Pierwsza Miłość 3270, 3271, 3272 streszczenia. Odcinki online za darmo

Piersza Miłość online za darmo. Oglądaj serial w TV lub na VOD. Prezentujemy również streszczenia odcinków 3270, 3271, 3272.

Pierwsza Miłość online za darmo

Serial Pierwsza Miłość w telewizji Polsat emitowany jest od 2004 roku. Ile ma odcinków? Do tej pory wyemitowano ponad trzy tysiące! Po wakacjach 2021 emisja serialu wznowiona pod koniec sierpnia.

Pierwsza Miłość 3271 premierę będzie miała w środę 29 września. Serial oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w telewizji Polsat. W koljnych dniach emisja odcinków 3272, 3273, 3274.

Ostatni odcinek jako powtórka dostępny jest następnego dnia w TV4 o godzinie 9:00.

Serial Pierwsza Miłość online za darmo obejrzeć można zarówno jako live stream na WP Pilot (w porze emisji serialu w TV), a także w VOD. Wszystkie odcinki za darmo dostępne są na Polsat Box (dawniej IPLA TV).

Dzięki temu nie trzeba szukać odcinków na Youtube, Dailymotion czy CDA. Co ważne Pierwsza Miłość online za granicą na WP Pilot również jest dostępna. Mogą z niej za darmo korzystać internauci z Unii Europejskiej.

Streszczenia odcinków serialu Pierwsza Miłość

Pierwsza Miłość 3270 streszczenie odcinka

Przed Piotrkiem spotkanie z Komendantem. Posterunkowy nie chce się ogolić, mając nadzieję, że jak będzie miał zarost, to go Komendant nie rozpozna. Melka każe mu jednak wyglądać schludnie. Natomiast Marta dowiaduje się, że Szczepan wyjechał na zdjęcia do Nowej Zelandii. Kobieta chce lecieć za nim. Jednak cena biletu skutecznie ją odstrasza. Tymczasem Dominika, zawiedziona po przegranej bitwie o fabrykę, nie widzi sensu, by dalej siedzieć w Nowosiółkach. Zwalnia się z urzędu i zaczyna się pakować. Hiszpan jest też w kiepskim nastroju, ma dość życia na wsi.

Pierwsza Miłość 3271 streszczenie odcinka

Marta wyrusza na lotnisko. Tymczasem pod jej kamienicą zjawia się Szczepan. Dowiaduje się, że kobieta zamierza wyznać mu swoje uczucia. Rozstała się bowiem z Lubomirem i nie jest w ciąży. Dominika opuszcza Nowosiółki i zjawia się w mieszkaniu Marysi. Wyznaje siostrze, że zakochała się w Hiszpanie. Nie jest jednak pewna, czy mężczyzna odwzajemnia jej uczucia. Melka jest wściekła na Piotrka, który zaprzepaścił dobrze zapowiadającą się karierę w policji. Mężczyzna zamierza zostać detektywem. W mieszkaniu pary nieoczekiwanie pojawia się komendant.

Pierwsza Miłość 3272 streszczenie odcinka

Michał nie dogaduje się z Grażyną. Mężczyzna chce się wyprowadzić od kochanki. Prosi Karola, by zatrudnił go w swojej firmie, potrzebuje bowiem pieniędzy na wynajęcie mieszkania. Melka i Piotrek organizują obławę na kryjówkę gangu, o której dowiedzieli się od pasera. Szef przestępców chce dać młodemu policjantowi nauczkę. Kiedy jednak dostrzega pod jego kamienicą Hiszpana, rezygnuje z tego zamiaru. Marzena i Dorota planują podwójny ślub. Artur nie jest jednak zachwycony pomysłem narzeczonej. Przygotował już dla nich coś innego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.