Odwilż sezon 2. Kiedy data premiery?

Odwilż sezon 2 data premiery. Sprawdź kiedy nowe odcinki pojawią się na platformie streamingowej HBO MAX i w telewizji TVN. Co wiemy o drugim sezonie?

Serial Odwilż na HBO MAX

Serial „Odwilż” to polski kryminał, którego akcja rozgrywa się w Szczecinie. Opowiada o aspirant Katarzynie Zawieja, która wraz z partnerem, aspirantem Krzysztofem Trepą, prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa Magdy Kosińskiej i zaginięcia jej nowonarodzonego dziecka. Jednocześnie Zawieja próbuje odkryć przyczynę śmierci swojego męża.

Odwilż na filmweb ma ocenę 6,5. Wiosną 2024 roku serial trafił również do biblioteki Playera oraz telewizji TVN, co znów zwiększyło zainteresowanie kolejnymi odcinkami. Sporo osób czeka na drugi sezon. Czy się ukaże?

Odwilż sezon 2 kiedy data premiery?

Pierwszy sezon składał się z sześciu odcinków. Ich premiera miała miejsce w 2022 roku. Wiadomo już, że powstanie Odwilż sezon 2. Data premiery zapowiedziana jest na 2024 rok, najprawdopodobniej na przełomie pierwszego i drugiego kwartału. Zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczęły się już ponad rok temu.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu, to warto zajrzeć na HBO MAX lub Player, aby obejrzeć wszystkie odcinki i oczekiwać na sezon 2.

Odwilż sezon 2 TVN z pewnością się pojawi, ale najpierw będzie można go obejrzeć na HBO Max i Playerze.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo