Pierwsza Miłość streszczenia odc. 3590, 3591, 3592. Odcinki online za darmo

Pierwsza Miłość streszczenia i odcinki online za darmo. Oglądaj serial w TV lub na VOD. Prezentujemy również streszczenia odcinków 3590, 3591, 3592.

Pierwsza Miłość online za darmo

Serial Pierwsza Miłość w telewizji Polsat emitowany jest od 2004 roku. Ile ma odcinków? Do tej pory wyemitowano ponad trzy tysiące!

Pierwsza Miłość 3590 premierę będzie miała w środę 29 marca. Serial oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w telewizji Polsat. W kolejnych dniach emisja odcinków 3591, 3592, 3593 .

Ostatni odcinek jako powtórka w 2022 roku dostępny jest następnego dnia w TV4 o godzinie 9:00. Widzom, którzy przegapili odcinek udostępniamy streszczenia.

Serial Pierwsza Miłość online za darmo obejrzeć można zarówno jako live stream na WP Pilot (w porze emisji serialu w TV), a także w VOD. Wszystkie odcinki za darmo, w tym dzisiejszy, dostępne są na Polsat GO (dawniej IPLA TV).

Dzięki temu nie trzeba szukać odcinków na Youtube, Dailymotion czy CDA. Co ważne Piersza Miłość online za granicą na WP Pilot również jest dostępna. Mogą z niej za darmo korzystać internauci z Unii Europejskiej.

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków

Pierwsza Miłość 3588 streszczenie

Karol zaprasza Michała na rozmowę kwalifikacyjną do biura. Podkreśla, że nie wierzy w spektakularne przemiany, ale zaznacza, że wie, kim był kiedyś. Czy to oznacza, że rozpoczną współpracę i będą mogli budować zupełnie nową zawodową relację na dawnych doświadczeniach? Weksler chce przetestować kandydata na swój sposób.

Marta żegna się z Emilką, która wylatuje do Australii, aby odciąć się od ostatnich wydarzeń i stresów z nimi związanych. Coś sprawia, że jej plany ulegają nagłej zmianie.

Zmartwionej Kalinie ciężko pogodzić się z faktem, że Magda postanowiła wrócić na oddział psychiatrii dziecięcej, aby móc kontynuować swoją terapię. Czuje, że zawiodła jako siostra i opiekunka.

Biały podczas rozmowy z Anką zauważa, że jeden z jej nowych kolegów ma u niej wyjątkowe względy. Kamil zastanawia się, czy coś łączy tajemniczego Colina z jego ukochaną.

Pomiędzy Arturem i Dorotą nadal napięta atmosfera. Lipiński i jego propozycja bardzo poróżniła parę. Przed nimi niełatwy czas.

Przygnębiona wydarzeniami ostatnich dni Celina próbuje znaleźć swoje miejsce w Wadlewie. Okazuje się, że ktoś nieoczekiwanie chętnie skorzysta z jej pomocy i towarzystwa.

Filip jest zazdrosny o Białego i chce wiedzieć, jakie Iga ma plany wobec Kamila. Odpowiedź dziewczyny nie daje mu spokoju. Postanawia pocieszyć się w ramionach Julity. Okazuje się nie być to teraz takie proste. Wygląda na to, że szczęście w miłości się od niego odwraca.

Pierwsza Miłość 3589 streszczenie

Emilka martwi się nagłym pogorszeniem stanu zdrowia Alicji. Marta i Kinga są zgodne, że ich przyjaciółka nie powinna brać na siebie ciężaru odpowiedzialności i pomocy byłej kochance męża. Niespodziewanie do Wrocławia przyjeżdża matka Marcina. Nieznosząca sprzeciwu kobieta ma swoje zdanie o romansie syna i ostatnich wydarzeniach.

Przed Olkiem ważny dzień. Zdaje egzamin na strażaka, aby móc stać się dowódcą wadlewskiej straży. Wiktoria martwi się o męża. Widzi, jak tragiczne wydarzenia wpłynęły na jego psychikę. Zwierza się siostrze, że nie chce, aby mąż był strażakiem. Malwina postanawia dać jej pewną radę.

Olek wpada na pomysł odbudowania domu Celiny. Sam jednak nie da rady tego dokonać. Czy wśród mieszkańców wsi znajdzie pomoc do projektu?

Wenerski postanawia odwieźć Marysię do pracy, ale niespodziewanie podczas ich spotkania pojawia się Michał, który ma pretensje o to jakie prezenty Jakub podarowuje Julce. Mama dziewczynki zdaje się nie wiedzieć, o czym mówią. Szykuje się poważna rozmowa.

Kacper źle znosi trwający konflikt między nim a Grażyną oraz przepychanką z Weroniką i jej żądaniami finansowymi. Nie ma ochoty nawet na towarzystwo Marysi. Jest jednak inna kobieta, która potrafi podnieść go na duchu.

Pierwsza Miłość 3590 streszczenie

Emilka chce wiedzieć, jak czuje się Alicja i czy lekarzom udało się ustabilizować jej stan. Roman dotrzymuje towarzystwa Celinie, która jednak wydaje się nie mieć na to ochoty. Bez przekonania idzie na zamówione przez Romana nabożeństwo. Kobieta stara się też jakoś wypełnić sobie czas, pomagając Frankowi w domu i w świetlicy. Stęskniony Roman daje Celinie nowy telefon. Lucynka przygotowuje się do maratonu. Postanawia również teoretycznie przygotować się na wysiłek fizyczny, jaki ją czeka.

Marta wpada w oko pewnemu mężczyźnie. Kinga zamierza pomóc w rozwoju tej znajomości. Jest to łatwe, ponieważ Robert okazuje się bardzo sympatycznym człowiekiem, ma jednak pewien problem, który negatywnie wpływa na jego życie prywatne. Franek i Olek omawiają plan dotyczący odbudowy domu Celiny. Okazuje się, że Brian też chce aktywnie uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Jego sposób bycia nie do końca przypada jednak wadlewianom do gustu. Postanawiają wystawić go na próbę i wymyślają niemożliwe do zrealizowania zadanie.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo