Papiery na szczęście odc. 163, 164, 165 streszczenie. Odcinki online za darmo, powtórki, ile odcinków ma serial?

Papiery na szczęście streszczenia odcinków. Kiedy leci serial w TV, gdzie obejrzeć powtórki i serial online za darmo?

Papiery na szczęście odcinki. Kiedy leci w TV?

Serial Papiery na szczęście można oglądać w telewizji TVN 7. Zastąpił on tam niezwykle popularną produkcję, jaką niewątpliwie była Zakochani po uszy. Zresztą za nowy serial odpowiedzialne są te same osoby.

Odcinki Papiery na szczęście można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w Siódemce. Ile odcinków ma serial? Kiedy ostatni odcinek? Tego dokładnie nie wiadomo. Do lata 2022 roku wyemitowany 143 odcinki, ale do jesiennej ramówki trafił nowy sezon, który rozpoczął się od odcinka 144.

W najbliższych dniach można obejrzeć Papiery na szczęście odcinek 163, 164, 165.

Serial Papiery na szczęście online. Gdzie oglądać całe odcinki za darmo?

Nie każdy może oglądać serial wieczorami w TVN 7 i szuka alternatywy w postacie emisji Papiery na szczęście online. Czy da się oglądać serial za darmo? Legalne źródła niestety nie są dostępne.

W porze emisji serialu można posiłkować się opcją TVN 7 live stream. Telewizję na żywo w internecie można oglądać na platformie Player i WP Pilot. Nie są to jednak darmowe usługi.

Wszystkie odcinki Papiery na szczęście online trafiają na platformę VOD TVN, czyli Player. Warto więc zastanowić się nad wykupieniem najtańszego pakietu, którego cena wynosi obecnie 8 zł na miesiąc, ale daje on możliwość oglądania wielu seriali i programów, jak choćby Na Wspólnej, i innych emitowanych w TVN, TVN 7, TTV i innych kanałach grupy Discovery.

Co ważne: całe odcinki Papiery na szczęście i innych seriali na Player dostępne są jeszcze przed premierą w TV.

Powtórki serialu

Papiery na szczęście powtórki dostępne są nie tylko w internecie, ale również w telewizji TVN 7. Ostatni odcinek leci następnego dnia o godzinie 7:30. Jeśli przegapiliście więc dzisiejszy odcinek, to wciąż możecie nadrobić zaległości online lub w TV za darmo. Warto również przeczytać streszczenia odcinków. Zarówno tych wyemitowanych, jak i następnych, bo ciekawość często sprawia, że chcemy dowiedzieć się co wydarzy się w serialu.

Streszczenia odcinków

Poniżej prezentujemy streszczenia serialu Papiery na Szczęście.

Papiery na szczęście 161

Tadeusz bardzo dużo czasu spędza w mieszkaniu Beatki i Staszka, co Staszkowi coraz bardziej doskwiera. Kiedy stara się zwrócić Beatce uwagę, ta opacznie rozumie, że Staszek uważa ją za rozrzutną. Postanawia pokazać mu, że potrafi żyć skromnie. Tymczasem Magda stara się zapomnieć o planie zemsty na Konradzie i znaleźć sobie zajęcie. Prosi o pomoc w szukaniu pracy Alicję, która stwierdza, że jej również przydałoby się zacząć zarabiać. Alicja zgłasza swoją kandydaturę na stanowisko recepcjonistki w klinice kardiologicznej. Magda natomiast zatrudnia się w kawiarni, w której pracuje też Natan – były kochanek Alicji. Wkrótce Alicja odwiedza Magdę w pracy i zastaje tam Natana

Papiery na szczęście 162

Adam orientuje się, że Nina okłamuje go w sprawie przeciągającego się remontu, ale uważa, że to urocze, że Nina nie chce się od niego wyprowadzić. Alicja rozpoczyna pracę i od razu wpada w oko właścicielowi kliniki – Kownackiemu. Adam natomiast ma spotkanie z potencjalnym inwestorem w sprawie Parku Technologicznego. Magda jest ciekawa relacji Alicji z Natanem. Postanawia zaprosić ich oraz Kamila do siebie na brydża.

Papiery na szczęście 163

Alicji nie spodobała się „pułapka” zastawiona przez Magdę i oburzona wychodzi z jej mieszkania. Natan nie zamierza jednak pozwolić Alicji zniknąć z jego życia… Magda zostaje z Kamilem, z którym miło spędza czas i któremu przyznaje się, że tak naprawdę tylko udawała lesbijkę przed Konradem, żeby ten dał jej spokój. Gdy Julka dowiaduje się o wizycie Kamila u Magdy, jest wściekła i zazdrosna. Adam z Niną postanawiają zamieszkać razem na stałe.

Papiery na szczęście 164

Marta nadal nie potrafi zapomnieć o Adamie. Nina i Adam odbywają kontrolną wizytę u lekarza, który zaleca Ninie, aby się oszczędzała. Adam jest tym przejęty, a Nina to bagatelizuje. Henryk odkrywa, że Filip oszukał go w sprawie salonu fryzjerskiego. Filip postanawia sam dopłacać podwyżkę czynszu za salon, czym wzrusza Oliwkę. Dziewczyna nie chce jednak na to pozwolić. Tymczasem Alicja z Natanem wybierają się na turniej brydża, gdzie spotykają Magdę z Kamilem. Julka jest wściekła i demaskuje przed Konradem kłamstwo dziewczyny.

Papiery na szczęście 165

Nina jest sfrustrowana, bo wszyscy dookoła pouczają ją, jak powinna zachowywać się w ciąży. Tymczasem Konrad przychodzi do Magdy i mówi, że wie o jej kłamstwie. Magda jest przekonana, że to Kamil powiedział Konradowi prawdę na jej temat. Oznajmia Kamilowi, że się na nim zawiodła i nie chce słuchać jego tłumaczeń. Sergiusz, który jest świadkiem tej dyskusji, uważa, że między Magdą i Kamilem „iskrzy”. Marysi nie podoba się, że Ola nie powiedziała jej wcześniej o zamiarze zmiany szkoły. Jest też zazdrosna o Hankę i niemiła w stosunku do Oli…

Ile odcinków ma serial?

O czym opowiada fabuła serialu? Papiery na szczęście opowiadają historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama.

Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż.

Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? Na te pytania widzowie poznają odpowiedź już jesienią!

W rolach głównych występują Adriana Kalska (jako Marta), Jakub Sasak (jako Adam) i Mateusz Kmiecik (jako Kris).

Serialowi Papiery na Szczęście towarzyszy piosenka, którą nagrała Lanberry, a jej tytuł to „Plan Awaryjny”.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general