Na Wspólnej 3596, 3597, 3598 streszczenia. Odcinki online za darmo?

Na Wspólnej streszczenia odcinków. Gdzie obejrzeć serial online za darmo bez logowania i rejestracji. Co wydarzy się w serialu? Zobacz streszczenia nowych odcinków Na Wspólnej 3596, 3597, 3598.

Na Wspólnej online za darmo. Gdzie oglądać powtórki w TV i VOD?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do środy w telewizji TVN. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 20:15. Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to warto przeczytać streszczenia, ale zaległości można nadrobić. Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia można obejrzeć w soboty około południa w TVN, a także online w formie VOD.

W najbliższych dniach można obejrzeć Na Wspólnej odcinek 3596, 3597, 3598. Streszczenie odcinków znajdują się poniżej.

Na Wspólnej online za darmo można obejrzeć jako live stream, czyli w momencie emisji w TVN. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą oglądać serial wieczorami lub w sobotę, a nie mogą zasiąść przed telewizorem. TVN stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

Gdzie oglądać powtórki w internecie w VOD? Nie trzeba ich szukać na Youtube, Dailymotion lub CDA. Serial Na Wspólnej online można oglądać na Player. Do niedawna wszystkie odcinki dostępne były za darmo bez logowania. Obecnie trzeba wykupić specjalny pakiet na Playerze.

Dużym plusem takiego pakietu jest fakt, że nowe odcinki można obejrzeć przed premierą w TV. Ciekawość można więc zaspokoić nie tylko czytaniem streszczenia odcinków Na Wspólnej, ale również wcześniejszym dostępem do serialu.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Jeśli przegapiliście np. ostatni odcinek lub jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych odcinkach, to poniżej prezentujemy streszczenia odcinków serialu.

Na Wspólnej 3594 streszczenie odcinka

Krzysztof przeprowadza wywiad z Wandą – autorką kryminału, który wydaje Basia. Kiedy Smolny pyta panią Krimson o inspiracje jej mrocznej historii, kobieta chwyta się za serce i dostaje duszności. Pogotowie zabiera ją do szpitala z podejrzeniem zawału! Krzysztof bardzo to przeżywa… Tymczasem w jego redakcji Ada dostaje namiar na byłego milicjanta – śledczego PRL-u. Jednak Kotz nie chce rozmawiać o trudnej przeszłości…

Igor zajęty opieką nad Ulą, omal nie zapomina o treningu własnej córki. Przyjeżdża jej kibicować razem z młodą Hofferówną. W przypływie emocji Ula mocno przytula się do Nowaka – ta czułość wprawia oboje w zakłopotanie… Tymczasem Hoffer jest świadkiem przyjęcia nowego pacjenta do ośrodka. Gdyby nie obecność Kamila, życie mężczyzny byłoby poważnie zagrożone!Jagna jest bardzo wdzięczna Hofferowi.

Kopciowa nie wierzy, gdy słyszy, że jej listonosz miał wypadek. Czuje się oszukana przez Zbigniewa. Niebawem odkrywa, że Sokół rzeczywiście jest w szpitalu. Helena odwiedza go i widzi, że była już u niego inna wielbicielka… Żaneta też jest rozgoryczona – nie dostała pracy, o którą tyle się starała…

Na Wspólnej 3595 streszczenie odcinka

Lekarz Gucia ma bardzo złe wieści – chemioterapia nie skutkuje i konieczny jest szybki przeszczep! Beata jest w rozsypce, a do tego Maślikowska nie chce nawet rozmawiać o przeszczepie szpiku od jej synka! Emil nachodzi kobietę i daje jej pieniądze prosząc, by nie odbierali im ostatniej nadziei… W tym czasie Paweł dopada Maślikowskiego i błaga o ratunek dla umierającego Gucia!

