Nocny Agent sezon 2 data premiery. Kiedy ukaże się na Netflixie?

Nocny Agent sezon 2 kiedy? Data premiery nie jest jeszcze znana, ale oficjalnie ogłoszono już zamówienie nowych odcinków, a showrunner zapowiada premierę na 2024 rok. O czym opowiada serial?

Serial Nocny Agent – najnowszy hit Netflixa

Sezon 1 serialu Nocny Agent ukazał się w marcu i bardzo szybko wskoczył na czołówkę rankingu najpopularniejszych seriali. O czym opowiada? Głównym bohaterem jest detektyw John Smith. Podczas monitorowania linii alarmowej czujny agent FBI odbiera telefon, który wciąga go w śmiertelnie niebezpieczny spisek z udziałem szpiega działającego w Białym Domu.

Akcja serialu „Nocny Agent” toczy się w ciemnych i niebezpiecznych uliczkach miasta, gdzie nic nie jest takie, jakie się wydaje. W każdym odcinku detektywi muszą zmierzyć się z innym przestępstwem i rozwiązać zagadkę, która staje się coraz bardziej skomplikowana wraz z upływem czasu. „Nocny Agent” to połączenie doskonałej akcji, zawiłych intryg oraz zaskakujących zwrotów akcji, które trzymają widzów w napięciu do samego końca.

Nocny Agent sezon 2 kiedy data premiery?

Widzowie, którzy obejrzeli pierwsze odcinki nie musieli się długo zastanawiać nad tym czy powstanie Nocny Agent sezon 2. Bardzo szybko zamówiono nowe odcinki. Kiedy się ukażą? Tego jeszcze nie wiadomo. Data premiery będzie miała miejsce w 2024 roku.

Zobacz również: Kiedy premiera The Boys sezon 4?

Showrunner serialu, Peter Johnson, zapowiedział, że w sezonie 2 zobaczymy jeszcze więcej intryg i zagadek, a detektywi będą musieli zmierzyć się z jeszcze bardziej skomplikowanymi sprawami. Pojawią się nowe postacie, które wprowadzą wiele emocji i będą miały kluczowe znaczenie dla rozwoju fabuły. Johnson obiecał również, że w sezonie 2 odkryjemy więcej tajemnic z przeszłości bohaterów, co pozwoli nam lepiej zrozumieć ich motywacje i decyzje. Zapowiada się więc, że Nocny Agent sezon 2 będzie jeszcze bardziej wciągający i trzymający w napięciu.

Oglądaj serial na Netflixie

Jeśli jeszcze nie obejrzeliście sezonu 1, to serial Nocny Agent online można oglądać na Netflixie. Odcinki można znaleźć również na CDA. Sezon 1 składa się z 10 odcinków. Każdy z nich trwa około 45 minut.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo