Odznaki i medale do przedszkola do druku

Odznaki i medale przedszkolaka do wydruku za darmo. Możesz wybrać dwie opcje: „Odznaka Wesołego Przedszkolaka” lub „Medal Dzielnego Przedszkolaka”. Pliki PDF do druku zawierają szablony w dwóch rozmiarach 10×10 cm i 6×6 cm.

Odznaki i medale w przedszkolu z pewnością przydadzą się każdej nauczycielce i dziecku. Taki upominek pozwoli z dumą podchodzić do roli przedszkolaka. Zachęcamy do pobierania naszych szablonów w plikach PDF do druku.

Zobacz również: „Dzieci z różnych stron świata” – karty pracy

Polecamy również

-30% Cyfry do druku (karty pracy)
7,00 10,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Wiosenne karty pracy
7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-28% 200 kart do nauki czytania sylabami
10,00 14,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-33% 10 gier "Ja mam, kto ma?"
10,00 15,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

„Odznaka Wesołego Przedszkolaka” i „Medal Dzielnego Przedszkolaka” można pobrać za darmo, wydrukować i wykorzystać w przedszkolu lub w przypadku rodziców obdarować nim swoje dziecko. To idealny prezent na nowy rok szkolny.

Pobierz odznaki i medale do druku

Zarówno „Odznaka Wesołego Przedszkolaka”, jak i „Medal Dzielnego Przedszkolaka” przygotowane zostały w dwóch rozmiarach: 10×10 cm i 6x6cm. W medalu przedszkolaka tekst został nieco obniżony, aby można było przygotować dziurkę na sznurek do zawieszenia medalu na szyi przedszkolaka.

Zanim pobierzesz medale i odznaki zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 32 zł otrzymasz: zestaw 35 stron kart pracy „Owocowe Lato”, zestaw 45 stron kart pracy „Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie

Wybierz plik do wydruku:

Odznaka Wesołego Przedszkolaka do wydruku

Pobierz plik PDF

Medal Dzielnego Przedszkolaka do Wydruku

Pobierz plik PDF

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general