Basia odwiedza panią Wandę – staruszka mimo sprzeciwu córki prosi, by nie zmieniać terminu wydania jej powieści… Tymczasem w redakcji Smolnego pojawia się dawny śledczy Kotz – chce rozmawiać z Adą. Sugeruje jej, że sprawa morderstwa Rośnika, to wierzchołek góry lodowej!

Matka Ewy ma nową opiekunkę – Kornelia ma świetne podejście do chorej z Alzheimerem. Irena wyraźnie lubi jej towarzystwo, za to dla Felicji jest boleśnie przykra. Ewa martwi się o Felę, która zrozpaczona decyduje się opuścić Irenkę! Pożegnanie kochających się przyjaciółek jest bardzo smutne…

Na Wspólnej 3596 streszczenie odcinka

Paweł, czekając na wyniki badań synka Maślikowskich, prosi Beatę żeby pojechała do domu i wreszcie odpoczęła. Na osobności pyta Emila, czy jest gotowy zniknąć z ich życia… Jakiś czas później onkolog przekazuje Wójcikom wspaniałą wiadomość – jest pełna zgodność genowa! Mały Oliwier może być dawcą szpiku dla Gucia! Szczęśliwa Beata wtula się w Pawła.

Wkurzona Weronika dzwoni do Nalepy i upomina go, że miał być u niej na mediacjach z panem Antonim. Szykujący się do operacji Lew bezceremonialnie ucina rozmowę. Roztocka ma o nim jak najgorsze zdanie… Nieoczekiwanie zjawia się u niej Jan i przeprasza obrażoną na niego Weronikę. Para wraca do domu całując się gorąco i rozbierając! Tam… wpadają na kochających się Antosię i Dawida! Sytuacja jest bardzo niezręczna.

Michał, będąc w biurze Starskiego, słyszy jego ostrą rozmowę telefoniczną. Zaniepokojony Brzozowski prosi o pomoc Igora, który ma znajomego w wywiadzie gospodarczym… Tymczasem Iga jest podłamana – poszukiwania kilkuletniej dziewczynki utknęły w martwym punkcie. O ciężarną Przybysz, która jest u kresu sił, troszczy się jedynie Robert.

Na Wspólnej 3597 streszczenie odcinka

Przybysz jedzie do kolejnego porwania w galerii handlowej! Natychmiast obstawia wyjścia z budynku i zarządza poszukiwania dziecka. Iga znajduje małą dziewczynkę ukrytą w toaletach sklepu. Robert ma ryzykowny pomysł – czy dziecko rozpozna porywaczkę?! Tymczasem Michał dowiaduje się od Igora, że ogromny kapitał firmy Starskiego to fikcja – w rzeczywistości konta biznesmena są puste!

Smolny i Ada dowiadują się, że śledczy Kotz – badający 40 lat temu zaginięcie komendanta milicji – znowu zainteresował się aktami tej sprawy! Tymczasem Basia odbiera panią Wandę ze szpitala – z radością oznajmia pisarce, że „Czarny mech” już w dniu premiery stał się hitem! Kobiety obserwuje… dawny śledczy Kotz! Co łączy staruszkę z zagadkowym śledztwem sprzed lat?!

Karol jest wkurzony i nie odbiera telefonów od Ali. Dex i Majka martwią się – wiedzą, że przecież ci dwoje są dla siebie stworzeni! Młodzi mają też inny problem – właściciel mieszkania podniósł im czynsz wynajmu… Tymczasem Kuba niespodziewanie dostaje się na wymianę studencką. Ma jechać do Berlina na 3 miesiące. Co na to Maja?!

Serial Na Wspólnej ile odcinków i od kiedy leci?

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Emitowany jest od stycznia 2003 roku. Ile ma odcinków? Do tej pory wyemitowano już niespełna 3600 odcinków. Akcja toczy się wokół dawnych wychowanków domu dziecka. Oczywiście przez blisko 20 lat do serialu dołączyło sporo nowych głównych bohaterów.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo