Na Wspólnej 3359, 3360, 3361 streszczenia. Odcinki online za darmo?

Na Wspólnej streszczenia odcinków. Gdzie obejrzeć serial online za darmo bez logowania i rejestracji. Co wydarzy się w serialu? Zobacz streszczenia odcinków Na Wspólnej 3359, 3360, 3361.

Na Wspólnej online za darmo. Gdzie oglądać powtórki?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do czwartku w telewizji TVN. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 20:15. Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to warto przeczytać streszczenia, ale zaległości można nadrobić. Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia można obejrzeć w soboty od 12:30 do 14:20 w TVN, a także online.

OGLĄDAJ SERIAL NA WSPÓLNEJ NA PLAYER.PL

W najbliższych dniach można obejrzeć Na Wspólnej odcinek 3359, 3360, 3361. Streszczenia odcinków znajdują się poniżej.

Na Wspólnej online za darmo można obejrzeć jako live stream, czyli w momencie emisji w TVN. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą oglądać serial wieczorami lub w sobotę, a nie mogą zasiąść przed telewizorem. TVN stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

Gdzie oglądać powtórki w internecie w VOD? Nie trzeba ich szukać na Youtube, Dailymotion lub CDA. Serial Na Wspólnej online można oglądać na Player. Do niedawna wszystkie odcinki dostępne były za darmo bez logowania. Od połowy lutego Player nie jest już darmowy i trzeba wykupić pakiet, aby mieć dostęp do seriali. Najtańszy kosztuje obecnie 5 zł.

OGLĄDAJ SERIAL NA WSPÓLNEJ NA PLAYER.PL

Dużym plusem takiego pakietu jest fakt, że nowe odcinki można obejrzeć przed premierą w TV. Ciekawość można więc zaspokoić nie tylko czytaniem streszczenia odcinków Na Wspólnej, ale również wcześniejszym dostępem do serialu.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Jeśli przegapiliście np. ostatni odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych odcinkach, to poniżej prezentujemy streszczenia odcinków serialu.

Na Wspólnej 3358 streszczenie

Danka organizuje dla uczniów pogadankę o antykoncepcji. Na zajęcia przychodzą Ahmed i Majka ze… swoim małym dzieckiem! Kiedy młodzi opowiadają rówieśnikom, jakie są konsekwencje nieplanowanej ciąży i jak ich życie się zmieniło po urodzeniu synka, chłopiec… znika! Przerażeni młodzi rodzice wszczynają alarm w szkole!

Kostek oznajmia, że jedna z firm złożyła ewidentnie najlepszą ofertę na pompy insulinowe i to ona powinna zostać zwycięzcą. Ela postanawia jednak wypróbować pompy podczas dziecięcych zawodów pływackich. Zastanawia ją nerwowa reakcja Kostka – czy do niej i do Igora dotrze, że przetarg jest ustawiony?!

Odkąd okazało się, że Cieślik senior jest z Itą, zazdrosny Damian praktycznie zerwał z nim kontakty. Monika natomiast obawia się o zdrowie teścia – czy seks w jego wieku z dużo młodszą partnerką jest bezpieczny?! Henryk chce spokojnie porozmawiać z synem, dochodzi jednak do awantury… Jeden z Cieślików traci przytomność!

Na Wspólnej 3359 streszczenie

Beatę dręczą wyrzuty sumienia – wciąż myśli o inseminacji nasieniem Emila, którą zrobiła w tajemnicy przed wszystkimi. W końcu Wójcikowa decyduje się zrobić test ciążowy. Jego wynik powoduje, że zupełnie już traci grunt pod nogami…

Nina ma dzisiaj zrzec się praw do swojej córeczki. Kiedy w szpitalu zjawia się urzędniczka, dziewczyna prosi jeszcze o chwilę do namysłu. Gorączkowo pyta się Darii, czy dobrze robi… Nagle prosi Dziedzicównę, żeby to ona i Adam zaopiekowali się jej córeczką!

Igor bada przeszłość biznesmena, którego Kostek feruje na zwycięzcę przetargu dla fundacji. Okazuje się, że Wachowski ma nie najlepszą reputację. Tymczasem Ela przekazuje chorym dziewczynkom pompy insulinowe do testowania na zawodach pływackich – między innymi te od Wachowskiego… Po południu Igor i Ela dopingują Julkę w jej pierwszym meczu piłki nożnej. Nowak zauważa, że największym kibicem jego córki jest… przystojny Mike!

Serial Na Wspólnej od kiedy leci?

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Emitowany jest od stycznia 2003 roku. Do tej pory wyemitowano już ponad 3100 odcinków. Akcja toczy się wokół dawnych wychowanków domu dziecka. Oczywiście przez blisko 20 lat do serialu dołączyło sporo nowych głównych bohaterów.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general