Opaska misia na głowę. Szablon do druku [Dzień Pluszowego Misia]

Opaska misia na głowę to doskonały pomysł, aby urozmaicić scenariusz zajęć na Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu. Przygotowaliśmy cztery szablony do druku.

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

Dzień Pluszowego Misia obchodzi się 25 listopada. W przedszkolu scenariusz zajęć może być bardzo zróżnicowany. Tradycyjnie już staramy się przygotować materiały do pobrania i do druku. Cztery darmowe szablony opasek misia na głowę do druku można pobrać poniżej.

Zachęcamy również do zakupu Wielkiego Zestawu Pomocy Dydaktycznych w promocyjnej cenie. Kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.

Opaski misia na głowę

POBIERZ RÓWNIEŻ: Darmowe karty pracy na Dzień Pluszowego Misia

Opaski misia na głowę do druku składają się z dwóch stron na każdy szablon. Na pierwszej stronie znajduje się twarz misia oraz część opaski. Druga strona to dwa paski opaski, które należy wyciąć i połączyć z pierwszą częścią. Długość zależy od wielkości głowy osoby dla którego przygotowywana jest opaska.

Pobierz również: Szablon i kolorowanka misia do druku

Oto cztery szablony opasek misia do druku.

Opaski misia – szablony do druku

W weekend na RodzicielskieInspiracje.pl pojawią się jeszcze karty pracy na Dzień Pluszowego Misia. Aby nie przegapić zaglądaj do nas regularnie, polub nasz fanpage i dołącz do grupy “Pomoce dydaktyczne i karty pracy“.

Pobierz “Opaski Misia” Opaski-Misia.pdf – Pobrano 31595 razy – 640 KB

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.