Na Wspólnej 3175, 3176, 3177 streszczenia odcinków. Gdzie oglądać online za darmo?

Na Wspólnej online za darmo bez logowania i rejestracji. Gdzie oglądać? Co wydarzy się w serialu? Zobacz streszczenia odcinków 3175, 3176, 3177 i 3178.

Na Wspólnej online za darmo. Gdzie oglądać?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do czwartku w telewizji TVN. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 20:15. Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to warto przeczytać streszczenia, ale zaległości można nadrobić. Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia można obejrzeć w soboty od 12:30 do 14:20 w TVN.

W najbliższym tygodniu można obejrzeć Na Wspólnej odcinek 3175, 3176, 3177 i 3178. Streszczenia odcinków znajdują się poniżej.

Na Wspólnej online za darmo można obejrzeć jako live stream, czyli w momencie emisji w TVN. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą oglądać serial wieczorami lub w sobotę, a nie mogą zasiąść przed telewizorem. TVN stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

Gdzie oglądać powtórki w internecie w VOD? Serial Na Wspólnej online można oglądać na Player. Do niedawna wszystkie odcinki dostępne były za darmo bez logowania. Od połowy lutego Player nie jest już darmowy i trzeba wykupić pakiet, aby mieć dostęp do seriali. Najtańszy kosztuje obecnie 4 zł.

Dużym plusem takiego pakietu jest fakt, że nowe odcinki można obejrzeć przed premierą w TV. Ciekawość można więc zaspokoić nie tylko czytaniem streszczenia odcinków, ale również wcześniejszym dostępem do serialu na Wspólnej.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3175

Filip i Maks dogadują z Krenzem wysyłkę obrazów na wystawę do Dubaju. Wszystko jest załatwione i opłacone przez biznesmena. Krenz proponuje Maksowi wyjazd do Emiratów – koniecznie z Iloną. Wieczorem, gdy Maks i Ilona wybierają się do opery, policja alarmuje Brzozowskiego – jego galeria została okradziona! Obrazy dla Krenza zniknęły!

Berg i Eliza poznają matkę dzieci, które chciały wczoraj ukraść jedzenie. Okazuje się, że Jagoda to ich nowa sąsiadka. Jarek i Eliza długo analizują, czy powinni zwrócić jej uwagę na brak należytej opieki nad dziećmi… Tymczasem Kasia zostaje wezwana przez swojego prezesa – jej kłamstwo wyszło na jaw!

Wojtek bardzo się denerwuje, że znowu ktoś uszkodzi ich auto. Szulc cały czas podejrzewa swojego byłego szefa! Żaneta i Wojtek jadą świetnie, lecz wizja zwycięstwa znika, gdy nagle spada im moc silnika. Wieczorem Miro przegląda wóz i dzwoni do Szulców – to był kolejny akt sabotażu!

Na Wspólnej 3176

Roztocka mówi Frankowi, że Agnieszka wskazuje go jedynym winnym kradzieży danych z banku. Młody Berg nie wierzy, że można być tak podłym… Weronika doradza chłopakowi, żeby powiedział całą prawdę, bo inaczej grozi mu 5 lat więzienia! Na dodatek u zszokowanych Bergów zjawia się przedstawiciel okradzionego przez Franka banku.

Toczewski wychodzi z aresztu za poręczeniem. Wszyscy są oburzeni, ale on czuje się bezkarny. Przychodzi pod szkołę córki i każe jej wsiąść z nim do samochodu. Dziewczyna jest przerażona! Boski staje w jej obronie. Nagle Toczewskiego dopada jakiś obcy mężczyzna – ugodzony nożem ojciec Magdy upada!

Karol przyznaje się Antosi, że rzeczywiście ma dług. Chłopak twierdzi, że musiał zapłacić za ich wakacyjny wyjazd na Mazury. Dziewczyna oznajmia, że to ona odda te pieniądze… Tymczasem Robert na spotkaniu z byłą żoną i jej prawnikiem szczerze przeprasza Olgę i błaga o możliwość spotkań z synem. Czy kobieta uwierzy w przemianę Roberta?

Na Wspólnej 3177

Dzisiaj Hoffer ma konfrontację z Kariną w obecności prawników. Król świetnie odgrywa rolę ofiary i twierdzi, że Kamil próbował ją zgwałcić już podczas ich służbowego wyjazdu! Zuza wcale nie ma pewności, czy może ufać mężowi. Zwłaszcza, że znajduje w mieszkaniu pustą butelkę po wódce.

Weronika i Henryk są coraz bliżej – mężczyzna proponuje wspólny wyjazd z dziećmi. Kacper wolałby wyjechać gdzieś z Robertem i jego synkiem Stasiem. Antosia najchętniej zostałaby w domu – jej chłopakowi bardzo podoba się wizja wolnej chaty… Tymczasem Tadeusiak na własną rękę prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego zaginięcia żony Henryka!

Krenz żąda zwrotu 200 tysięcy za przygotowanie wystawy w Dubaju. Filip jest temu przeciwny, ale Maks – licząc na dalszą współpracę z marszandem – jest skłonny podzielić się z nim odszkodowaniem. Krenz nadal próbuje zbliżyć się do Ilony – niby przypadkiem spotyka ją i proponuje wielomilionowy interes!

Serial Na Wspólnej od kiedy leci?

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Emitowany jest od stycznia 2003 roku. Do tej pory wyemitowano już ponad 3100 odcinków. Akcja toczy się wokół dawnych wychowanków domu dziecka. Oczywiście przez blisko 20 lat do serialu dołączyło sporo nowych głównych bohaterów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.