Nauka pisania literek PDF do druku. Pisanie po śladzie

Nauka pisania literek w PDF do druku. Pobierz darmowe karty pracy z pisaniem po śladzie. Materiały do pobrania zawierają naukę pisania liter wielkich, jak i małych. Wszystkie oczywiście z zastosowaniem literek pisanych.

Nauka pisania liter do wydruku

Aby ułatwić dzieciom naukę pisania literek przygotowaliśmy darmowe karty pracy, na których zadaniem dziecka jest pisanie po śladzie. Każda literka została przygotowana osobno.

Zapraszamy również do pobierania darmowych szablonów liter do druku.

Aby pobrać lub wydrukować karty pracy kliknij na daną literkę, a następnie skorzystaj z odpowiedniego przycisku. Wkrótce pojawi się również możliwość pobrania wszystkich literek w PDF.

,

Na górze każdej karty pracy z nauką pisania liter znajduje się instrukcja poprawnego zapisywania literek. Poniżej w siedmiu znajduje się siedem wierszów z pisaniem po śladzie. Na trzech z nich dzieci trenującą pisanie wielkich liter, a na trzech liter małych. Ostatnia linia to zapisywanie danej literki na zmianę: wielkiej i małej. Wyjątkiem są tylko literki ą, ę i ń. Na tych kartach pracy znajdują się jedynie małe litery, ponieważ żaden z wyrazów nie zaczyna się od wielkich.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo