Pierwsza Miłość streszczenia odc. 3441, 3442, 3443. Odcinki online za darmo

Pierwsza Miłość streszczenia i odcinki online za darmo. Oglądaj serial w TV lub na VOD. Prezentujemy również streszczenia odcinków 3441, 3442, 3443.

Pierwsza Miłość online za darmo

Serial Pierwsza Miłość w telewizji Polsat emitowany jest od 2004 roku. Ile ma odcinków? Do tej pory wyemitowano ponad trzy tysiące!

Pierwsza Miłość 3442 premierę będzie miała dopiero po wakacjach 2022. Serial oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w telewizji Polsat.

Ostatni odcinek jako powtórka w 2022 roku dostępny jest następnego dnia w TV4 o godzinie 9:00. Widzom, którzy przegapili odcinek udostępniamy streszczenia.

Serial Pierwsza Miłość online za darmo obejrzeć można zarówno jako live stream na WP Pilot (w porze emisji serialu w TV), a także w VOD. Wszystkie odcinki za darmo, w tym dzisiejszy, dostępne są na Polsat GO (dawniej IPLA TV).

Dzięki temu nie trzeba szukać odcinków na Youtube, Dailymotion czy CDA. Co ważne Piersza Miłość online za granicą na WP Pilot również jest dostępna. Mogą z niej za darmo korzystać internauci z Unii Europejskiej.

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków

Pierwsza Miłość 3440 streszczenie

Pani Halinka nie kryje swojego rozczarowania studentami pierwszego roku medycyny. Wenerski dowiaduje się od niej o sytuacji Anki i nie może wprost uwierzyć w to wszystko. Zamierza spotkać się z Laurą, by przynieść jej otuchę. Śmiałek i Roman przyjmują nowych gości, Sandrę i Eryka. Kobieta ma pewien pomysł na rozwój Wadlewa. Emilka ma wątpliwości, czy to idzie w dobrym kierunku. Weksler jest niezadowolony, że pracownicy w biurze okazują sobie czułość. Nie zamierza na to pozwalać. Marysia traci pracę. Za kilka dni musi opuścić We-Med. Kacper sprawuje pieczę nad pobitym pacjentem. Marysia go rozpoznaje.

Pierwsza Miłość 3441 streszczenie

Magda i Lucynka przygotowują się na casting do amerykańskiego filmu. Pierwsza z nich wiąże duże nadzieje z pracą w tamtejszych produkcjach. Mikserowi nie bardzo się podoba pomysł wyjazdu ukochanej. Ewelina zwierza się Maszy z problemów, jakie stwarza Dawid, by opóźnić rozwód. Romie, która przysłuchuje się tej rozmowie, nie podoba się zachowanie mężczyzny. Zamierza interweniować. Pani Gabrysia, która cierpi na zespół cieśni nadgarstka, nadal wykonuje pracę pogarszającą jej stan. Biały tęskni za Anką i chce ją odzyskać. Po powrocie z zagranicy zamierza się z nią spotkać. Julkę martwi zasłabnięcie dziadka. Informuje o tym Marysię.

Pierwsza Miłość 3442 streszczenie

Streszczenie odcinka 3442 nie jest jeszcze dostępna. Wyemitowany zostanie on dopiero po wakacjach 2022, czyli we wrześniu.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general