Pizza do druku. Szablony i składniki do pizzy w PDF

Szablon Pizzy do druku wraz ze składnikami. Czy Twoje dziecko uwielbia pizzę tak bardzo, jak większość z nas? A co powiesz na to, aby połączyć tę miłość z kreatywną zabawą? Pobierz materiały do druku i pozwól dziecku zaprojektować swoją ulubioną pizzę, rozwijając przy tym jego kreatywność i zdolności manualne. Przyjrzyjmy się bliżej, co oferuje zestaw przygotowany przez serwis rodzicielskieinspiracje.pl.

Rozszerzony zestaw na Dzień Pizzy

5 zł
PDF do druku
31 stron kart pracy, składniki do pizzy, kolorowanki, Bystre Oczko, Dyplomy

W naszym serwisie znajdziecie również darmowe karty pracy na Dzień Pizzy, a także kolorowankę XXL. Polecamy również zapoznać się z ofertą na rozszerzony zestaw, gdzie znajdują się dyplomy Miłośniczki lub Miłośnika Pizzy oraz zestaw kart pracy.

Szablon Pizzy do druku za darmo w PDF

Pizza do druku może służyć jako najprostszy szablon bądź rysunek. Przygotowaliśmy wersję czarno-białą, kolorową, a także pizzę pociętą na kawałki. To sprawia, że taki szablon można wykorzystać do wielu kreatywnych prac plastycznych. Zapraszamy do pobierania darmowego pliku PDF.

Pobierz “Szablony Pizzy do druku”

,
pizza-do-druku.pdf – Pobrano 524 razy – 861,82 KB

Kontury pizzy pozwalają na dużą kreatywność. Dzieci za pomocą kredek mogą „nałożyć” ketchup, ser, a następnie wyciąć i przykleić składniki.

Składniki pizzy do wydruku. Stwórz własną pizzę

 Świetną zabawą może być stworzenie własnej pizzy. Powyższe szablony wraz ze składnikami pizzy do druku, pozwalają stworzyć dzieciom własną pizzę z ulubionymi dodatkami. Taka zabawa będzie świetna zarówno w domowym zaciszu, jak i w przedszkolu czy szkole podstawowej.

Za pomocą poniższego przycisk możesz pobrać plik PDF z zestawem do tworzenia pizzy.

Pobierz “Pizza i składniki”

pizza-i-skladniki-do-druku.pdf – Pobrano 661 razy – 2,19 MB

Przygotowaliśmy składniki do pizzy zarówno kolorowe, jak i w formie czarno-białych rysunków. Znajdują się tam m.in. ser, szynka, salami, boczek, papryka, cebula, pomidor, oliwki, pieczarki. Teraz dzieci mogą otworzyć własną pizzerię i dowolnie eksperymentować z doborem składników. Szablon pizzy pociętej na kawałki pozwala na stworzenie różnych rodzajów pizzy. 

Zabawa szablonami pizzy do wydrukowania to nie tylko doskonała okazja do rozwijania kreatywności i zdolności manualnych. To również świetny sposób na naukę przez zabawę – dzieci mogą uczyć się nazw różnych składników, a nawet podstawowych zasad komponowania zdrowych i zbilansowanych posiłków.

Jeśli dziecko jest w odpowiednim wieku to samemu może wycinać składniki, a następnie przyklejać, dzięki czemu ćwiczy swoje motorykę małą. Przedszkolaki mogą również trenować liczenie składników. Możliwości jest bardzo wiele. Taki zestaw znakomicie sprawdzi się na Dzień Pizzy, ale również podczas dowolnych zajęć w przedszkolu. 

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo