Na Wspólnej streszczenia odcinków 3218, 3219, 3220, 3221. Gdzie oglądać online za darmo?

Na Wspólnej online za darmo bez logowania i rejestracji. Gdzie oglądać? Co wydarzy się w serialu? Zobacz streszczenia odcinków 3218, 3219, 3220, 3221

Na Wspólnej online za darmo. Gdzie oglądać powtórki?

Serial Na Wspólnej emitowany jest od poniedziałku do czwartku w telewizji TVN. Nowe odcinki rozpoczynają się o godzinie 20:15. Jeśli przegapiliście jakiś odcinek, to warto przeczytać streszczenia, ale zaległości można nadrobić. Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia można obejrzeć w soboty od 12:30 do 14:20 w TVN, a także online.

W najbliższym tygodniu można obejrzeć Na Wspólnej odcinek 3218, 3219, 3220, 3221. Streszczenia odcinków znajdują się poniżej.

Na Wspólnej online za darmo można obejrzeć jako live stream, czyli w momencie emisji w TVN. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą oglądać serial wieczorami lub w sobotę, a nie mogą zasiąść przed telewizorem. TVN stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

Gdzie oglądać powtórki w internecie w VOD? Nie trzeba ich szukać na Youtube, Dailymotion lub CDA. Serial Na Wspólnej online można oglądać na Player. Do niedawna wszystkie odcinki dostępne były za darmo bez logowania. Od połowy lutego Player nie jest już darmowy i trzeba wykupić pakiet, aby mieć dostęp do seriali. Najtańszy kosztuje obecnie 4 zł.

Dużym plusem takiego pakietu jest fakt, że nowe odcinki można obejrzeć przed premierą w TV. Ciekawość można więc zaspokoić nie tylko czytaniem streszczenia odcinków, ale również wcześniejszym dostępem do serialu na Wspólnej.

Na Wspólnej streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3217

Mikołaj na dnie – studentka, która oskarżyła go o molestowanie umieściła w Internecie zdjęcie Leśniewskiego jako jej oprawcy. Na efekty nie trzeba długo czekać – Mikołaj zostaje zaatakowany na ulicy! W dodatku rektor uczelni podejmuje decyzję, że kończy z Leśniewskim współpracę! Co na to wszystko Marta?

Ela jest zła na Igora za to, że zignorował jej kuzyna. Tymczasem Mario alarmuje, że ma kolejny nalot na swoją fundację! Elżbieta dociera do Holczyka, któremu Igor przekazał temat prześladowania jej kuzyna. Dziennikarz odkrywa przed Elą fakty – mężczyzna, którego rzekomo pobił Mario, jest homofobem i rasistą!

Kasia bardzo się denerwuje – termin rozprawy bliski, a Darek… nie odbiera jej telefonów! Tymczasem do Jarka dzwoni syn zmarłej Jagody. Okazuje się, że Junior ukradł telefon koledze, żeby skontaktować się z Bergami. W szkole wybucha afera. Jarek z Elizą natychmiast tam przyjeżdżają i wpadają na tymczasową opiekunkę Hani i Juniora. Spotkanie nie jest przyjemne.

Na Wspólnej 3218

 Agnieszka informuje aresztowaną Ilonę, że policja znalazła w jej domu kolczyki od Krenza. To dowód na jej romans z bandytą! Zdybicka nagle zmienia front – mówi, że… Maks żyje! Twierdzi, że wspólnie zaplanowali wrobienie Krenza w morderstwo Brzozowskiego. Ilona daje Agnieszce numer telefonu do Maksa – ale ten nie odbiera. Czy Ilona z Krenzem się go pozbyli?! Załamany Mikołaj nie ma już siły walczyć z oskarżeniami o molestowanie swojej studentki. Marta się na to nie zgadza! Za jej radą Leśniewski niespodziewanie zjawia się na uczelni – podczas zajęć kolegi dramatycznie apeluje o wsparcie do swoich studentów, którzy mają go za zboczeńca! Arek po urlopie zdrowotnym wraca do pracy. W szpitalu czeka na niego huczne powitanie i… młoda lekarka Lena, którą były ordynator ma wziąć pod swoje skrzydła. Na ich oddział trafia bardzo ekscentryczny pacjent – kiedy widzi Ostrowskiego… rzuca się na niego!

