Piast – Górnik transmisja i live stream. Gdzie oglądać?

Mecz Piast – Górnik transmisja w TV i online jako live stream. Gdzie obejrzeć mecz Ekstraklasy na żywo? Transmisję z derby Śląska przeprowadzi telewizja Canal+ Sport.

Gdzie obejrzeć transmisję z meczu Piast – Górnik?

To będą wielkie emocje dla fanów Piasta Gliwice i Górnika Zabrze. W piątkowy wieczór obie drużyny zmierzą się w derby Śląska.

Mecz Piast – Górnik na żywo odbędzie się w piątek 31 marca, o godzinie 20:30. Gdzie oglądać? Transmisja TV w Canal+ Sport. Komentatorami tego spotkania będą Marcin Rosłoń i Kamil Kosowski.

Piast – Górnik online na żywo. Oglądaj live stream z meczu ZAKSA – Perugia w internecie

Jeśli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Piast Gliwice – Górnik Zabrze, to telewizja Canal+ Sport online udostępnia live streaming. Mecze Ekstraklasy na żywo w internecie dostępne są na Canal+ Online. W naszym serwisie znajdziesz darmową relację live. To dobry sposób na śledzenie meczu PIast – Górnik online za darmo.

Derby Śląska to mecze wywołujące dodatkowe emocje wśród fanów obu drużyn. W tym spotkaniu stawka będzie bardzo duża, bo obie drużyny walczą o utrzymanie. Wyżej w tabeli Ekstraklasy jest obecnie Piast Gliwice, który zajmuje dziesiąte miejsce i ma 30 punktów. Górnik Zabrze jest piętnasty – tuż nad strefą spadkową – ale ma tylko dwa punkty mniej.

W rundzie jesiennej mecz Górnika Zabrze z Piastem Gliwice zakończył się remisem 3:3.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo