Pierwsza Miłość streszczenia odc. 3656, 3657, 3658. Odcinki online za darmo

Pierwsza Miłość streszczenia i odcinki online za darmo. Oglądaj serial w TV lub na VOD. Prezentujemy również streszczenia odcinków 3656, 3657, 3658.

Pierwsza Miłość online za darmo

Serial Pierwsza Miłość w telewizji Polsat emitowany jest od 2004 roku. Ile ma odcinków? Do tej pory wyemitowano ponad trzy tysiące!

Pierwsza Miłość 3656 premierę będzie miała w poniedziałek 25 września. Serial oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w telewizji Polsat. W kolejnych dniach emisja odcinków 3657, 3658, 3659.

Ostatni odcinek jako powtórka w 2022 roku dostępny jest następnego dnia w TV4 o godzinie 9:00. Widzom, którzy przegapili odcinek udostępniamy streszczenia.

Serial Pierwsza Miłość online za darmo obejrzeć można zarówno jako live stream na WP Pilot (w porze emisji serialu w TV), a także w VOD. Wszystkie odcinki za darmo, w tym dzisiejszy, dostępne są na Polsat GO (dawniej IPLA TV).

Dzięki temu nie trzeba szukać odcinków na Youtube, Dailymotion czy CDA. Co ważne Piersza Miłość online za granicą na WP Pilot również jest dostępna. Mogą z niej za darmo korzystać internauci z Unii Europejskiej.

Pierwsza Miłość streszczenia odcinków

Pierwsza Miłość 3654 streszczenie odcinka

Iga i Biały dochodzą do wniosku, że popełnili błąd, dopuszczając do pocałunku. Kinga, osłabiona przyjmowaną chemią, rezygnuje ze swoich planów towarzyskich. Julita odwiedza Filipa, który wciąż dochodzi do siebie po operacji. Chłopak nie ma już szans na karierę chirurga i brakuje mu pomysłu na dalsze życie. Julita opowiada mu o tym, że Iga i Biały ostatnio bardzo się do siebie zbliżyli. Zależy jej na tym, by Filip zapomniał o dziewczynie. Krystyna po raz ostatni jedzie na Mazury przed przeprowadzką do Wadlewa. Śmiałek nie może się doczekać powrotu ukochanej i snuje plany na przyszłość. Emilkę martwi kontrola z Inspektoratu Ochrony Środowiska, która wykazała nieprawidłowości w jej fabryce. Podejrzewa sabotaż. Emilka mdleje z nadmiaru emocji i wyczerpania.

Pierwsza Miłość 3655 streszczenie odcinka

Ewelina bardzo stara się, żeby Bartkowi niczego przy niej nie zabrakło. Ma nadzieję, że odwróci tym uwagę ukochanego od wspomnień związanych z Emilką. Tymczasem Melisa ostatkiem sił próbuje uwolnić się z pułapki, którą na nią zastawiła. Wadlewianie są pewni, że wyjechała. Wydaje się, że nikt nie będzie jej szukał. Sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna.

Arek chce spędzić z Martą więcej czasu. Oboje dobrze czują się w swoim towarzystwie, a mężczyzna wydaje się coraz lepiej zadomawiać we Wrocławiu. Laura czuje, że coś wisi w powietrzu.

Kacper cieszy się, że Bartek został przyjęty do pracy w We-Medzie. Będą mieli okazję częściej porozmawiać. Kacper zwierza się z niefortunnej sytuacji, jaka jest między nim a pielęgniarką Basią i konsekwencją swoich złych decyzji. Te słowa dają Bartkowi do myślenia nad jego obecną relacją z Eweliną.

Marysia namawia Emilkę, aby ta koniecznie zrobiła badania, które pomogą ustalić, co było przyczyną nagłego zasłabnięcia. Lekarz przekazuje jej informację, której kompletnie nie spodziewała się usłyszeć.

Pierwsza Miłość 3656 streszczenie odcinka

Marysia stara się zrozumieć sytuację, w której znalazła się Emilka. Nie jest to dla niej łatwe. Emilka obawia się, że jej obecny stan może namieszać w życiu wielu ludzi. Prosi przyjaciółkę, żeby przez jakiś czas nikomu nic nie mówiła. Laura wyznaje Marcie, że Arek pracuje w kawiarni. Wygląda na to, że jego historia o etacie, jaki rzekomo dostał w jednej z wrocławskich redakcji, nie była prawdziwa. Marta postanawia przyjrzeć się sprawie. Bartek zamierza rozstać się z Eweliną. Uważa, że szczerość w związku jest najważniejsza, a ona nic już do niej nie czuje. Jego partnerka źle znosi odrzucenie. Postanawia zemścić się na narzeczonym. Nie wszystko jednak idzie po jej myśli. Chorobliwa chęć zemsty pociąga za sobą więcej ofiar. Kacper otrzymuje pozew sądowy, z którego wynika, że ma zostać wyłączony ze spółki w klinice. Grażyna nie zamierza wyjaśniać mu, dlaczego podjęła taką decyzję. Podczas spaceru Celina dokonuje przerażającego odkrycia.

Pierwsza Miłość 3657 streszczenie odcinka

Ewelina jest przerażona, gdy uświadamia sobie, do czego doprowadziła jej chorobliwa chęć zemsty na Bartku. Emilka nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło. Anka przylatuje do Polski, by spotkać się z Białym. Kamil wydaje się bardziej zakłopotany niż ucieszony. Julita zastanawia się, czy przed ślubem Biały wyjawi ukochanej, że pod jej nieobecność całował się z inną dziewczyną. Sytuacja staje się niezręczna. Dominika nadal udaje przed Emilem „Marysię”. Ma nadzieję, że chłopak pomoże jej anulować list gończy. Zauroczony Emil chce dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Ktoś jednak zmusza Dominikę, by wyjawiła mężczyźnie prawdę o sobie. Laura chciałaby, aby córka zaakceptowała jej związek z Adamem. Anka sądzi jednak, że matka popełnia błąd, wierząc w przemianę mężczyzny. Dobrze pamięta, jak potraktował Igę, gdy dowiedział się, że jest jego córką. Tymczasem Adam stara się zbudować z dziewczyną więź.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo