Polska Estonia online za darmo. Oglądaj transmisję w internecie

Mecz Polska – Estonia online za darmo można obejrzeć legalnie. Transmisję przeprowadzi telewizja TVP 1 oraz TVP Sport. Zobacz w jaki sposób obejrzeć mecz na żywo w internecie.

Transmisja z meczu Polska – Estonia w TV

Przed reprezentacją Polski baraże o Euro 2024. W półfinale Polacy zagrają z Estonią. Gdzie i kiedy oglądać transmisję?

Mecz Polska – Estonia na żywo odbędzie się dzisiaj, w czwartek 21 marca, o godzinie 20:45 na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Transmitować go będzie TVP 1 oraz TVP Sport. Studio na tym drugim kanale rozpocznie się o 18:30. Komentatorami będą Mateusz Borek oraz Robert Podoliński.

Polska – Estonia stream online. Jak obejrzeć mecz w internecie?

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu reprezentacji Polski w TV, to alternatywą jest live streaming. Telewizja TVP 1 stream udostępnia na WP Pilot. Ta opcja działa również za granicą. Ponadto mecz Polska – Estonia online za darmo można obejrzeć na sport.tvp.pl i aplikacji TVP Sport.

,

Reprezentacja Polski, aby zagrać na mistrzostwach Europy, musi dzisiaj pokonać Estonię, a następnie we wtorek wygrać ze zwycięzcą drugiego półfinału, czyli Walia – Finlandia.

Według serwisu meczyki selekcjoner Michał Probierz na dzisiejszy mecz wystawi następujący skład:

Szczęsny – Bednarek, Bochniewicz, Kiwior – Romanczuk – Frankowski, Zieliński, S. Szymański, Zalewski – Lewandowski, Świderski

Mecz Polska – Estonia na żywo

Data i godzina: 21.03.2024, godzina 20:45
Transmisja: TVP 1 i TVP Sport
Live stream: sport.tvp.pl, WP Pilot

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo