Owady – gra memory i dopasuj cienie w dużej wersji (PDF A4)

Owady – gra memory oraz karty pracy z dopasowywaniem cieni w dużej wersji do pobrania za darmo. Przygotowaliśmy dwa zestawy pomocy dydaktycznych o tematyce owadów, które świetnie sprawdzą się w przedszkolu.

Mieszkańcy Łąki rozszerzony zestaw

5 zł
PDF do druku
Rozszerzony zestaw Mieszkańcy Łąki. Zawiera 38 stron z kartami pracy, karty klamerkowe oraz gratis gry Memory i Dopasuj Cienie w wersji XXL.

Dzięki temu iż karta w grze memo ma rozmiar 20 x 14 cm, łatwiej będzie pracować z całą grupą. Podobnie jest z cieniami, gdzie jeden owad zajmuje całą stronę A4. Obie pomoce dydaktyczne świetnie sprawdzą się również jako karty pokazowe.

Zobacz również: Zestaw łamigłówek do druku. Ponad 100 stron kodowania, labiryntów, sudoku itp. za 5 zł

Memo do druku – owady

Gra memory cieszy się dużą popularnością. W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz wiele różnych zestawów gry do druku (kliknij tutaj). Większość jest jednak mniejszych rozmiarów. Aby łatwiej grało się w więcej osób, warto zadbać o to, aby karty były większe. Z tego powodu przygotowaliśmy grę memo z owadami w wersji XL.

,

Na jednej stronie A4 znajduje się jedna para, co oznacza, że pojedyncza plansza ma wymiar ok. 20 x 14 cm. Po wydruku warto zalaminować kartki, aby były sztywniejsze i bardziej trwałe.

POBIERZ RÓWNIEŻ: Mieszkańcy łąki – darmowe karty pracy

Gra memory z owadami składa się z 25 par. Poniżej znajduje się przycisk do pobrania pliku PDF za darmo.

Pobierz “Owady - memo XL”

memo-owady-xxl-rodzicielskieinspiracjepl.pdf – Pobrano 4587 razy – 1,50 MB

Owady dopasuj cienie

Świetnym zadaniem dla dziecka jest dopasowywanie cieni. Ostatnio udostępniliśmy zestaw z mieszkańcami łąki zawierający 4 kart pracy do druku. Teraz prezentujemy dopasowywanie cieni w wersji XL.

W przygotowanym zestawie znajduje się sześć owadów oraz sześć odpowiadających im cieni. Łącznie to 12 stron A4 do druku.

Tak duży rozmiar obrazków sprawi, że będzie on doskonały w zajęciach z większą grupą dzieci.

Owady dopasuj cienie

Pobierz “Owady - cienie XL”

owady-cienie-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 3293 razy – 923,68 KB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo