Pierwsza Miłość streszczenia odc. 3431, 3432, 3433. Odcinki online za darmo

Pierwsza Miłość streszczenia i odcinki online za darmo. Oglądaj serial w TV lub na VOD. Prezentujemy również streszczenia odcinków 3431, 3432, 3433.

Pierwsza Miłość online za darmo

Serial Pierwsza Miłość w telewizji Polsat emitowany jest od 2004 roku. Ile ma odcinków? Do tej pory wyemitowano ponad trzy tysiące!

Pierwsza Miłość 3431 premierę będzie miała w piątek 20 maja. Serial oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w telewizji Polsat. W kolejnych dniach emisja odcinków 3432, 3433, 3434.

Ostatni odcinek jako powtórka w 2022 roku dostępny jest następnego dnia w TV4 o godzinie 9:00. Widzom, którzy przegapili odcinek udostępniamy streszczenia.

Serial Pierwsza Miłość online za darmo obejrzeć można zarówno jako live stream na WP Pilot (w porze emisji serialu w TV), a także w VOD. Wszystkie odcinki za darmo, w tym dzisiejszy, dostępne są na Polsat GO (dawniej IPLA TV).

Dzięki temu nie trzeba szukać odcinków na Youtube, Dailymotion czy CDA. Co ważne Piersza Miłość online za granicą na WP Pilot również jest dostępna. Mogą z niej za darmo korzystać internauci z Unii Europejskiej.

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków

Pierwsza Miłość 3431 streszczenie

Marta spędza miło czas w Wadlewie razem z Emilką. Jest zachwycona wiejskim klimatem i gościnnością. Żałuje, że musi tak szybko opuścić koleżankę i wracać do Wrocławia, ale umówiła się na niezobowiązujące spotkanie z „Łukaszem”. Okazuje się, że plany krzyżuje jej burza, która zakłóciła życie także w mieście. Mężczyzna czeka na nią w ciemnościach.

Wenerskiemu ciężko pogodzić się z wyprowadzką Filipa. Małgosia pociesza Jakuba i przekonuje, że syn po prostu potrzebuje trochę czasu. On jednak bardzo to przeżywa.

Marzenka i Wiktoria obawiają się, że ktoś podejrzy ich projekty przed pokazem mody. Anka jedzie w odwiedziny do rodziców. Pyta też Piotrka jak wygląda jego sytuacja z Miłką. Marysia proponuje Kacprowi odpowiedzialne stanowisko w nowym skrzydle kliniki. Postanawia przedstawić jego kandydaturę Grażynie. Kacper zwierza się Marysi, że wraz z Weroniką postanowili opóźnić ślub.

Malwina ma wrażenie, że z jej sklepu znika co jakiś czas drobna ilość towaru. Wpada na pomysł, jak sprawdzić co jest tego przyczyną. Julita chce zobaczyć się z Sebastianem w kasynie. Na drodze staje jej jednak ochroniarz, który ma wyraźne polecenie od swojego szefa. Rozgoryczona dziewczyna postanawia wyżalić się Olce.

Pierwsza Miłość 3432 streszczenie

Anna rozmawia z ojcem na temat studiów i obaw, które budzi w niej choroba mamy. Grzegorz proponuje wakacyjny wyjazd nad jezioro. Pani Gabrysia cierpi na zespół cieśni nadgarstka, co przeszkadza jej w pracy. Zauważa to Fabian i postanawia pomóc przyjaciółce. Jego zaangażowanie nie podoba się Wekslerowi. Okazuje się jednak, że ma z panią Gabrysią coś wspólnego. Śmiałek i Roman obawiają się, czy starczy im pieniędzy na zapłacenie rachunków. Malwina mówi Stachowi o zainstalowaniu kamery w sklepie. Ta informacja nie cieszy mężczyzny. Wiktoria oferuje pomoc w przejrzeniu tych materiałów. Grzegorz zauważa w pracy coś, co go niepokoi. Mówi Laurze o swoich obawach związanych z niektórymi pracownikami.

Pierwsza Miłość 3433 streszczenie

Malwina rozmawia ze Śmiałkiem na temat trudnej sytuacji finansowej pani Celiny. Oboje są zaniepokojeni jej zachowaniem. Postanawiają zaangażować w pomoc kobiecie innych mieszkańców Wadlewa. Biały udaje klienta kasyna, by przyłapać na oszustwach nieuczciwych graczy. Sebastian postanawia dać mu w nagrodę premię. Julita chciałaby, aby Sebastian częściej się do niej odzywał. Rozmawia na ten temat z Olgą. Wpada na pewien pomysł, do realizacji którego potrzebuje pomocy Kamili. Grażyna jest zła na swoją sekretarkę, która wysłała Michałowi zaproszenie na otwarcie kliniki. Obawia się, że mężczyzna zniszczy tak ważny dla niej i Marysi dzień. Cofa zaproszenie. Mężczyzna postanawia się zemścić. Prosi o pomoc znajomego. Marysia przygotowuje się do wywiadu telewizyjnego. Ma zamiar wspomnieć w nim o konieczności zbudowania nowego oddziału w klinice We-Med.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general