Pączek do druku. Szablon, kolorowanka, rysunek w PDF

Pączek do druku. Przygotowaliśmy kolorowanki, rysunki i szablony gwiazdki do wydruku. Świetnie sprawdzą się jako kolorowanka, ale można je również wykorzystać jako gwiazdki do wycięcia, pokolorowania i stworzenia dekoracji.

Pączki lub donuty do przepyszna przekąska, której ciężko się oprzeć. Największą popularnością cieszą się w Tłusty Czwartek. Przygotowaliśmy szablony pączka do druku, które świetnie sprawdzą się jako dekoracje, kolorowanki, podstawa pracy plastycznej lub najzwyklejszy rysunek.

Dodatkowy zestaw na Tłusty Czwartek

5 zł
PDF DO DRUKU
30 stron z kartami pracy o zróżnicowanym poziomie.

Poniżej prezentujemy darmowe szablony pączków do druku. Można je pobrać i wydrukować pojedynczo, a na dole znajduje się plik PDF do pobrania, który zawiera kontury każdego przygotowanego pączka.

Na rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz również darmowe karty pracy na Tłusty Czwartek. To aż 32 strony do wydrukowania za darmo.

,

Pączki kolorowanki do druku. Szablony w PDF

Poniżej znajdziesz plik PDF zawierający wszystkie powyższe szablony pączka do druku. Jest to format A4, ale jeśli potrzebujesz mniejszy, to sugerujemy zmianę ustawień wydruku i wydrukować np. 4 lub 8 stron na jednej kartce, dzięki czemu uzyskasz mniejsze pączki, które wtedy sprawdzą się znakomicie nie tylko jako kolorowanka, ale dekoracja, która ozdobi Twój rysunek lub salę czy pokój.

Każda grafika dostępna jest za darmo do pobrania i wydruku. Poniżej możesz pobrać PDF, a potem pozostaje Ci już jedynie stworzenie śnieżynki z papieru.

Pobierz szablony pączków w PDF

Pobierz “Pączki do druku”

paczki-do-druku.pdf – Pobrano 2158 razy – 136,17 KB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo