Papiery na szczęście streszczenie. Odcinki online za darmo, powtórki, ile odcinków ma serial?

Papiery na szczęście streszczenia odcinków. Kiedy leci serial w TV, gdzie obejrzeć powtórki i serial online za darmo?

Papiery na szczęście odcinki. Kiedy leci w TV?

Serial Papiery na szczęście można oglądać w telewizji TVN 7. Zastąpił on tam niezwykle popularną produkcję, jaką niewątpliwie była Zakochani po uszy. Zresztą za nowy serial odpowiedzialne są te same osoby.

Odcinki Papiery na szczęście można oglądać obecnie w poniedziałki i wtorki o godzinie 18:30 w Siódemce. Ile odcinków ma serial? Kiedy ostatni odcinek? Tego dokładnie nie wiadomo. Na początku 2023 roku ruszył nowy sezon od odcinka 203.

29 maja można obejrzeć Papiery na szczęście odcinek 243. W kolejnych dniach emisja odc. 244, 245

Serial Papiery na szczęście online. Gdzie oglądać całe odcinki za darmo?

Nie każdy może oglądać serial wieczorami w TVN 7 i szuka alternatywy w postacie emisji Papiery na szczęście online. Czy da się oglądać serial za darmo? Legalne źródła niestety nie są dostępne.

W porze emisji serialu można posiłkować się opcją TVN 7 live stream. Telewizję na żywo w internecie można oglądać na platformie Player i WP Pilot. Nie są to jednak darmowe usługi.

Wszystkie odcinki Papiery na szczęście online trafiają na platformę VOD TVN, czyli Player. Warto więc zastanowić się nad wykupieniem najtańszego pakietu, którego cena wynosi obecnie 8 zł na miesiąc, ale daje on możliwość oglądania wielu seriali i programów, jak choćby Na Wspólnej, i innych emitowanych w TVN, TVN 7, TTV i innych kanałach grupy Discovery.

Co ważne: całe odcinki Papiery na szczęście i innych seriali na Player dostępne są jeszcze przed premierą w TV.

Powtórki serialu

Papiery na szczęście powtórki dostępne są nie tylko w internecie, ale również w telewizji TVN 7. Dwa odcinki z danego tygodnia lecą w piątki od 16:55. Jeśli przegapiliście więc ostatni lub dzisiejszy odcinek, to wciąż możecie nadrobić zaległości online lub w TV za darmo. Warto również przeczytać streszczenia odcinków. Zarówno tych wyemitowanych, jak i następnych, bo ciekawość często sprawia, że chcemy dowiedzieć się co wydarzy się w serialu.

Streszczenia odcinków

Poniżej prezentujemy streszczenia serialu Papiery na Szczęście.

Papiery na szczęście 244 streszczenie

Tego dnia Nina wraz z synkiem wychodzą ze szpitala, a Dawid odwozi ich do domu. Postanawia też zostać z nimi tak długo, jak Nina będzie go potrzebowała. Adam, który martwi się stanem mamy, nakłania ją do odwiedzenia Niny. Mimo początkowej niechęci Alicji, pomysł okazuje się bardzo trafiony. Adam wyznaje Alicji, że jest gotowy, by mieć swoje dziecko, jednak na razie nie miał okazji, by porozmawiać o tym z Martą. Tymczasem Marta pomaga Beatce urządzić jej butik i poznaje Patryka. Natomiast Julka znajduje okazję do zemsty na mecenasie Wicherku.

Papiery na szczęście 245 streszczenie

Marta przestrzega Beatkę przed Patrykiem, którego uważa za fałszywego człowieka. Sądzi, że Patryk nie jest z Beatką szczery. Tego dnia przyszłe panny młode, Renia i Marta, mają przymiarki sukien ślubnych. Jest z nimi Wera, która wpada na dość kontrowersyjny pomysł, jak pomóc Beatce i Staszkowi się pogodzić. Beatka jest zachwycona pomysłem przyjaciółki. Przypadek sprawia, że Beatka odkrywa podejrzane faktury w butiku i żąda, by Patryk natychmiast to wyjaśnił. Wkrótce Beatka zostaje porwana… Tymczasem Adam próbuje porozmawiać z Martą o dziecku. Tak bardzo chciałby zostać ojcem, że pyta nawet o zdanie wróżkę Adelę. Ku jego zaskoczeniu karty mówią, że na rozmowę o dziecku jest już jednak za późno.

Papiery na szczęście 246 streszczenie

Ile odcinków ma serial?

O czym opowiada fabuła serialu? Papiery na szczęście opowiadają historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama.

Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że Marta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż.

Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście? Czy pomimo przeciwności losu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość? Na te pytania widzowie poznają odpowiedź już jesienią!

W rolach głównych występują Adriana Kalska (jako Marta), Jakub Sasak (jako Adam) i Mateusz Kmiecik (jako Kris).

Serialowi Papiery na Szczęście towarzyszy piosenka, którą nagrała Lanberry, a jej tytuł to „Plan Awaryjny”.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo