Papiery na szczęście streszczenia. Odcinki online za darmo, powtórki, ile odcinków ma serial?

Papiery na szczęście streszczenia odcinków. Kiedy leci serial w TV, gdzie obejrzeć powtórki i serial online za darmo?

Papiery na szczęście odcinki. Kiedy leci w TV?

Serial Papiery na szczęście można oglądać w telewizji TVN 7. Zastąpił on tam niezwykle popularną produkcję, jaką niewątpliwie była Zakochani po uszy. Zresztą za nowy serial odpowiedzialne są te same osoby.

Odcinki Papiery na szczęście można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w Siódemce.

W najbliższych dniach można obejrzeć Papiery na szczęście odcinek 28, 29, 30, 31, 32.

Serial Papiery na szczęście online. Gdzie oglądać całe odcinki za darmo?

Nie każdy może oglądać serial wieczorami w TVN 7 i szuka alternatywy w postacie emisji Papiery na szczęście online. Czy da się oglądać serial za darmo? Legalne źródła niestety nie są dostępne.

W porze emisji serialu można posiłkować się opcją TVN 7 live stream. Telewizję na żywo w internecie można oglądać na platformie Player i WP Pilot. Nie są to jednak darmowe usługi.

Wszystkie odcinki Papiery na szczęście online trafiają na platformę VOD TVN, czyli Player. Warto więc zastanowić się nad wykupieniem najtańszego pakietu, którego cena wynosi obecnie 8 zł na miesiąc, ale daje on możliwość oglądania wielu seriali i programów, jak choćby Na Wspólnej, i innych emitowanych w TVN, TVN 7, TTV i innych kanałach grupy Discovery.

OGLĄDAJ SERIAL NA PLAYER.PL

Co ważne: całe odcinki Papiery na szczęście i innych seriali na Player dostępne są jeszcze przed premierą w TV.

Powtórki serialu

Papiery na szczęście powtórki dostępne są nie tylko w internecie, ale również w telewizji TVN 7. Ostatni odcinek leci następnego dnia o godzinie 7:30. Jeśli przegapiliście więc dzisiejszy odcinek, to wciąż możecie nadrobić zaległości online lub w TV za darmo. Warto również przeczytać streszczenia odcinków. Zarówno tych wyemitowanych, jak i następnych, bo ciekawość często sprawia, że chcemy dowiedzieć się co wydarzy się w serialu.

Streszczenia odcinków

Poniżej prezentujemy streszczenia serialu Papiery na Szczęście.

Papiery na szczęście odcinek 27 streszczenie

Marysia wróciła do domu, jest roztrzęsiona. Adam próbuje skontaktować się z Martą i dowiedzieć, czy wszystko u nich dobrze. Kiedy Marta nie daje znaku życia, Adam pojawia się w zakładzie fryzjerskim i koniecznie chce się z nią spotkać. Tymczasem Marta boi się, że Adam ją zdemaskuje.

Postanawia z nim porozmawiać.  Adam zabiera Martę na spacer, jest między nimi zauroczenie, którego nie potrafią ukryć… W okolicach Wawelu przytrafia im się niecodzienne zdarzenie,  pewna dziewczyna w sukni ślubnej prosi ich o pomoc… Marta i Adam pomagają uciekającej pannie młodej. Dochodzi między nimi do pocałunku.

Papiery na szczęście odcinek 28 streszczenie

Sandra zamierza oddać część długu Grubemu. Wkrótce jednak dowiaduje się, że gangster został zatrzymany przez policję po napaści na Krisa. Tymczasem Marta przyznaje się dziewczynom do pocałunku z Adamem. Ma mętlik w głowie. Prosi Adama, aby zapomniał o tym, co wydarzyło się między nimi. Jednak Adam nie zamierza się poddać. Wera ostrzega Martę… Alicja wraca z Olą do Krakowa. Nastolatka odkrywa, kim naprawdę jest Marysia i jej rodzina. Alicja zaprasza Sandrę na kolację. Marta dowiaduje się, że Kris leży w szpitalu, a policja postawiła mu zarzut posiadania narkotyków. Marysia wciąż przeżywa spotkanie z ojcem. Marta prosi Grzegorza o fałszywe dokumenty dla dzieci.

Papiery na szczęście odcinek 29 streszczenie

Sandra widzi, że Adam nie potrafi przestać myśleć o Marcie. Nie może się z tym pogodzić. Na domiar złego w firmie zostaje zatrudniona Beatka, której Henryk zaoferował wolne miejsce. Chce, by dziewczyna była bliżej Adama, z którym weszła w spółkę. Wnuk nie kryje niezadowolenia. Podczas szczerej rozmowy Adam uświadamia Sandrze, że zarówno z nią, jak i z Beatką nic go nie łączy. Wściekła dziewczyna zamierza pozbyć się Nataszy. Sama staje się obiektem szantażu Filipa.

Papiery na szczęście odcinek 30 streszczenie

Alicja zaprasza Sandrę na kolację. Dziewczynie nie podoba się, że zauroczony Nataszą Adam nie zwraca na nią w ogóle uwagi. Postanawia wrobić służącą w kradzież biżuterii. Po kolacji Ola podąża za Martą do mieszkania fryzjerek. Wyznaje w końcu kobiecie, że zna całą prawdę o niej i jej rodzinie i że musi porozmawiać z Marysią. Marta obawia się, że to oznacza konieczność ucieczki z miasta. Sandra spotyka się na seks z Filipem. Tymczasem Mati znajduje w jej rzeczach sporą sumę pieniędzy.

Ile odcinków ma serial?

Odcinek 1 serialu Papiery na szczęście wyemitowany został na początku września 2021 roku. Każdy z nich trwa niespełna 25 minut. Ile odcinków mają Papiery na szczęście ? Sezon 1 składa się z 62 części. Jak na razie serial przyjął się dość dobrze i można się spodziewać jego kontynuacji.

O czym opowiada fabuła serialu? Papiery na szczęście opowiadają historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama.

Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż.

Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? Na te pytania widzowie poznają odpowiedź już jesienią!

W rolach głównych występują Adriana Kalska (jako Marta), Jakub Sasak (jako Adam) i Mateusz Kmiecik (jako Kris).

Serialowi Papiery na Szczęście towarzyszy piosenka, którą nagrała Lanberry, a jej tytuł to “Plan Awaryjny”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.