Podziękowania dla rodziców do druku (przedszkole, szkoła + pusty szablon)

Szablon podziękowań dla rodziców do druku. Przygotowaliśmy kilka wersji do druku, dzięki czemu podziękowania nadadzą się do przedszkola, szkoły, jak również na dowolną inną okazję, ponieważ udostępniamy pusty szablon, który możesz wypełnić dowolnym tekstem.

Nikt nie ma wątpliwości, że w całym roku szkolnym największą pracę w przedszkolach czy szkołach wykonują nauczyciele, którzy dbają o edukację dzieci. Oni również jednak potrzebują wsparcia i dlatego bardzo ważne jest również zaangażowanie rodziców w życie przedszkola czy szkoły.

Na szczęście zazwyczaj w każdej grupie przedszkolnej czy klasie znajdują się rodzice, którzy wspierają różnego rodzaju inicjatywy i nauczycieli. Często otrzymują za to podziękowania na koniec roku. Przygotowaliśmy darmowe szablony do druku z podziękowaniami dla rodziców.

Szablony podziękowania dla rodziców

Plik PDF z podziękowaniami do druku składa się z czterech szablonów:

,
  • Dedykowane podziękowania dla rodziców w przedszkolu
  • Ogólne podziękowania dla rodziców w przedszkolu
  • Podziękowania dla rodziców w szkole podstawowej
  • Pusty szablon podziękowania

Dziękujemy za współpracę, pomoc, zaangażowanie i aktywne uczestnictwo życiu przedszkola, a także za życzliwość, uśmiech i wsparcie

Tekst podziękowań z pierwszego szablonu (przedszkole)

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za bezcenne wsparcie i życzliwość, które nieustannie okazywaliście naszemu przedszkolu przez cały rok. Wasza obecność i zaangażowanie są nieocenione, a Wasza serdeczność i wyrozumiałość dodają naszej pracy głębszego sensu.

Tekst podziękowań z drugiego szablonu (przedszkole)

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za bezcenne wsparcie i życzliwość, które nieustannie okazywaliście naszej szkole przez cały rok. Wasza obecność i zaangażowanie są nieocenione, a Wasza serdeczność i wyrozumiałość dodają naszej pracy głębszego sensu.

Tekst podziękowań z trzeciego szablonu (szkoła)

Pobierz podziękowania dla rodziców w PDF do wydruku

Aby pobrać plik PDF z wszystkimi szablonami do druku kliknij w poniższy przycisk:

Pobierz “Podziękowania dla rodziców”

podziekowanie-rodzicielskieinspiracjepL.pdf – Pobrano 1224 razy – 606,87 KB

Szablony podziękowań dla rodziców do druku są niezwykle przydatnym narzędziem dla szkół i przedszkoli, które chcą wyrazić wdzięczność wobec rodziców za ich wsparcie i zaangażowanie w edukację swoich dzieci, a także wyrazem uznania i motywacją do dalszego zaangażowania w życie szkoły czy przedszkola.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo