Nieobecni sezon 3 kiedy? Czy będzie? Data premiery

Nieobecni sezon 3 – kiedy premiera i czy będą nowe odcinki? Takie pytania zadaje sporo osób po finale sezonu 2, który miał miejsce 12 lipca. Co wiemy obecnie o Nieobecni 3?

Serial Nieobecni czy będzie sezon 3?

Nieobecni to jedna z najpopularniejszych produkcji platformy Player w ostatnim czasie. Latem 2022 mogliśmy obejrzeć sezon 2. Ile odcinków ma serial? Zarówno sezon 1, jak i sezon 2 liczył po dziesięć epizodów.

W Nieobecnych 2 główny wątek dotyczył poszukiwań Katarzyny Zawady (córki Elżbiety Zawady), a także bliźniaczej i połączonej sprawy po latach, czyli poszukiwaniu Alicji Szywińskiej. Główną rolę odegrał oczywiście Filip Zachara oraz Maria Gajda, która pomagała w śledztwie.

Czy doszło do spotkania Elżbiety z córką? Co ze związkiem Mili i Filipa? Czy winni krzywd i przestępstw ponieśli konsekwencje? Na te pytania odpowiedzi przyniósł ostatni odcinek.

,

Nieobecni sezon 3 kiedy premiera?

Finał sezonu 2 obejrzeliśmy 12 lipca. W takich momentach pojawia się pytanie kiedy premiera Nieobecni sezon 3? Niestety data premiery póki co nie została ogłoszona. Nie ma również oficjalnego potwierdzenia, że nowe odcinki zostaną nakręcone, chociaż mając na uwadze popularność serialu, jest to bardzo prawdopodobne.

Póki co z pewnością można się spodziewać, że w jesiennej ramówce telewizji TVN znajdzie się sezon 2 Nieobecnych. Do tej pory odcinki ukazywały się co tydzień jedynie na Playerze. Obecnie można już tam obejrzeć wszystkie odcinki. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tej produkcji, to gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości.

A gdy tylko będziemy wiedzieć kiedy premiera Nieobecni 3, to niezwłocznie o tym poinformujemy. Jeśli sezon 3 powstanie, to najpierw data premiery dotyczyć będzie platformy Player.

Obsada

W sezonie 2 serialu Nieobecni na ekranie pojawili się ponownie m.in. Danuta Stenka, Justyna Wasilewska, Piotr Głowacki oraz gościnnie Zbigniew Stryj, do których w premierowych odcinkach dołączą m.in.: Karolina Gruszka, Eliza Rycembel, Cezary Łukaszewicz, Krzysztof Zawadzki, Kazik Mazur, Marcin Czarnik, Magdalena Czerwińska, Maciej Mikołajczyk, Konrad Eleryk, Marcin Januszkiewicz, Aleksy Komorowski i inni.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo