Papiery na szczęście odc. 143, 144 streszczenie. Odcinki online za darmo, powtórki, ile odcinków ma serial?

Papiery na szczęście streszczenia odcinków. Kiedy leci serial w TV, gdzie obejrzeć powtórki i serial online za darmo?

Papiery na szczęście odcinki. Kiedy leci w TV?

Serial Papiery na szczęście można oglądać w telewizji TVN 7. Zastąpił on tam niezwykle popularną produkcję, jaką niewątpliwie była Zakochani po uszy. Zresztą za nowy serial odpowiedzialne są te same osoby.

Odcinki Papiery na szczęście można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w Siódemce. Ile odcinków ma serial? Kiedy ostatni odcinek? Początkowo pojawiły się informacje, że całość składa się z 62 części, ale już dzisiaj wiadomo, że na pewno powstało ponad 100 odcinków, a ich liczba może rosnąć.

26 maja można obejrzeć Papiery na szczęście 143 i będzie to ostatni odcinek. Co przyniesie finał? Czy będzie nowy sezon i kolejne odcinki? Tego na razie nie wiadomo. Serial cieszył się dużą popularnością i możliwe, że jesienią 2022 pojawią się nowe odcinki 144, 145 itd.

Serial Papiery na szczęście online. Gdzie oglądać całe odcinki za darmo?

Nie każdy może oglądać serial wieczorami w TVN 7 i szuka alternatywy w postacie emisji Papiery na szczęście online. Czy da się oglądać serial za darmo? Legalne źródła niestety nie są dostępne.

W porze emisji serialu można posiłkować się opcją TVN 7 live stream. Telewizję na żywo w internecie można oglądać na platformie Player i WP Pilot. Nie są to jednak darmowe usługi.

Wszystkie odcinki Papiery na szczęście online trafiają na platformę VOD TVN, czyli Player. Warto więc zastanowić się nad wykupieniem najtańszego pakietu, którego cena wynosi obecnie 8 zł na miesiąc, ale daje on możliwość oglądania wielu seriali i programów, jak choćby Na Wspólnej, i innych emitowanych w TVN, TVN 7, TTV i innych kanałach grupy Discovery.

Co ważne: całe odcinki Papiery na szczęście i innych seriali na Player dostępne są jeszcze przed premierą w TV.

Powtórki serialu

Papiery na szczęście powtórki dostępne są nie tylko w internecie, ale również w telewizji TVN 7. Ostatni odcinek leci następnego dnia o godzinie 7:30. Jeśli przegapiliście więc dzisiejszy odcinek, to wciąż możecie nadrobić zaległości online lub w TV za darmo. Warto również przeczytać streszczenia odcinków. Zarówno tych wyemitowanych, jak i następnych, bo ciekawość często sprawia, że chcemy dowiedzieć się co wydarzy się w serialu.

Streszczenia odcinków

Poniżej prezentujemy streszczenia serialu Papiery na Szczęście.

Papiery na szczęście 141 streszczenie

Alicja jest załamana, nie wie, gdzie razem z Olą zamieszkają, i z czego będą żyć, jeśli Henryk obierze im firmę. Adam zapewnia ją, że nie pozwoli na to dziadkowi. Jadwiga zabiera Mateusza na badania DNA. Alicja dowiaduje się, że to Jadwiga poinformowała Henryka o przekazaniu Mateuszowi udziałów. Jest na nią wściekła i nie chce jej znać. Sandra szantażuje Mateusza żądając od niego pieniędzy na spłatę kredytu, który wyłudziła jakiś czas temu przy pomocy dowodu osobistego Beatki – a teraz grunt pali jej się pod nogami. Mateusz jest wściekły, ale zgadza się jej pomóc. Julka szpieguje Ninę, żeby dowiedzieć się, co łączy ją z Adamem i pomóc w ten sposób Sergiuszowi. Marta bije się z myślami, czy powinna ufać Adamowi, ale gdy widzi go załamanego, zabiera go na sentymentalny spacer.

Papiery na szczęście 142 streszczenie

Adam również dostaje od Henryka nakaz opuszczenia mieszkania. Dodatkowo w biurze Kowalczyków pojawiają się ludzie Henryka, którzy wynoszą z niego dosłownie wszystko, co da się wynieść. Mateusz przynosi Sandrze część pieniędzy na spłatę jej kredytu, ale to tylko niewielka suma, więc Sandra wpada w furię. Między kochankami dochodzi do szarpaniny, a Sandra niefortunnie rozbija głowę… Mateusz ucieka w szoku z miejsca zdarzenia.

Papiery na szczęście 143 streszczenie

Kowalczykowie są w szoku po zatrzymaniu Mateusza i starają się mu pomóc, nie wierzą w jego winę do momentu, gdy kompletnie rozbity chłopak sam przyznaje się, że to on zabił Sandrę. Tymczasem Jadwiga otrzymuje wynik badania DNA…Henryk idzie do Mateusza do aresztu, mówi mu o wyniku testu DNA i proponuje układ – uchroni go od więzienia pod warunkiem, że ten odda mu swoje udziały w firmie, które dostał od Alicji. Adam w końcu zbiera się na odwagę i wyznaje Marcie skrywaną prawdę.

Papiery na szczęście 144 streszczenie

Odcinek 143 to finał serialu i na Papiery na Szczęśćie 144 nie ma co liczyć w najbliższym czasie. Czy będzie sezon 2? Być może już jesienią 2022.

Ile odcinków ma serial?

O czym opowiada fabuła serialu? Papiery na szczęście opowiadają historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama.

Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż.

Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? Na te pytania widzowie poznają odpowiedź już jesienią!

W rolach głównych występują Adriana Kalska (jako Marta), Jakub Sasak (jako Adam) i Mateusz Kmiecik (jako Kris).

Serialowi Papiery na Szczęście towarzyszy piosenka, którą nagrała Lanberry, a jej tytuł to „Plan Awaryjny”.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general