Polowanie na Ćmy odc. 7 ile odcinków, streszczenia, powtórka VOD?

Polowanie na Ćmy odc. 7 streszczenia szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Kiedy i gdzie oglądać powtórki w TV i internecie na VOD?

Polowanie na Ćmy ile odcinków?

Dom pod Dwoma Orłami to polski serial historyczno-obyczajowy. Kiedy oglądać odcinki? Emitowane one będą w niedziele o 20:15 w telewizji TVP 1.

Ile odcinków ma Polowanie na Ćmy? Sezon 1 liczy siedem odcinków, a każdy z nich trwa ok. 45 minut. Ostatni odcinek Polowanie na Ćmy odc. 7 wyemitowany zostanie w niedzielę (30.04).

Polowanie na Ćmy VOD. Powtórki w internecie i TV

Powtórki serialu można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie. Ostatni odcinek powtarzany jest w czwartek o 0:30 w TVP Seriale, a także w następny piątek o 22:30 w TVP 1.

,

Oczywiście wszystkie odcinki wyemitowane w telewizji można później obejrzeć jako powtórki w internecie. Serial Polowanie na Ćmy VOD można znaleźć za darmo i bez rejestracji na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Nie trzeba więc szukać powtórek na CDA, Dailymotion czy Youtube.

Polowanie na Ćmy streszczenia odcinków

W naszym serwisie przeczytać można szczegółowe streszczenia odcinków serialu Dom pod Dwoma Orłami.

Polowanie na Ćmy odc. 6 streszczenie szczegółowe

Yvette jest świadkiem śmierci swojej przyjaciółki Amelie w zamieszkach. Szlimakowska, bojąc się o inne prostytutki, nie pozwala im wracać do domów. Marcel spotyka się ze Szczerbem. Ma przywieźć z portu ładunki wybuchowe. Nie przyznaje się, że najpierw chce zająć się transportem dziewczyn od Czarnego. W drodze wozy z kobietami zostają zaatakowane przez linczowników. Wracająca przez miasto Yvette widzi, jak tłum napada już nie tylko na domy uciech, ale i na sklepy czy apteki. Pod domem publicznym Szlimakowskiej zjawia się ciężko ranna Wera Czajka, siostra Luby. Ta wyznaje swojej stręczycielce i Yvette, że donosiła Grunowi. Opowiada też wszystko, co wie o jego nielegalnej działalności. Szlimakowska postanawia zemścić się na oficerze, również za pokrzyżowanie jej własnych planów.

Polowanie na Ćmy odc. 7 streszczenie szczegółowe

Yvette i Marcel konfrontują się z Czarnym w jego kryjówce. Mimo napierającego tłumu udaje im się uwolnić Hanę, a innym dziewczynom dać możliwość ucieczki. Yvette postanawia zaprowadzić siostrę Jakuba do Franciszki. Dzięki przepustce załatwionej przez Szlimakowską i Jurinę do miasta wwieziono ładunki, które mają posłużyć do zamachu na siedzibę ochrany. Eskortujący towar Szczerb jest zmuszony strzelić do człowieka. Marcel przybywa, by wesprzeć towarzysza. Dla całego oddziału zbliża się ważny moment. Ogromna demonstracja niepodległościowa ma odwrócić uwagę od planowanego zamachu. Jurin zamierza ścigać spiskowców.

O czym opowiada serial?

Scenariusz serialu Polowanie na Ćmy powstał na podstawie powieści Wacława Holewińskiego „Pogrom 1905”, ukazującej historię Polski i Polaków pod rosyjskimi zaborami. W rolach głównych występują: Sonia Mietielica, Monika Krzywkowska, Daria Polunina, Przemysław Stippa, Piotr Nerlewski i inni.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo