Niewierność ile odcinków, streszczenia, ostatni odcinek VOD

Niewierność to mini serial emitowany w telewizji TVP 2 o godzinie 22:50. Ile ma odcinków? Zobacz streszczenia oraz informacje gdzie oglądac odcinki VOD.

Serial Niewierność kiedy leci?

Telewizja TVP 2 przyzwyczaiła już, że w późnych godzinach wieczornych emituje seriale składające się maksymalnie z kilkunastu odcinków. W marcu można oglądać serial „Niewierność”. Odcinki emitowane są od poniedziałku do czwartku o godzinie 23:05. Każdy z nich trwa ok. 50 minut.

We wtorek 22 marca premiera Niewierność odc. 10. W kolejnych dniach emisja odcinków 11 i 12.

Niewierność ile odcinków?

Ile odcinków ma Niewierność? W telewizji TVP 2 można obejrzeć 12 odcinków. Są to łącznie dwa sezony. We Francji serial emitowany był od 2019 i 2020 roku, a każdy sezon składał się z sześciu odcinków. Wszystkie odcinki można obejrzeć na VOD TVP PL. To świetna okazja, aby obejrzeć powtórki, gdy przegapimy ostatni odcinek.

,

Niewierność streszczenia odcinków

Niewierność odc. 9 streszczenie

Emmie wydaje się, że Gabriel coś przed nią ukrywa. W odwecie zgadza się na wspólny lunch z jednym ze swoich pacjentów, Valentinem. Zauroczony lekarką mężczyzna, licząc na głębszą relację, ostatecznie rozczarowuje się. Luigi postanawia skończyć z nielegalnym handlem. Najpierw jednak zamierza sprzedać towar, który zdążył już kupić. Kiedy dowiaduje się o tym jego dziewczyna, zrywa z nim. Nastolatek spędza noc u swojego ojca.

Niewierność odc. 10 streszczenie

Emma zabiera Luigiego na cmentarz. Pokazuje synowi groby rodziców, którzy zaginęli, gdy była jeszcze dzieckiem. Niespodziewanie spotyka tam Matteo w towarzystwie Juliette. Rodzina postanawia spędzić razem czas. Mężczyzna robi, co może, by odzyskać Emmę. Kobieta pozostaje wobec niego jednak obojętna. Lekarka wraz z Gabrielem wybiera się na przyjęcie urodzinowe Gwen. Solenizantka przedstawia parze swojego nowego chłopaka, Erica, który okazuje się być bratem kochanka Emmy. Gabriel w trakcie zabawy wydaje się zdenerwowany i wkrótce opuszcza imprezę.

Niewierność odc. 11 streszczenie

Emma dowiaduje się o dodatkowej pracy Gabriela jako mężczyzny do towarzystwa. Kobieta postanawia za pośrednictwem strony internetowej umówić się z nim na randkę. Kiedy dochodzi do ich spotkania, Gabriel czuje się upokorzony i odchodzi. Luigi martwi się o swojego ojca. Chłopak postanawia poprosić Emmę o pomoc. Kobieta odkrywa, że Candice odeszła od jej byłego męża i zostawiła go samego razem z córeczką. Matteo nie ma pracy i jest bliski utraty mieszkania. Zmartwiona lekarka oferuje jemu oraz Julitte wprowadzenie się do niej i Luigiego. Rodzina znów jest razem i szybko wraca do starych nawyków. Emma i Matteo na nowo zbliżają się do siebie.

Niewierność odc. 12 streszczenie

W trakcie pogrzebu Candice Rodolphe dowiaduje się, że Luigi sprzedał zmarłej kobiecie leki, które doprowadziły do jej śmierci. Mattéo zaprzecza temu i broni swojego syna. Nastolatek jednak przyznaje się do winy. Zszokowany ojciec chłopaka chce, aby Luigi powiedział policji prawdę i zmierzył się z konsekwencjami swoich czynów. Tymczasem Emma zamierza za wszelką cenę uratować syna, nawet jeśli oznacza to kłamstwo. Dręczony poczuciem winy nastolatek próbuje przedawkować leki i prawie umiera.

FAQ

  • Ile odcinków ma serial Niewierność?

Do tej pory ukazały się dwa sezony. Każdy z nich miał 6 odcinków. TVP 2 wyemituje wszystkie.

  • Gdzie znaleźć streszczenia odcinków?

Streszczenia wszystkich odcinków prezentujemy w serwisie rodzicielskieinspiracje.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo