Pierwsza Miłość streszczenia 3345, 3346, 3347. Odcinki online za darmo

Pierwsza Miłość streszczenia i odcinki online za darmo. Oglądaj serial w TV lub na VOD. Prezentujemy również streszczenia odcinków 3345, 3346, 3347.

Pierwsza Miłość online za darmo

Serial Pierwsza Miłość w telewizji Polsat emitowany jest od 2004 roku. Ile ma odcinków? Do tej pory wyemitowano ponad trzy tysiące! Po wakacjach 2021 emisja serialu wznowiona pod koniec sierpnia.

Pierwsza Miłość 3345 premierę będzie miała w poniedziałek 17 stycznia. Serial oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w telewizji Polsat. W kolejnych dniach emisja odcinków 3346, 3347, 3348, 3349.

Ostatni odcinek jako powtórka w 2021 roku dostępny jest następnego dnia w TV4 o godzinie 9:00. Widzom, którzy przegapili odcinek udostępniamy streszczenia.

Serial Pierwsza Miłość online za darmo obejrzeć można zarówno jako live stream na WP Pilot (w porze emisji serialu w TV), a także w VOD. Wszystkie odcinki za darmo dostępne są na Polsat GO (dawniej IPLA TV).

Dzięki temu nie trzeba szukać odcinków na Youtube, Dailymotion czy CDA. Co ważne Piersza Miłość online za granicą na WP Pilot również jest dostępna. Mogą z niej za darmo korzystać internauci z Unii Europejskiej.

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków

Pierwsza Miłość 3344 streszczenie odcinka

Marta zaczyna się obawiać swojego pacjenta, Adama. Na kolejne spotkanie nie może dotrzeć jej partnerka, Ilona, kobieta musi więc spotkać się z chłopakiem sama. Janek szuka informacji na temat przestępcy w sieci. Wynikami swojego śledztwa dzieli się z Martą. Lucynka namawia Dorotę, aby powiedziała Arturowi o ciąży. Tomek i Jolka zastanawiają się, jak mogą się uwolnić od Remigiusza. Nastolatki nie radzą sobie w szkole. Kingę i Fabiana czeka konfrontację z nauczycielami dzieci. Marysia zauważa, że Kacper ma nietypowego pacjenta. Chłopak prosi jednak kobietę o dyskrecję w tej sprawie.

Pierwsza Miłość 3345 streszczenie odcinka

Kinga martwi się o Artura po jego rozstaniu z Dorotą, a opowieści Bartka o ich pobycie w górach tylko potwierdzają jej obawy.

Tomek z Jolką muszą odrobić praktyki w innym lokalu. Chłopak jest pewien, że będzie to „Barbarian”. Czeka go jednak spore zaskoczenie.

Magda spotyka się z Miłką i deklaruje, że jest gotowa, aby zawalczyć o rolę w filmie Iwa. Ten jednak używa kroków prawnych, żeby autorka nie przeszkadzała mu w realizacji jego wizji. Dziewczyna chce wyjaśnić mu kilka kwestii, których nie poruszyła przy ich pierwszym spotkaniu. Mikserowi wyraźnie nie podoba się wizja powrotu ukochanej do show-biznesu.

Anka cieszy się na nadchodzące zajęcia z taekwondo w ramach WF-u na uczelni. Nie sposób się na nie dostać, ale Julita zapewniła, że zapisała je obie na listę.

Pierwsza Miłość 3346 streszczenie odcinka

Śmiałek i Roman wracają do Wadlewa. Opowiadają znajomym o przygodach, jakie przeżyli w Londynie. Roman ma pomysł, jak wykorzystać swoją część spadku. Po Wadlewie zaczynają krążyć plotki dotyczące jego relacji z Marianem. Lucynka martwi się zniknięciem Białego. Postanawia odwiedzić go w areszcie. Mężczyzna przekonuje ją o swojej niewinności. Lucynka chce, by chłopak przestał brać na siebie winę wujka i wyznał prawdę. Filip próbuje na nowo pozyskać sympatię Anki. Marysia próbuje przekonać Grażynę, by otworzyła się także na biedniejszych pacjentów, który nie stać na kosztowne leczenie. Dostaje od dawnej rywalki pewną propozycję. Kacper i Weronika ustalają kolejne szczegóły dotyczące mieszkania. Mężczyzna uświadamia sobie, w jak wielu kwestiach się różnią. Wenerski zaprasza Marysię na jubileusz znajomego profesora.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general