Pierwsza Miłość streszczenia odc. 3797, 3798, 3799. Odcinki online za darmo

Pierwsza Miłość streszczenia i odcinki online za darmo. Oglądaj serial w TV lub na VOD. Prezentujemy również streszczenia odcinków 3797, 3798, 3799.

Pierwsza Miłość online za darmo

Serial Pierwsza Miłość w telewizji Polsat emitowany jest od 2004 roku. Ile ma odcinków? Do tej pory wyemitowano ponad trzy tysiące!

Pierwsza Miłość 3797 premierę będzie miała w wtorek 16 kwietnia. Serial oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w telewizji Polsat. W kolejnych dniach emisja odcinków 3798, 3799, 3800.

Ostatni odcinek jako powtórka w 2022 roku dostępny jest następnego dnia w TV4 o godzinie 9:00. Widzom, którzy przegapili odcinek udostępniamy streszczenia.

,

Serial Pierwsza Miłość online za darmo obejrzeć można zarówno jako live stream na WP Pilot (w porze emisji serialu w TV), a także w VOD. Wszystkie odcinki za darmo, w tym dzisiejszy, dostępne są na Polsat GO (dawniej IPLA TV).

Dzięki temu nie trzeba szukać odcinków na Youtube, Dailymotion czy CDA. Co ważne Piersza Miłość online za granicą na WP Pilot również jest dostępna. Mogą z niej za darmo korzystać internauci z Unii Europejskiej.

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków

Pierwsza Miłość 3796 streszczenie odcinka

Była dziewczyna Krystiana chce mu pomóc w batalii sądowej z Kaliną, w której stawką są prawa rodzicielskie do ich dziecka. Niczego nieświadoma mama Marlenki wpada w pułapkę. W jej samochodzie znaleziona zostaje podrzucona paczka. O wszystkim dowiaduje się policja, która przeszukuje auto i zatrzymuje podejrzaną o handel narkotykami.

Edward prosi Marysię o pomoc, ponieważ nie radzi sobie z Dominiką. Ona próbuje zmotywować siostrę do podjęcia pracy, ale szybko orientuje się, że może pożałować swoich starań.

Grażyna jest coraz bardziej zazdrosna o Michała. Aby mieć na niego oko, składa Karolowi zaskakującą propozycję. Niespodziewanie jej plan mogą zniweczyć Wenerski i Kacper.

Pierwsza Miłość 3797 streszczenie odcinka

Policja zjawia się u Oskara, aby zabrać Marlenkę. Podczas gdy Krystian triumfuje, partner Kaliny stara się wyciągnąć ukochaną z aresztu, ale cała ta sytuacja zaczyna go przerastać. Borys chwali się Filipowi nowym samochodem, a także biznesem, który, jego zdaniem, może przynieść miliony. Julitę coraz bardziej drażni to, że Wojnar kręci się wokół jej byłego ukochanego. Arek i Jerzy wciąż szukają informacji o śledztwie sprzed lat. Starszy z mężczyzn wpada w szał, ponieważ nie może znaleźć swoich notatek na ten temat. Podczas porządkowania dokumentów Marta znajduje list, którego treść ją szokuje.

Pierwsza Miłość 3798 streszczenie odcinka

Funkcjonariusze policji pojawiają się u Oskara, by zabrać Marlenkę. W tym czasie Krystian cieszy się z sytuacji, a partner Kaliny robi wszystko, by wydostać swoją dziewczynę z aresztu, choć sytuacja zaczyna go przytłaczać. Borys przechwala się przed Filipem swoim nowym autem i przedsięwzięciem, które jego zdaniem może przynieść fortunę. Julita jest coraz bardziej zirytowana obecnością Wojnara w pobliżu jej dawnego partnera. Arek i Jerzy nie ustają w poszukiwaniach informacji dotyczących dawnej sprawy. Starszy z mężczyzn wpada w furie, gdy nie może odnaleźć swoich zapisków na ten temat. Marta, przeglądając dokumenty, natrafia na list, którego zawartość ją poraża.

Pierwsza Miłość 3799 streszczenie odcinka

Oliwka wyjawia Krystianowi, że to ona wsunęła Kalinie narkotyki. W międzyczasie matka Marlenki musi stawić czoła rozprawie sądowej, której werdykt zadecyduje o jej dalszym pobycie w areszcie. Lekarz Kacpra informuje Marysię, że uważa za dziwne, iż jej narzeczony nie jest w stanie przypomnieć sobie ich wspólnych chwil. Po zastanowieniu kobieta dochodzi do przekonania, że za to odpowiada Basia. Postanawia nie poddawać się i walczyć o swojego ukochanego. Tego dnia otrzymuje przesyłkę, którą wysłała Melka. Influencer Nikodem zaprasza Julkę na ich pierwsze spotkanie twarzą w twarz. Dziewczyna konsultuje się w tej kwestii z Filipem. Chciałaby się z nim zobaczyć, mimo że zdaje sobie sprawę, iż jej matka nie będzie z tego zadowolona. Biały napotyka na swojej drodze problematycznego klienta. Ku jego zaskoczeniu, mężczyzna przedstawia mu jednak atrakcyjną propozycję pracy. Znużony przewożeniem pasażerów chłopak jest nią autentycznie zainteresowany.

Pierwsza Miłość 3800 streszczenie odcinka

Olka namawia Julitę do wypróbowania aplikacji randkowych. W końcu dziewczyna zakłada profil, co nie umyka uwadze Borysa. Wojnar postanawia wykorzystać tę okazję, aby się do niej zbliżyć. Janek i jego koledzy z pracy bawią się na imprezie. Lilka dokłada wszelkich starań, aby miło spędzić czas ze Stańczukiem, co sprawia, że ten wieczór jeszcze bardziej ich do siebie zbliża. Artur korzysta z urlopu i mieszkańcy Wadlewa wyrażają swoją sympatię do niego, nie mogąc sobie wyobrazić jego powrotu do Wrocławia. Jednak Karol ma inne zdanie na ten temat i decyduje się zrobić wszystko, aby sprowadzić swojego pracownika z powrotem do firmy.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo