połowy lutego Player nie jest już darmowy i trzeba wykupić pakiet, aby mieć dostęp do seriali. Najtańszy kosztuje obecnie 5 zł.

OGLĄDAJ SERIAL NA WSPÓLNEJ NA PLAYER.PL

Dużym plusem takiego pakietu jest fakt, że nowe odcinki można obejrzeć przed premierą w TV. Ciekawość można więc zaspokoić nie tylko czytaniem streszczenia odcinków, ale również wcześniejszym dostępem do serialu na Wspólnej.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3306 streszczenie

Krzysztof dopada w nocy Ryszkę – oskarża go o wysłanie anonimu. Mężczyzna twierdzi, że to nie on – to Rafał! Martwy od 20 lat… Ryszka chce żeby Smolny błagał o wybaczenie ducha z przeszłości! Tymczasem Kuba przeprowadza śledztwo i dowiaduje się, że Paulina go okłamała – nie ma żadnego chłopaka!

Darek jest rozdarty – ukrywając zdradę Justyny oszuka ojca, ale uratuje rodzinę Marysi. Oznajmia Zakościelnej, że wie o jej romansie i każe jej go zakończyć. Żbik musi ratować ojca – Zakościelny, przejęty wypadkiem żony, dostaje zawału i omal nie dochodzi do tragedii. Justyna jest przekonana, że to wina Darka – na pewno doniósł o jej romansie!

Eliza i Jarek wracają późno do domu i odkrywają, że ich dzieci zasnęły razem z wujkiem Brunem i jego dziewczyną! Rano dziwnie zmieszana Natalia wymyka się z mieszkania Bergów… Krawczyk martwi się, że wolałaby randkę we dwoje od niańczenia dzieci. Nie poddaje się jednak i odnajduje ją na treningu. Jego determinacja zostaje zaskakująco nagrodzona!

Na Wspólnej 3307 streszczenie

Smolny odwiedza Ryszkę, który jest w bardzo ciężkim stanie po tym, jak skoczył z dachu. Dawny przyjaciel mówi mu przerażające rzeczy! Później Krzysztofa dobija Lara, wypytując o Żabiniec – ośrodek wychowawczy, w którym kiedyś przebywał. To, co się dzieje ze Smolnym wieczorem bardzo niepokoi Basię!

Ilona jest wściekła – uważa, że Maks nie wraca, bo ma w Hiszpanii inną kobietę! Brzozowski zaprzecza i obiecuje, że przyleci do Warszawy jeszcze dziś. Szczęśliwa Zdybicka czeka z synkiem, gdy niespodziewanie Maks dzwoni mówiąc, że jednak się nie pojawi!

Natalia znowu trenuje z Brunem! Krawczyk jest szczęśliwy – mimo bolesnych ciosów i kontuzji! Ważne, że jest blisko ukochanej… Bruno zaprasza ją na romantyczny wieczór. Podczas randki dziewczyna dostaje tajemniczy telefon, po którym pośpiesznie ucieka!

Na Wspólnej 3308 streszczenie

Zakościelny jest w kiepskim stanie – Darek deklaruje, że przejmie obowiązki ojca w kancelarii. Tadeusz – dzięki upomnieniom Żbika – stara się sprawić tacie radość. Justyna – odgrywając kochającą żonę – chwali Darka, mówiąc że jest podporą rodziny! Tylko Kasia jest zła na ukochanego o to, że zataja prawdę o wypadku i kochanku Zakościelnej…

Kamil dociera do rodziny więźnia, który uciekł ze szpitala. Niestety, żona i córka Siwego nie chcą nawet o nim słyszeć… Tymczasem Ula jest załamana – ojciec przeniósł Hao do innej szkoły. Na dodatek zabrał telefon synowi, a Uli zabrania się z nim spotykać!

Julka nie odrywa się od swojego nowego super telefonu. Również podczas lekcji, więc nauczycielka konfiskuje jej aparat. Nowakówna bezczelnie go odzyskuje, a koleżanki filmują całą akcję i wrzucają nagranie do Internetu… Tymczasem Ela prosi Kostka, by stworzył wolontariat w fundacji. Mężczyzna zgadza się, ale… oczekuje podpisania umowy o pracę!

Na Wspólnej 3309 streszczenie

Kamil spotyka się z Heblem i prosi go o pomoc w dotarciu do zbiegłego pacjenta. Zaraz potem zaskoczony Hoffer wpada na Ulę i Hao, którzy urwali się z lekcji żeby pobyć razem! Po południu Kamil dostaje cynk, gdzie ma się spotkać z Siwym. Rozmowa z pacjentem-recydywistą kończy się… pobiciem!

Igor jest wkurzony na córkę, gdy dowiaduje się o jej szkolnych wybrykach. Julka kłamie, że nauczycielka się na nią uwzięła. Koleżanki z klasy Nowakówny gratulują jej – są pod wrażeniem ilości osób, które obejrzały nagranie jak pyskuje do matematyczki. Po lekcjach dziewczyny namawiają Julę na kolejny filmik. Nowakówna nie wraca do późna – przestraszeni Igor i Elazaczynają jej szukać…

Damian próbuje pomóc Icie, u której potwierdzono chorobę Alzheimera. Cieślikowie namawiają ją, by się nie poddawała i spróbowała terapii. Damian zabiera ją do specjalistycznego ośrodka opieki, ale Ita stwierdza, że to nie dla niej – ona potrzebuje wolności! W tajemnicy decyduje się na wyjazd do Indii – tam chce… zakończyć swój żywot!

Na Wspólnej 3310 streszczenie

Zdradzona przez męża Ilona znieczula się lekami i alkoholem. Rano Wiktorkowi ledwie udaje się ją dobudzić. Z chłopcem zaczynają się problemy w szkole – przeżycia i rozłąka z ojcem bardzo go rozchwiały. Jakby tego było mało, wieczorem ktoś włamuje się do domu Zdybickiej! Ta chwyta za nóż.

Na pogrzebie Ryszki Smolny spotyka kolejnego znajomego z poprawczaka. Kumpel drwi z wersji, że to duch zmarłego w ośrodku Rafała pchnął Ryszkę do samobójstwa. Krzysztof chce mu wierzyć, ale wieczorem dostaje telefon, który go przeraża! Tymczasem Kuba pociesza Maję, którą ktoś ośmiesza w sieci ordynarnym fotomontażem. O dziwo, również Paulina wyraża swoje współczucie rywalce. A potem… wyznaje Kubie miłość!

Do mieszkania Kamila zostaje przywieziony Siwy. Jest w ciężkim stanie – umrze, jeśli operacja nie zostanie szybko wykonana! Niestety, pacjent nie chce się na nią zgodzić, póki nie porozmawia z córką. Zaczyna się wyścig z czasem – swoją pomoc oferuje Ula!

Serial Na Wspólnej od kiedy leci?

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Emitowany jest od stycznia 2003 roku. Do tej pory wyemitowano już ponad 3100 odcinków. Akcja toczy się wokół dawnych wychowanków domu dziecka. Oczywiście przez blisko 20 lat do serialu dołączyło sporo nowych głównych bohaterów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.