Pisanki do druku. Szablony i kolorowanki w PDF

Pisanka do druku na Wielkanoc. Zapraszamy do pobierania szablonów i kolorowanek jajek wielkanocnych. Oferujemy również szlaczki, puzzle matematyczne i wiele innych materiałów na Wielkanoc do wydruku w PDF. Zachęcamy również do zapoznania się z rozszerzonym zestawem, który można zakupić w cenie 5 zł.

Wielkanoc materiały do druku

5 zł
PDF do druku
Rozszerzony zestaw materiałów do druku na Wielkanoc: karty pracy, napis Wielkanoc, wykreślanki, krzyżówki, gry Memo, Domino, „Ja mam, kto ma?” i klamerkowe karty z cyframi 0-10.

Przygotowaliśmy zestaw pisanek do druku, które pozwolą dziecku wczuć się w atmosferę Wielkanocy. Plik PDF zawiera aż 15 stron do druku z pisankami o różnej wielkości i różnymi wzorami w środku. Taki pokolorowany rysunek, może sprawić, że pisanka nada się zarówno jako kolorowanka, dekoracja lub szablon pracy plastycznej.

Aby pobrać pisanki do druku można kliknąć w wybraną stronę, a następnie wydrukować ją z przeglądarki. Można również pobrać wszystkie szablony w jednym pliku PDF. Poniżej prezentujemy również listę materiałów do druku na Wielkanoc.

Polecamy również:
Zestaw na wiosnę
7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-28% 200 kart do nauki czytania
10,00 14,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Ponad 50 zestawów pomocy dydaktycznych
48,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

Pisanki do druku

Pobierz plik PDF

Zanim pobierzesz PDF z szablonami pisanki do druku, zapoznaj się również z innymi materiałami do druku na Wielkanoc. Oferujemy karty pracy, kolorowanki, gry, puzzle matematyczne z jajek wielkanocnych i szlaczki.

Pobierz “Pisanki do druku”

pisanki-do-druku.pdf – Pobrano 3669 razy – 1,64 MB

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo