Pierwsza Miłość streszczenia odc. 3508, 3509, 3510. Odcinki online za darmo

Pierwsza Miłość streszczenia i odcinki online za darmo. Oglądaj serial w TV lub na VOD. Prezentujemy również streszczenia odcinków 3508, 3509, 3510.

Pierwsza Miłość online za darmo

Serial Pierwsza Miłość w telewizji Polsat emitowany jest od 2004 roku. Ile ma odcinków? Do tej pory wyemitowano ponad trzy tysiące!

Pierwsza Miłość 3508 premierę będzie miała w czwartek 1 grudnia. Serial oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w telewizji Polsat. W kolejnych dniach emisja odcinków 3509, 3510, 3511.

Ostatni odcinek jako powtórka w 2022 roku dostępny jest następnego dnia w TV4 o godzinie 9:00. Widzom, którzy przegapili odcinek udostępniamy streszczenia.

Serial Pierwsza Miłość online za darmo obejrzeć można zarówno jako live stream na WP Pilot (w porze emisji serialu w TV), a także w VOD. Wszystkie odcinki za darmo, w tym dzisiejszy, dostępne są na Polsat GO (dawniej IPLA TV).

Dzięki temu nie trzeba szukać odcinków na Youtube, Dailymotion czy CDA. Co ważne Piersza Miłość online za granicą na WP Pilot również jest dostępna. Mogą z niej za darmo korzystać internauci z Unii Europejskiej.

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków

Pierwsza Miłość 3506 streszczenie

Pełna obaw Weronika zastaje Kacpra rozmawiającego z Marysią w jej gabinecie. Podejrzewa, że jej sekret wyszedł na jaw. Dla mieszkańców Wadlewa nadszedł wielki dzień – emisja na żywo ostatniego odcinka reality show. Podczas finału dochodzi do niespodziewanych zwrotów akcji. Nie wszyscy dobrze reagują na zaproszonych gości. Zwłaszcza Marzena boi się zobaczyć kobietę ze swojej przeszłości. Janek robi, co w jego mocy, by wpłynąć na zaplanowany przez Baśkę przebieg wydarzeń. Emocje sięgają zenitu. Tymczasem pani Gabrysia martwi się o Kalinę i to jak ta radzi sobie z obecnością Sandry. Miłka przychodzi do Karola z niezapowiedzianą wizytą. Przybycie znanej pisarki wzbudza poruszenie w biurze. Michał próbuje przypodobać się Marysi.

Pierwsza Miłość 3507 streszczenie

Oskar uważa, że Kalina się przepracowuje po przejęciu obowiązków Artura. Część zadań zlecono Sandrze, ale kobieta jej nie ufa i po nocach sprawdza wszystkie dokumenty. Brian miło spędza czas z Ulą, którą poznał w Wadlewie. Julita mówi zaskoczonej Olce, że umówiła się z kolegą Filipa. Przyjaciółka nie rozumie, dlaczego ta chce zerwać z Sebastianem i wybrała kogoś, kto nie dorasta mu do pięt. Okazuje się, że nie tylko jej nie podoba się ten pomysł. Mieszkańcy Wadlewa próbują wrócić do normalności po finałowym odcinku reality show. Jednak nie tak łatwo zapomnieć o skandalu, do którego doszło na wizji. Wszyscy zastanawiają się też, kto wygrał główną nagrodę pieniężną po głosowaniu widzów. Upokorzony Stach podejmuje niełatwą decyzję. Podczas gdy on opuszcza wieś, pewien niezapowiedziany gość zmierza właśnie w tamtym kierunku.

Pierwsza Miłość 3508 streszczenie

Kazanowa jest zaskoczona widokiem Melisy i nabiera pewnych podejrzeń co do powodu jej pojawienia się w Wadlewie. Mieszkańcy wsi szybko orientują się, że kobieta jest ciocią małego Bożydara. Przyjezdna zapewnia, że ma dobre i pokojowe zamiary. Ojciec dziecka, czyli James zapomniał jednak uprzedzić o niezapowiedzianej wizycie. Co na to Seweryn?

Janek zostaje wezwany do stacji Fajna TV. Okazuje się, że widzom nie spodobało się manipulowanie prywatnymi tragediami uczestników reality show. Szef oferuje dziennikarzowi korzystne warunki pracy w zamian za pomoc w przywróceniu dobrego wizerunku stacji. Bartek próbuje podnieść Ewelinę na duchu podczas widzenia w więzieniu. Ukochana jest jednak zbyt przygnębiona tym, co stało się ze współosadzoną. Mężczyzna z zaskoczeniem odkrywa, że wie, kim jest kobieta przebywająca w celi razem z Eweliną.

Samuel namawia Weronikę na wspólny wyjazd. Stawia ją przed trudnym wyborem. Ona, choć czuje, że ponownie zbliżyli się do siebie, uważa, że nie może tego zrobić Kacprowi.

Marta ma obawy, jak przebiegnie rozprawa w sądzie i czy będzie w stanie funkcjonować przez tych kilka ciężkich dni. Janek stara się ją wesprzeć i daje kilka rad, które sam stosował, gdy był w trudnych chwilach. Jest jednak w szoku, odkrywając, że Marta nielegalnie kupiła broń, aby czuć się bezpieczniej.

Pierwsza Miłość 3509 streszczenie

Kaśkę irytuję rosnąca liczba lokatorów w mieszkaniu. Biały i Filip robią się coraz bardziej uciążliwi. Marysia źle reaguje na docinki Grażyny, dotyczące jakości wykonywanej przez nią pracy. Wie, że szefowa dokucza jej dlatego, że zdecydowała się pomóc byłemu mężowi. Tymczasem Julka zastanawia się, co zrobić, żeby Michał i jej matka wrócili do siebie. Jej plan niweczy jednak zaproszenie, które przychodzi od Jakuba. Krzysiek nie rozumie, dlaczego Julita tak nagle go odrzuciła. Ona jednak prosi, by trzymał się od niej z daleka. Jest przerażona tym, czego dowiedziała się o Sebastianie. Postanawia wyjechać. Dzieli się swoimi planami z Olą. Janek wraz z ekipą kręci kolejny odcinek reality show. Informuje też mieszkańców o tym, kto wygrał program.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general