Na Wspólnej streszczenia odcinków 3266, 3267, 3268. Gdzie oglądać online za darmo?

Na Wspólnej online za darmo bez logowania i rejestracji. Gdzie oglądać? Co wydarzy się w serialu? Zobacz streszczenia odcinków Na Wspólnej 3266, 3267, 3268, 3269.

Na Wspólnej online za darmo. Gdzie oglądać powtórki?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do czwartku w telewizji TVN. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 20:15. Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to warto przeczytać streszczenia, ale zaległości można nadrobić. Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia można obejrzeć w soboty od 12:30 do 14:20 w TVN, a także online.

W najbliższym tygodniu można obejrzeć Na Wspólnej odcinek 3266, 3267, 3268, 3269. Streszczenia odcinków znajdują się poniżej.

Na Wspólnej online za darmo można obejrzeć jako live stream, czyli w momencie emisji w TVN. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą oglądać serial wieczorami lub w sobotę, a nie mogą zasiąść przed telewizorem. TVN stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

Gdzie oglądać powtórki w internecie w VOD? Nie trzeba ich szukać na Youtube, Dailymotion lub CDA. Serial Na Wspólnej online można oglądać na Player. Do niedawna wszystkie odcinki dostępne były za darmo bez logowania. Od połowy lutego Player nie jest już darmowy i trzeba wykupić pakiet, aby mieć dostęp do seriali. Najtańszy kosztuje obecnie 4 zł.

Dużym plusem takiego pakietu jest fakt, że nowe odcinki można obejrzeć przed premierą w TV. Ciekawość można więc zaspokoić nie tylko czytaniem streszczenia odcinków, ale również wcześniejszym dostępem do serialu na Wspólnej.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3265 streszczenie

Olszewska jest w śpiączce. Kiedy Rafał dowiaduje się o dramacie Agnieszki, prosi Hebla by ten puszczał jej koncerty smyczkowe, stymulujące mózg. Muzyka Sobczaka działa – sprawia, że Olszewska się budzi i… nie poznaje męża! Za to pyta o Rafała!

Darek spotyka się z klientem Zakościelnego – pisarzem, który szkaluje rodzinę w swojej powieści. Proponuje konfrontację z ojcem. Pisarz zgadza się, ale musi się ona odbyć w obecności mecenasa Zakościelnego. Darkowi wyraźnie o to chodzi! Przeżywa to tak mocno, że Kasia pyta go, o co zamierza walczyć: o prawdę, czy z własnym ojcem?

Marta przeprasza Mikołaja za to, że nie dotrzymała obietnicy. Program Leśniewskiego i Kamy odnosi duży sukces! Podczas sesji z fotografem producent oczekuje, że para odegra łączące ich uczucie. Kamie bardzo to pasuje! Tymczasem Marta znajduje anonim z ostrzeżeniem, że Halicki wykorzystuje i niszczy swoich aktorów!

Na Wspólnej 3266 streszczenie

Honoratę budzi zły sen – wokół Zuzy kręcą się nieuczciwi ludzie! Hofferowa uspokaja teściową – wie, że chce jej zaszkodzić Marczak i ma go na oku. Ale Honorata ostrzega – ktoś dużo bliższy Zuzie chce dla niej źle!

Hebel przerażony – po wypadku Agnieszka nadal go nie poznaje. Zdesperowany małżonek zaczyna… udawać doktora! Wszystko, by zdobyć zaufanie żony. Ale Olszewska cały czas dopytuje tylko o Rafała… Hebel postanawia ściągnąć Sobczaka do szpitala – ale stawia mu bardzo twarde warunki!

Producent ciśnie Martę, by zrobiła mocny materiał o reżyserze-sadyście. Konarska jest obruszona – Bryckiemu wyraźnie chodzi tylko o sensację! W rzeczywistości jest jeszcze gorzej, bo producent gra na dwa fronty – medialnie chce zrobić parę z… Mikołaja i Kamy! Co na to Marta?!

Na Wspólnej 3267 streszczenie

Dziś konfrontacja klientów reprezentowanych przez Darka i jego ojca. Żbik sprytnie grając na emocjach doprowadza do tego, że jego klient zyskuje przewagę – definitywnie zwycięży w sądzie. Zakościelny nie potrafi temu zapobiec – z podziwem patrzy na Darka. Nie wie, że patrzy na swojego syna.

Podekscytowana Zuza mówi wdowie po swoim ojcu, że ma dziś spotkanie z jednym z najbogatszych Polaków – biznesmen chce zostać klientem jej firmy! Po wyjściu Hofferowej Milena natychmiast dzwoni do przedsiębiorcy i zmienia godzinę spotkania. Wieczorem czeka na mężczyznę z Marczakiem – chcą zaproponować mu lepszą ofertę. Niespodziewanie, ich spotkanie przerywa Zuza, a biznesmenem okazuje się.

Marta odkrywa karty – pokazuje reżyserowi anonim, w którym ktoś ostrzega ją przed nim. W odpowiedzi Halicki atakuje ją podczas próby – zarzuca Konarskiej, że dla sławy zrobi wszystko! Poświęci nawet… własny związek! Jako dowód pokazuje Marcie gazetę ze zdjęciem Mikołaja i Kamy.

Na Wspólnej 3268 streszczenie

Dziewczyna Adama jest świadkiem, jak jeden z pracowników Bartkowiaka usiłuje poderwać Darię. Jakiś czas później Paula perfidnie kompromituje Dziedzicównę w oczach szefa! Wieczorem miedzy paniami dochodzi do bardzo ostrej kłótni, która kończy się tym, że Daria… wpada pod koła samochodu Adama!

Darek spotyka się ze swoim ojcem – nieświadomym, kim jest dla niego młody prawnik. Zakościelny oświadcza, że jego klient chce ugody i gratuluje Żbikowi zwycięstwa. Proponuje mu… pracę! Co na to Darek?

Danka wyznaje mężowi, że bardzo chce, by Janek został z nimi… Tymczasem chłopak myśli, że Bella jest z nim z litości – po tym, jak stracił mamę. Dziewczyna chce mu udowodnić, że jest inaczej. Para ląduje w łóżku… Ich miłosne uniesienia przerywają zszokowani Zimińscy!

Serial Na Wspólnej od kiedy leci?

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Emitowany jest od stycznia 2003 roku. Do tej pory wyemitowano już ponad 3100 odcinków. Akcja toczy się wokół dawnych wychowanków domu dziecka. Oczywiście przez blisko 20 lat do serialu dołączyło sporo nowych głównych bohaterów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.