Na Wspólnej 3219

Pomimo pobicia i zastraszania Darek stawia się w sądzie i reprezentuje Kasię oskarżającą byłego szefa o gwałt. Podczas rozprawy adwokatka Biernackiego oskarża Bergównę o chęć zemsty na prezesie fundacji za zwolnienie z pracy. Jednocześnie podkreśla, że na winę oskarżonego nie ma żadnych dowodów ani świadków. Darek wie, że musi działać szybko i niestandardowo! Młodzi Bergowie pokazują pracownicy CPR pozytywną opinię psychologa i umowę najmu mieszkania. Kobieta obiecuje poprosić tymczasową opiekunkę zastępczą o możliwość ich spotkania z Juniorem i Hanusią. I udaje się! Ale podczas spaceru Jarka i Elizy z dziećmi dochodzi do zdarzenia, które może przekreślić wszystkie ich starania! Włodek znowu skarży się Romanowi, że Maria go nie zauważa. Hoffer postanawia zmienić wizerunek Zięby. Załatwia mu stylowy motocykl i skórzaną kurtkę. Niestety, Włodek się w nią nie mieści! Roman i Muszko nie mają wyjścia – pakują go… w gorset! Cała sytuacja zaczyna zagrażać życiu Włodka.

Na Wspólnej 3220

Dziś ma zapaść wyrok w sprawie szefa fundacji, który zgwałcił Kasię. Bergówna jest bardzo zdenerwowana, Biernacki za to nad wyraz spokojny – wie, że za świadka ma Sylwię, która zawsze go chroniła. Nie wie jednak, że wczoraj spotkał się z nią Darek… Czy prawda zwycięży?! W ramach poprawy wizerunku Włodka w oczach Marii, Roman przyprowadza do baru dwie apetyczne panie. Kobiety wprost rzucają się na Ziębę, wspominając dawne lata! Maria jest w szoku, Włodek… też! Tymczasem Emil ma już dość posądzeń Pawła, że czai się na spadek po jego ojcu. Ostrzega brata, że wyjeżdża z Polski! Ale nie jest mu to dane – uciekając przed jakimiś bandytami wpada pod samochód! Oddział Kamila trafia na czołówki gazet. Wszystko za sprawą kumpla Ostrowskiego – Piotr z kolegami z zespołu urządzają w szpitalu “koncert” połączony z paleniem trawki! Hoffer jest wściekły, szczególnie że Arek obraca wygłupy kumpli w żart. Ostrowski dobrze się bawi do momentu, gdy otrzymuje wyniki badań Piotra.

Na Wspólnej 3221

Michał otrzymuje ważny dokument – oficjalnie jest wdowcem! Wcale go to nie smuci, bo teraz może spełnić marzenie – poprosić o rękę Igę! Brzozowski chciałby to zrobić w jakiś oryginalny sposób – prosi o radę najbliższych przyjaciół, Marcina i Romana. Ich pomysły kończą się tym, że Michał… trafia do aresztu! Iza dowiaduje się, że Ilonę przeniesiono z aresztu do szpitala psychiatrycznego. Brzozowska natychmiast tam jedzie. Chce przekupić lekarza, by pozwolił jej porozmawiać ze Zdybicką – musi wiedzieć, czy jej syn żyje! Paweł odwiedza w szpitalu Emila. Larson jest w dobrym stanie ale Wójcikowi wydaje się, że udaje bardziej chorego. Jego podejrzliwość rośnie, kiedy dowiaduje się, że u Emila był jakiś mężczyzna podający się za… jego brata! Jaką tajemnicę skrywa Larson?!

Serial Na Wspólnej od kiedy leci?

Na Wspólnej to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Emitowany jest od stycznia 2003 roku. Do tej pory wyemitowano już ponad 3100 odcinków. Akcja toczy się wokół dawnych wychowanków domu dziecka. Oczywiście przez blisko 20 lat do serialu dołączyło sporo nowych głównych bohaterów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.