Papiery na szczęście odc. 210, 211 streszczenie. Odcinki online za darmo, powtórki, ile odcinków ma serial?

Papiery na szczęście streszczenia odcinków. Kiedy leci serial w TV, gdzie obejrzeć powtórki i serial online za darmo?

Papiery na szczęście odcinki. Kiedy leci w TV?

Serial Papiery na szczęście można oglądać w telewizji TVN 7. Zastąpił on tam niezwykle popularną produkcję, jaką niewątpliwie była Zakochani po uszy. Zresztą za nowy serial odpowiedzialne są te same osoby.

Odcinki Papiery na szczęście można oglądać obecnie w poniedziałki i wtorki o godzinie 18:30 w Siódemce. Ile odcinków ma serial? Kiedy ostatni odcinek? Tego dokładnie nie wiadomo. Na początku 2023 roku ruszył nowy sezon od odcinka 203.

30 stycznia można obejrzeć Papiery na szczęście odcinek 210. W kolejnych dniach emisja odc. 211, 212

Serial Papiery na szczęście online. Gdzie oglądać całe odcinki za darmo?

Nie każdy może oglądać serial wieczorami w TVN 7 i szuka alternatywy w postacie emisji Papiery na szczęście online. Czy da się oglądać serial za darmo? Legalne źródła niestety nie są dostępne.

W porze emisji serialu można posiłkować się opcją TVN 7 live stream. Telewizję na żywo w internecie można oglądać na platformie Player i WP Pilot. Nie są to jednak darmowe usługi.

Wszystkie odcinki Papiery na szczęście online trafiają na platformę VOD TVN, czyli Player. Warto więc zastanowić się nad wykupieniem najtańszego pakietu, którego cena wynosi obecnie 8 zł na miesiąc, ale daje on możliwość oglądania wielu seriali i programów, jak choćby Na Wspólnej, i innych emitowanych w TVN, TVN 7, TTV i innych kanałach grupy Discovery.

Co ważne: całe odcinki Papiery na szczęście i innych seriali na Player dostępne są jeszcze przed premierą w TV.

Powtórki serialu

Papiery na szczęście powtórki dostępne są nie tylko w internecie, ale również w telewizji TVN 7. Dwa odcinki z danego tygodnia lecą w piątki od 16:55. Jeśli przegapiliście więc ostatni lub dzisiejszy odcinek, to wciąż możecie nadrobić zaległości online lub w TV za darmo. Warto również przeczytać streszczenia odcinków. Zarówno tych wyemitowanych, jak i następnych, bo ciekawość często sprawia, że chcemy dowiedzieć się co wydarzy się w serialu.

Streszczenia odcinków

Poniżej prezentujemy streszczenia serialu Papiery na Szczęście.

Papiery na szczęście 208

Julia i Konrad liczą na szybkie i duże pieniądze z szantażu i obmyślają plan ich zdobycia. Kazimierz rozmawia o szantażu z Pauliną, jednak kobieta zabrania mu zgłaszania sprawy policji. Załamany Kazimierz upija się w Paryskiej, gdzie zastają go Magda i Kamil. Kownacki zwierza się Kamilowi ze swoich kłopotów. Tymczasem Beatka musi opanować emocje związane z pojawieniem się Patryka i prosi o pomoc Agatę. Czuje, że Patryk wciąż jej się podoba. Za radą Agaty postanawia zorganizować romantyczny wieczór ze Staszkiem, jednak nie wszystko układa się po myśli Beatki. Staszek zauważa wiadomość od Patryka w telefonie ukochanej. Beatka okłamuje Staszka, że Patryk jest jej kolegą sprzed lat.

Papiery na szczęście odc. 209 streszczenie

Julka ma nóż na gardle, Henryk żąda od niej pieniędzy za lokal, a ekipa remontowa zapłaty. Za namową Konrada bierze chwilówkę, którą wydaje Konrad. Julka jest wściekła na beztroskę chłopaka. Magda i Konrad zaczynają podejrzewać, że za szantażem Kownackiego stoi jego syn i była narzeczona Kamila… Wahają się, czy ostrzec Kazimierza. Tymczasem Kownacki, po rozmowie z Alicją, postanawia jednak zgłosić sprawę policji. Staszek jest zazdrosny o Patryka i nie do końca wierzy w zapewnienia Beatki. Wandzia przypadkiem spotyka Patryka i żąda, by trzymał się z daleka od jej przyjaciółki. Nieoczekiwanie Beatka odwiedza byłego chłopaka. Kamil i Magda planują romantyczny weekend we dwoje.

Papiery na szczęście 210

Kamil rozpoczyna pracę w szpitalu, w którym pracuje również Dawid. Nieoczekiwanie spotyka tam Julkę z Konradem, którzy przyjechali na SOR po tym, jak Konrad uszkodził sobie rękę. Obydwoje z Julką są zdenerwowani, bo tego dnia mają odebrać pieniądze z szantażu. Tymczasem policja przygotowuje akcję przekazania pieniędzy szantażystom. Kamil mówi Julce i Konradowi wprost, że podejrzewa ich o szantażowanie Kownackiego. Parze grunt pali się pod nogami. Magda jest pochłonięta poszukiwaniem miejsca na wyjazd z Kamilem i nie dostrzega, że Pati potrzebuje jej pomocy. Dziewczyna ma poważny problem.

Papiery na szczęście 211 streszczenie

Julka wyrzuciła Konrada z mieszkania i wysłała anonimowo Kownackiemu wiadomość o tym, że szantaż był głupim żartem. Konrad został na lodzie, nie ma gdzie się zatrzymać, nie ma pieniędzy i pracy. Tymczasem Beatka czuje ulgę po tym, jak skończyła znajomość z Patrykiem. Kiedy odwiedza ją Paulina, Beatka prosi matkę, by nie wspominała o Patryku przy Staszku. Jednak Paulina celowo wyjawia przy Staszku, że Patryk tak naprawdę był chłopakiem jej córki… Nieoczekiwanie w mieszkaniu Magdy i jej przyjaciółek pojawia się Rafał. Chłopak liczy na coś więcej ze strony Patrycji, ale dziewczyna traktuje go chłodno. Wkrótce Rafał wyznaje Pati, że zakochał się w niej…

Ile odcinków ma serial?

O czym opowiada fabuła serialu? Papiery na szczęście opowiadają historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama.

Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż.

Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? Na te pytania widzowie poznają odpowiedź już jesienią!

W rolach głównych występują Adriana Kalska (jako Marta), Jakub Sasak (jako Adam) i Mateusz Kmiecik (jako Kris).

Serialowi Papiery na Szczęście towarzyszy piosenka, którą nagrała Lanberry, a jej tytuł to „Plan Awaryjny”.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo